Lalique

Ár:   8560-11 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   8560-11 390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: paprika, mirtusz, bergamot

Szívjegyek: jázmin, heliotrop

Alapjegyek: vanília, tonkabab, szantálfa, pacsuli

Lalique Le Parfum Lalique fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó

angelina69

2019. május 2.

Erről az illatról bebizonyosodott, hogy nem az én ízlésem. Próbáltam hidegben, melegben, de a vaníliás, karamelles, poros, enyhén kesernyés édességen kívül más illat rajtam nem bújt elő. Számomra túl egysíkú és túl édes volt. Igaz, nem az a bántóan, tolakodóan édes, inkább aromásan édes, de engem így is zavart. Akit jobban elvarázsolnak az édes, ugyanakkor különleges illatok, annak szívből ajánlom. A hatósugara az átlagosnál valamivel nagyobb volt (kartávolságon túl), épp ezért nem fújkálnám ész nélkül. A tartósságára panaszom nem lehet. Nem tudnám elképzelni hétköznapokra, de ez is ízlés dolga. Egy zárt terű irodában, ahol nincs légkondi sem, csak a punnyadt levegő, és néhány kolléganő, aki irtózik a szellőztetéstől, ott azért elég nyomasztó lenne. Kár, hogy nem lehet fél csillagokat adni... így inkább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

Timi8

2019. február 17.

Update: Ez még mindìg egy kiválò illat! Odacsap rendesen! Aki a pikáns-fűszeres kategòriàt kedveli, ki ne hagyja ezt a műalkotást! Kivételes, kifogástalan, egyedi, elegàns.

Új szerzemènyű mintàt nyúzok belőle, ahhhh! Naggyonjó!!! Picit The One pikànsan megfűszerezve ezzel-azzal. Èn leginkàbb az alapjegyben feltüntetett illatokat èrzem, ès nagyon szèp a bőrömön. Tèlen igazán jólesne a lelkemnek egy ilyen illat! Nem! Kifejezetten ez az illat!!! Szeretnèm ès pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

saska7

2019. január 11.

Először csak egy kis kenős mintát rendeltem... és azonnal szerelem volt. Ez a "femme fatale" illata! Másnap már meg is rendeltem a nagy kiszerelést.... és vissza kellett küldenem, mert befulladtam tőle. A paprika totál kicsinált. A nyakamon nem bírom elviselni, a karomon igen, kis mennyiségben. Úgy sajnálom, mert ez egy gyönyörűséges illat. Nagyon hasonlít a Setine-ra, szinte ugyan azok az összetevői. Édes, de nem nyom agyon, melengető, nagyon nőies.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

Yeticica

2018. április 4.

Vegre begre megjott a mintacskam! Alapjaraton egyaltalan nem az ilyen jellegu illatokat viselem, megis tetszik. Nagyon emlekeztet a D&G The One Essence -re, de sokkal pikansabb kiadasban. Kicsit a Dior L’or is beugrott, szerintem a tonkabab miatt. Minosegi illat, finom, meleg. Az orromat addig csavarta az elso percekben, mig elkezdtem tusszogni 😂. Nagyon megkedveltem a borsot mostansag az illatokban. Ha nagyon sok penzem lesz, beszerzem, egyelore, foleg igy a tavasz beindultaval most elvagyok nelkule.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Verona5

2018. március 1.

Ez egy kiválóan összerakott, kiegyensúlyozott illat, van igazi karaktere. Nem igáz le és kiabál rólad, hanem együtt létezik veled, hozzád adja a kellő pluszt. Anélkül leszel benne elegáns, határozott és még ölelni való is, hogy azt észrevetetné a környezeteddel - kis trükkös. Jelen van a fűszeresség, inkább kicsit szárazon, csak kicsit borsos és paprikás. A többi alapjegy pedig olyan jól együtt mozog, hogy nem tűnik ki egyik sem a többi közül, egyik sincs benne eltúlozva. Nagyon tetszik! Úgy gondolom, hogy lehetne még erősebb és tartósabb is, de talán épp ez a titka, hogy mégsem kell belőle túl sok. Negyvenen felülieknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 1.

dalma92

2018. március 1.

De rég vágytam már, hogy ezt is megszerezzem. Nagyon kíváncsi voltam.
Emlékszem, milyen csalódott voltam a The one essence után... vártam valami dögös, édeskés férfifaló illatot - és kaptam egy nagy semmit.
Az Essence-re tényleg nincs egy nyamvadt jelzőm sem. Ugyebár a "semmit" sem tudja körbeírni senki. (Na ebből a gondolatmenetből hogy fogok kijutni? :D)
A Le Parfum nagyon hasonlít rá (szerintem).
A D&G üdvöskéjét megfűszerezték, picit túltolták a vaníliát, adtak hozzá valami elképesztő pikánsat (babér?)...voálá: kész is.
Hogy miért érzi ezt bárki az idősebb korosztályhoz illőnek, azt soha nem fogom megérteni.
A kupak élével viszont borotválkozni lehetne. :)

Up
Négy napja az egyik meleg, kötött pulcsimra 3-4-et fújtam, tobzódtam az illatban. Ma elővettem a pulcsit, ugyanúgy illatozik. Valami mennyei ebben a hidegben, szerintem véd a hidegtől is, ha ezt inhaláljunk! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

De rég vágytam már, hogy ezt is megszerezzem. Nagyon kíváncsi voltam.
A Le Parfum nagyon hasonlít rá (szerintem).
A kupak élével viszont borotválkozni lehetne. :)

Up

erika81

2018. január 5.

Annyira szépeket írtatok erről az illatról, hogy muszáj volt beszereznem belőle, viszont kipróbálás nélkül nem mertem bevállalni a 100 ml-t.
Szerencsére itt hozzájutottam egy 5 ml-s mintához még augusztusban, de kipróbálni a nagy melegben nem volt merszem, mert az üvegből is érződött hogy nem hétköznapi fújkálós illat, így vártam vele a hideget, ami csak nem akar megérkezni, így ma előkerült a parfümös dobozomból.
15 órája 1,5 fújást tettem magamra, de még mindig érezni.
Karakteres illat az biztos, viszont az első olyan amit nem akartam egyből lemosni magamról és nem kaptam tőle hányingert.
Nem igazán irodai illat, biztos hogy nem lesz belőle tömegcikk.
Az 5 ml biztos hogy sokáig kitart majd, habár még nem tudom mi lesz velünk. Lehet hogy túl komoly hozzám...
A tartóssága és a karakteressége miatt viszont megy az 5 illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

15 órája 1,5 fújást tettem magamra, de még mindig érezni.
Nem igazán irodai illat, biztos hogy nem lesz belőle tömegcikk.
A tartóssága és a karakteressége miatt viszont megy az 5 illat.

Anne74

2017. december 26.

Nem rossz, nem rossz...de rajtam az édesebb s karakteresebb illatok jobban érvényesülnek.
Úgy érzem ehhez még fel kell nőnöm... Nem gondoltam, hogy ezt írom *negyvenvalahány évesen*... :)
Idősebb hölgyeken tudom csak elképzelni...

Nem pontozom le...ez az illat alapjában véve teszi a dolgát... (De még nem rajtam... )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 26.

Idősebb hölgyeken tudom csak elképzelni...

Marcsi66

2017. december 18.

Rettenetes,fiatalnak vétek,,,,én már azon munkálkodom h lefelé faragjam az éveim számát,és nem fölfelé,éveket pakol rá az emberre,Egyfajta akarat,és ez az elnyomás, bőszen árad,,,,az illatra nem lehet panaszkodnom,de a stílusára nagyon!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.

mariann33

2017. november 30.

Kevés illatra mondom hogy "nagyasszonyos",ez az!Ahogy előttem is írták;érett illat és NEM öreges.Ez fontos,mert e két jelző közt óriási a különbség.
A Lalique illata megkívánja a szép ruhát egy ápolt Nőn,és az alkalmat.
Semmiképpen nem hétköznapra való illat.Meleg,fűszeres,ugyanakkor lágy és megnyugtató,biztonságot adó.
Mindenképp csakis hideg időre való.
A tartóssága görbetükröt állít a mostani nagy nevű parfümök minősíthetetlen elillanásának!
Azaz két fújás kitart nap végéig.Ilyen egy igazi Parfüm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

A Lalique illata megkívánja a szép ruhát egy ápolt Nőn,és az alkalmat.
Mindenképp csakis hideg időre való.
Azaz két fújás kitart nap végéig.Ilyen egy igazi Parfüm!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Benzoate
Színezékek: Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.