Lalique

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2018. május 23.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2015

Fejjegyek: kardamom, bergamott, szerecsendió, fekete bors

Szívjegyek: ibolya, dohány, kávé

Alapjegyek: pacsuli, tolu balzsam, vanília

Lalique Noir Premier Or Intemporel EDP fújósok
Ár: 1600 Ft, 2400 Ft, 4000 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Agnesanna

2020. január 14.

Összetevői alapján szerettem volna kipróbálni és örülök, hogy nem tévedtem.
Dohány-kávé-vanília-fűszer kedvelőknek feltétlen ajánlom!
Gyönyörű niche minőségű Lalique alkotás.
Meleg, fűszeres, balzsamos, téli illat.
Jól egyensúlyoz a gourman határán, de azt sose lépi át.
Felfújás után kissé meglepő, de gyorsan csillapodik és attól kezdve a leszáradásig varázslatos finomság.
Abszolút uniszex illat, habár én örülnék neki ha kissé édesebb lenne, mert a leszáradása így picit férfiassá válik.
De ez nem gátol meg abban, hogy az egyik téli kedvencem legyen.
Tartóssága kb. 8 óra volt rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 14.

Összetevői alapján szerettem volna kipróbálni és örülök, hogy nem tévedtem.
Dohány-kávé-vanília-fűszer kedvelőknek feltétlen ajánlom!
Gyönyörű niche minőségű Lalique alkotás.
Meleg, fűszeres, balzsamos, téli illat.
Jól egyensúlyoz a gourman határán, de azt sose lépi át.
De ez nem gátol meg abban, hogy az egyik téli kedvencem legyen.
Tartóssága kb. 8 óra volt rajtam.

superbeni007

2019. augusztus 30.

A legjobb kávé illat, amit valaha próbáltam. Montale Intense Cafe, Initio Side Effect és hasonló niche vonalbeli parfümök kisgyerekként állnak mellette a polcon. Micsoda meglepetés ez a Laliquetól! Abszolút unixes illat, kívánja az elegáns ruhát és a hidegebb időt.
A kávé+dohány és vanília nagyon kiérződik az illatjegyeiből, de van azért ott más meglepetés is!Hagyni kell neki időt az elején de a leszáradás után csodálatos élményt kapunk.
Gratulálok az alkotójának! 12/10

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Gratulálok az alkotójának! 12/10