Lancôme

Ár:   $38   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lamirabelle, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Ár:   $38
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Revitalizálja, megerősíti sérülékeny szőrszálakat, helyreállítva a szempillák hosszát és sűrűségét. A hajápolás ihlette ápoló balzsamban a 4 aminosavból álló Kerasolution Complex, a hialuronsav és a Madecassoside kondicionálja a szőrszálakat, dúsítja és meghosszabítja a pillák megjelenését, előkészítve a spirál felvitelét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Katakence

2021. december 5.

Minden pénzt megér! Elképesztő hosszúra nőttek a szempilláim. A fehér spiráljával és a Hypnôse L'Absolu De Noir-ral együtt pedig rendszeresen megkérdezik, hogy műszempillám van-e. És a legjobb: NEM CSÍP!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Kamea

2021. június 21.

Soha nem rendelkeztem látványosan hosszú és dús szempillákkal, amik ráadásul szőkék is, de az utóbbi néhány évben még tovább romlott a szempilláim megjelenése. A kor előrehaladtával elkezdtek őszülni, gyengülni az amúgy se erős szálak. Kipróbáltam már szérumot, vitamint, ami másoknak segített, de nekem látványos eredményt egyik se hozott.
Ezt a szérumot végső elkeseredésemben vettem meg, bár nagyon tartottam tőle, hogy rengeteg pénzt dobok ki majd a semmire.
3 hónapja szorgalmasan használom esténként. Az applikátorával meg kell tanulni dolgozni és ha sikerült begyakorolni, akkor a felvitel is könnyen megy. A szérum géles állagú, ami hamar szárad és reggelig ott marad, ahova kentük.
Eleinte csak a szempillatövekre kentem fel, majd egy hét elteltével kezdtem el alkalmazni nem csak a szempillasoron, hanem a szempillákon is. Már 1-2 hét után tapasztaltam enyhe erősödést, és nem szeretném elkiabálni, de mostanra már látványos is az eredmény. A pillák nem csak hosszabbak, hanem erőteljesebb tartásúak is lettek. Remélem, ez a tendencia nem áll meg, mert azért van még hova fejlődniük! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 21.

laracroft

2021. március 15.

Hónapok óta használom, igaz, én sem vagyok képes minden reggel és este kenegetni, de még így is látványos.
Nagyon sokszor van műpillám, és néha emiatt megritkul a sajátom. Egy ilyen alkalommal vettem meg, és amit elsőként (meglepően gyorsan, kb. másfél hét után) tapasztaltam, az nem a dúsítás és erősítés, hanem a hosszabbító hatás! Szegényes kis ritkás pilláim voltak, de a homlokomig felértek. :) Aztán persze helyreállt a rend, és most szép, dús, és extra hosszú pilláim vannak. Mondjuk még mindig a hosszabbítás a hangsúlyos, nem a dúsítás, de spirállal így is műszempilla-hatású.
Az ára húzós, de nekem még egy szérum sem csinált ilyen szép hosszú pillogókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Az ára húzós, de nekem még egy szérum sem csinált ilyen szép hosszú pillogókat.

Annie25

2020. december 8.

2 hónapja használom úgy gondoltam mostmár megosztom a tapasztalataimat. Ha nem is minden reggel de két naponta használom. Nagyon szépen megvastagította és hosszította a szempilláimat, még szempilla spriál nélkül is látványos az eredmény. Mellette használom a Genefique szemkörnyék ápolóját több éve, lancome szempilla primert és a grandiose szempilla spriált. Ez a bűvös 4es 😄 Gyönyörű műszempilla hatásúak a pilláim. Biztosan ezt a terméket is újra fogom venni ha elfogy, bár biztos hogy nagyon sokáig elég lesz, kevés kell belőle és lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

audreyenn

2020. október 5.

Megvettem, használom kb két hete, kenek a szemöldökömre is. Szerintem használ, nem csíp, és vastagabb, kényelmesebb az applikátor, mint az Alverdes szempillaszérumnál. Újravenni nem biztos, hogy fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 5.

Antioxidánsok: Madecassoside, Alanine, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Propanediol, Propylene Glycol, Glutamic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Biotin, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A százlevelű rózsa virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint tonizáló, szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és általános bőrjavító összetevő. A Dermaxim szerint ez a vizes kivonat hasonló a rózsa olajhoz. Bár kevésbé koncentrált, mint az illóolaj, a hatása hasonló.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Alanine a I h

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.