Lancaster

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fenye, Módosítva: 2015. június 18.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• DNA Bright complex segítégvel csökkenti a bőröregedés és nap okozta pigmentfoltokat, valamint megakadályozza újabbak kialakulását.
  • Helyreállítja a stressz, az UV sugarak és a levegő szennyeződés okozta károsodásokat. Használata ragyogó bőrt eredményez.
  • Nappali és éjszakai használatra, arckrém alá, illetve napozás előtt és után is ajánlott.

fenye

2016. december 18.

Sajnos én semmilyen eredményt nem tapasztaltam az elváràsokkal ellentétben.
Rendszeresen, reggel-este használtam, önmagában, vagy krém alá, de a semmilyen látványos eredmènyt nem hozott. Nekem néhány aprò rosacea pont jelent meg az arcomon, elsôsorban ezekre vártam megoldást, de még csak nem is halványultak tôle.
A végén már csak azért használtam, hogy fogyjon el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

Sajnos én semmilyen eredményt nem tapasztaltam az elváràsokkal ellentétben.
A végén már csak azért használtam, hogy fogyjon el.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate