Lalique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetétel: tamarind, citromlevél, sz.dió,bors, kardamom, ámbra, mósusz, cédrus

Ár: 900 Ft, 1500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Atter76

2020. augusztus 28.

Sima ügy lenne az öt csillag, ha kicsit tartósabb lenne.
Kicsit, úgy két/háromszáz százalékkal.
Mert a kb másfél órás produkció, amit nyújt, gyakorlatilag a gyengébb kölnik világa, de az igazság az, hogy EDC-ből is számtalan létezik ami sokkal tartósabb ennél, és ez baj.
Szegény hiába egy kiváló illat a borsos citrusos indításával, pillanatok alatt elillan, mint a kámfor, az ámbráig el se jut, mire odaérne már csak a múlt emléke az egész, egyetlen mentsége van a gyönyörű üveg mellett, az ára, ami egyenesen vicces.
Tehát négy csillag, és ez bosszantó, számtalan agyonhájpolt sokkal drágább kacat létezik amik fele ilyen illatminőséget nem tudnak, de ha vacak illatok is, legalább a tartósságukkal nincs baj, itt pont fordítva van, nagyon finom illat, de értelmezhetetlen a tartóssága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Sima ügy lenne az öt csillag, ha kicsit tartósabb lenne.
Kicsit, úgy két/háromszáz százalékkal.

Jolti

2020. június 9.

Vakon rendeltem a sok pozitív vélemény alapján.
Kár volt.
Az eleje' szúrós, mint egy süni ( a 7 éves fiam szerint olyan szaga' mint a borsnak ), A közepe az elmegy egy citrusos nyári illatnak, a vége meg mintha ott sem lenne... A közepe viszont tényleg nem rossz! Kár, hogy nem végig olyan illat. Akkor simán menne 4*, meg, ha egy kicsit többet bírna.
Kb. két-három óra az élettartama az egésznek. Mondjuk ez idő alatt legalább a projekciója az viszonylag jó.
Kár érte.
Majd felrakom ide olcsóért', hátha valaki másnak jobban bejön, vagy jobban passzol a bőre hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 9.

Vakon rendeltem a sok pozitív vélemény alapján.
Kár volt.
Kár érte.

barni8

2019. október 11.

Hmmm.. Elolvastam a véleményeket. Ez csak abból fakadhat, hogy nem találkoztatok még igazi műremekkel.
Alverde tusfürdő. Rm saját márkás szappan. Alpecin sampon.
Hiába a pénz nagyúr és Christine Nagel is tud kommersz semmicskeséget.
Szomorú vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Alverde tusfürdő. Rm saját márkás szappan. Alpecin sampon.
Hiába a pénz nagyúr és Christine Nagel is tud kommersz semmicskeséget.
Szomorú vagyok.

mikkamakka75

2019. augusztus 22.

Rendeltem egy ilyent a Kedvesnek, de persze ahogy meghozta a futàr, màr fújkàltam is. Kedves nélkül.. 😅

Gyerekek.. megszagoltam és szerelmes lettem magamba 😅 Aztàn hazajött a pasi, rà is fújtam és szerelmes lettem belé is 🙄😂

Csodàs balzsamos-púderes borsos-citrusos, igazi fehér, de nem feltétlenül àrtatlan illat ;) Fèrfiakon én jobban szeretem a karakánabb, tökösebb parfümöket, elképzelni sem tudtam, hogy hogyan lesz ebből a púderes citrusos valamiből férfiillat, de az lett. Nem is akàrmilyen 😍 Nyilvàn kell hozzà a férfi is, mert az én bőrömön simán unisex, de tesztoszteronban itt éppen nincs hiàny, örülök, hogy mindjárt a legnagyobb üveggel tettem magunkévá :)

Nagyon 5 csillagos..

Ja és a legjobb rész lemaradt.. 9 ezer forintért kaptam ebből a minőségi illatból 125ml üveget. Ezek utàn még kevésbé értem, mint eddig, hogy hogyan adhat ki valaki többezer forintot 30ml drogériàs sz@arra. De tényleg 😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Nagyon 5 csillagos..

Verona5

2019. augusztus 19.

Tavaly teljesen oda voltam érte, vettem is belőle a fújóst és keveset használtam belőle próbálgatásra. Citrusos fűszeres cédrusos nyári illat. Érdekes módon akkor nem zavart a maszkulin vonal benne, nagyon tetszett, inkább unisexnek éreztem. Most újra kezembe akadt és felfújás után előjött a "nem az én illatom" érzés, inkább egy férfi bőrre való lenne. Lehet, ez csak annyit jelent, hogy a mai naphoz nem őt kell használnom! ;) Keresek mást mára és ő mint illat természetesen megkapja az öt csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

dalma92

2018. augusztus 29.

Az első húsz perc nem szól másról, csupán a borsról és a citromról. Teszi ezt olyan kellemesen, szerethetően... a sok minta közül itt csillant fel a szemem először.
Este kentem a csuklómra, fél egy körül kidobott az ágy, a csuklómon pedig ekkorra átalakult az illat. Kapott egy nagggyon kellemes mélységet. És még mindig erőteljesen áradt a bőrömről.
Nagyon kellemes meglepetés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Nagyon kellemes meglepetés!

karakumsivatag

2018. június 19.

A fehér üveg teljesen kifejezi a benne lévő tartalmat. A várakozásaimhoz képest nem annyira citromos, sőt inkább azt mondanám, hogy csak annyi citromosság van benne, hogy a nyári melegben elviselhető legyen. Tisztaságillat, de nekem inkább a száraz hintőpor jutna róla eszembe (de nem az illatosított, hanem a natúr). Nagyon sok bors, pici citrom, hintőpor-ceruzaforgács. A bors miatt nagyon emlékeztet a női Lanvin Oxygen-re, de nem annyira édes. Egyáltalán nem intenzív, viszont tartós, mert 8 óra múlva is érzem bőrön is, ruhán is, ezért nem is vonok le pontot. Nekem bőven uniszex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 19.

Lapo

2017. április 2.

Az egyik kedvenc parfüm márkám egyik legjobb illata.. Nyári illat, 25-50 év között.. sokan unisex-ként emlegetik, nekem benne van a maszkulin jelleg.. nem tudnám egy Nőn elképzelni.. Lehetne tartósabb és a hatósugara is lehetne nagyobb, ennek ellenére nagyon szeretem..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

molnardokigergely

2013. december 5.

Megszagoltam, valóban klassz. Azt hiszem Hanky és Laci is találóan bemutatta. Tengerparton sétálós, nyaralós vidám stbstb. Az általam valamire valónak tartott citromillatok sorában (Eau Sauvage, Pour Monsieur, Armani citromos illata, talán Armani Man?) ez a legorrbamászóbb, legkönnyedebb és legfiatalosabb.

Zamatos, balzsamos citromról van szó, ahol halványan érződik egy kis cédrus még, nagyonnagyon hátul viszont megbújik egy fura gumiszerű illat-ez nem tudom pontosan mi, de a Hermés Orange Verte parfümjénél például iszonyat tolakodó, itt viszont nem zavar. (Olyan mintha kezünket a gumikesztyűtől megszabadítva megszagolnánk a bőrünket. No mindegy).

Az összhatás engem a Lush citrom illatú szappanjára emlékeztet, ami jó kiegészítője lehet a Lalique White-nak.

Az ár/érték arány, a dizájn és az illat is kiváló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.

Az ár/érték arány, a dizájn és az illat is kiváló!

Yuber

2013. augusztus 9.

Ma hozta meg a futár, igaz tesztert vettem, de így jó 5400 magyar forintért vettem meg, szerintem ez szinte ingyen van ilyen jó illatnál. :) Magamra is öltöttem ebben a 40 fokban, és jól vizsgázott. Igaz én elég izzadós vagyok így mire munkából hazajöttem már eléggé halovány volt rajtam, de gyorsan magamra fújtam még 1-2t, hogy egész este velem lehessen ez a tökéletes illat. :)
Egy csillagot levontam, mert ám mennyei az illat de a tartóssága nem a legjobb. Lehet ez a nagy meleg nem tesz jót neki, de 2-3 óra után már nem nagyon érezni, csak nagyon szagolgatva a bőrünket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.