Lalique

Ár:   9690-11 890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   9690-11 890 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatösszetevők: rózsa, nőszirom, bors, kasmírfa, pacsuli

aleszjandra

2019. november 20.

Legújabb "kattanásom". Látatlanban rendeltem, de esetleg aki ezt nem meri megtenni, az ismert online parfüméria legújabb üzlete már tart tesztert is belőle ;)
Az első benyomás maga a csoda, nagyon magabiztos, nagyon füstös, de nem a klasszikus ámbrás-oudos füstösség, hanem egy tiszta illat. A leszáradása rajtam rózsás-pacsulis, és az intenzitásával se vagyok megelégedve, viszont akkora élmény és akkora unikum, hogy ezt is megbocsátom neki.
Update:
Még mindig rajongok az illatáért, de nem akarom elfogadni hogy ennyire gyér a tartóssága! Bőrön gyakorlatilag ~3 óra! -1 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Update:

Erina

2019. június 25.

Érdekes...kifújáskor majdnem büdös, kellemetlen, mintha tényleg gyurma illat lenne, de a leszáradása se jobb. Totális férfi kölni, de az ősidőkből. Az én bőrömmel nagyon nem jó barátok. És még lemosni se tudom, ragaszkodik de nagyon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

saska7

2018. december 15.

Nagy kedvencem ez a parfüm! Véletlenül botlottam bele, az összetevők alapján nem biztos, hogy érdekelt volna. A rózsás illatokkal sokszor hadilábon állok, és lám, ez már a második, ami telibe talált, jó értelemben. Nagyon nőies illatnak tartom, de inkább az idősebb korosztálynak gondolnám, olyan elegantos alkalmakkor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 15.

dalma92

2018. augusztus 8.

Gyurma. Márkát már nem tudok mondani, talán a sünis lehetett, a színes fajta méghozzá. Ugyanez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

JoyTurner

2017. június 11.

Szinte férfias illat, ezzel együtt mégis nagyon nőies. Füstös csoda, imádom. Nem mindennapos viselet, inkább alkalmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Marcsi66

2017. május 14.

Számomra felülértékelt,,,azért van benne jó is,nem tucat,és az ára kedvező,Ami nagyon zavaró benne,a bors,túl sok,elnyomja a többi jegyét,nem érzem a virágokat,olyan mintha leigázta volna őket,Érzékelhető uralom,nem szeretem illata lett rajtam,Én is olvastam több helyen is,h hasonlít az én egyik szerelmetes parfümömhöz az YSL ELLE-hez egyszerre fújtam fel mind a kettőt,,és először tényleg úgy tűnik,h lehet közük egymáshoz,de az álom csak egy pillanat,és nincs tovább,Jó szívvel nem ajánlanám ezt senkinek se helyette,persze érdemes tesztelni,gyanítom h erősen bőr függő / tartós /

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 14.

nkatika

2017. április 9.

Annyira akartam nem szeretni - nem megy.
Mintát kaptam belőle és iszonyatosnak éreztem magamon az első teszt alkalmával. Tolakodó, szúrós, kellemetlen - gondoltam. Aztán hipp-hopp: csodaszépen letisztul, belesimul a bőrömbe, körülölel és dédelget.
Azóta 100ml boldog tulaja vagyok. Magamon már csak kifújáskor érzem (erőszakosan), illetve este, zuhanyzáskor rohan meg újra, akkor már a boldogság :)
Türelemmel kell próbálni ;) Nem tucatillat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Annyira akartam nem szeretni - nem megy.
Türelemmel kell próbálni ;) Nem tucatillat!

Iko

2017. március 9.

Lassan három éve van a birtokomban. Ez volt az első termékem a márkától. Imádom. A tökéletes egyedi illat számomra. Nekem füstös. Ősszel hordom. Senkin nem éreztem. Nagyon különleges számomra. Elegáns, tiszta, egyedi. A barátnőim nem szeretik, ha nálam járnak, és probálgatják. De ugyanezek a lányok dícsérik az illatomat, és kérdezgetik mi van rajtam, ha találkozunk. :) Az exem imádta rajtam. Számomra nemcsak illat, életérzés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Pünyike

2016. június 23.

Ez a parfüm...ebben a hőségben, akár egy pohár frissítő, jeges tonik. Megosztó illat, vagy szereti az ember lánya, vagy nem, akárcsak a tonikot. Ismerőseim közül kevesen szeretik, én viszont még mindig imádom. Most már ki merem jelenteni, biztosan újra fogom vásárolni, ha elfogy.

2016.03.24.
Nagyon kíváncsi voltam erre a parfümre, ezért megrendeltem, ismeretlenül. Ahogy megérkezett, a csuklómra fújtam, és vártam, szimatoltam. Első illat, amit éreztem, az számomra olyan volt, mint a no-spa szaga. Kesernyés gyógyszerillat. A nyitány nőiesen fás. Az én bőrömön kb. tíz perc után előtört a rózsa és a púder, egy csipetnyi borssal, meg egy leheletnyi no-spa-val. Ez a rész több órán át tart ( talán 2-3 órát is ), ezután jön az utolsó felvonás, ami egy édes, cukorkás-pacsulis füstfelhő. Ez az illat nem az én világom. A fő kedvencem, az Insolence után ez valami egészen más. Ez az az illat, amit konkrétan semmihez sem tudok hasonlítani, mégis nagyon ismerős, mintha benne lenne az összes parfüm. Más, mint én, különbözünk, talán ezért lett szerelem az első találkozásból. Hogy meddig tart, nem tudom, talán csak egy kis kaland lesz, és nem veszem újra. De ma még fújkálom magamra bőszen. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 23.

2016.03.24.

egyboszorka

2016. május 11.

Na, akkor bizonyítandó, hogy nem a múltban élek, itt van mindjárt ez a nem túl ismert Gyöngyöcske. A Lalique illatok többségét nagyon szeretem, a Le Parfum nagysága előtt gyakran leborulok. Ez az illatuk is nagyon tetszik. Erős a bors az elején, de kitartás, hamar megnyugszik, csendesen asszisztál a rózsának és a nősziromnak. A leszáradása egy álomszép púderes- virágos csoda, modern, nőies, kifejezetten szexi. Ami külön érdem, a pézsma nem gusztustalankodik magában, hanem beáll a sorba, és szamárlétrát tart okosan a többieknek. Nagyon jó kis illat, jó áron, szerintem hosszasan kell várni arra, hogy máson is érezzük...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Limonene, Farnesol, Citral, Linalool, Eugenol
Színezékek: CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.