Lalique

Ár:   26 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2018. május 23.

Ár:   26 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2014

Fejjegyek: citrom, ananász, kardamom

Szívjegyek: frézia, kakukkfű, levendula

Alapjegyek: tonkabab, vetiver

Lalique Terres Aromatiques EDP fújósok
Ár: 1450 Ft, 2200 Ft, 3800 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2019. március 23.

Ellentétet érzek a nemzetközi oldalakon olvasottak és az általam tapasztalt illatvilág között, mert bár nem kimondottan téli illatnak jelzik de a legkevésbé nyárinak..Számomra ez egyértelműen a nyár illata.. vízpart, ragyogó napsütés, napozás..van benne valami ami miatt a napolaj/naptej jellegzetes illata jut róla eszembe. Ez egyrészt lekicsinylő-olcsó hasonlat lehet, azonban egyszerűen kedve támad az embernek (legalábbis nekem) egy kiadós napfürdőzéshez tőle.
Mindezt meseszép üvegből, egyértelműen niche minőségben teszi, némiképp visszafogott (de nem bőrközeli) hatósugárral.
A sorozatból a legkevésbé NOIR illat számomra.
..érdekes, hogy a megjelenése után egy évvel az Amouage kiadta a Sunshine Men-t, egyértelműen hasonló illatvilággal.. csak már számomra találóbb névvel.. :) persze ez lehet véletlen egybeesés is.. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

A sorozatból a legkevésbé NOIR illat számomra.