Lancôme

Ár:   10 300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissesther, az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2016. július 8.

Ár:   10 300 Ft
Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

Vitaminos szempillaspirál primer, extra hosszúságú és vastagságú pillákat ígér.

Annie25

2019. június 23.

Update 2019.06.23
Továbbra is töretlen az imádat, már többször újra vettem, de nagyon sokáig elég. Amellett hogy csodálatos pillákat varázsol még ápol is, mióta használom hosszabbak és dúsabbak lettek pilláim!

2018.05.12
Pár napja szereztem be, kicsit féltem tőle a vélemények alapján, de azt kell mondjam, hogy imádom! :) Lancome grandiose extreme szempillaspirállal használom, és elképesztő pillákat varázsol! :) felvitel után fél percet várni kell és utána rámenni a rendes spirállal. Azt még nem tudom, hogy mennyire táplál, de így is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Update 2019.06.23

2018.05.12

tihany

2017. április 20.

Megpróbálom minden szempillaspirál használat előtt felvinni, néha-néha csak a táplálás miatt is használom. Talán valóban tartósabb is a szempillaspirál, ha használom ezt előtte, és szebben is áll a szempilla, de hogy táplál- e, azt nem tudom. Egyelőre nem vettem észre semmi ezirányú hatást. Ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

tolerans

2017. január 13.

Sajnos a nagy várakozásom ellenére nem vált be.
Elég sok szempillaspirállal volt dolgom (talán koromnál fogva a legolcsóbbtól kezdve a Diorig), és egyik sem tapasztotta össze a szempilláimat. Eddig.Ez viszont, még ha alig viszek fel belőle, akkor is. Sokkal szebb hatást értem el egy sima spirál kétszeres felvitelével. Az ápoló hatásáról nem tudok nyilatkozni, a Bourjois szemfesték lemosó simán leszedi. Részemről pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

Sajnos a nagy várakozásom ellenére nem vált be.

Ildie

2015. február 22.

Mintát kaptam belőle, a papírját meg persze kidobtam az összetevőkkel :(
Régebben féltem, hogy na persze ezt a profi sminkesek meg tudják csinálni, hogy ne látszódjon ki a fehér, de nem kell hozzá profinak lenni, simán meg tudja bárki csinálni. Sőt, ha a fehér véletlenül felkenődik a szemhélyra, sokkal egyszerűbben le lehet szedni.
Ég és föld a különbség ha van alap meg ha nincs. Akkora pillákat csinál, hogy többen műszempillának nézték az eredetit. A Bi-facil lemosóval simán lejön, de egy dm-essel nem biztos. Azt nem tudom, hogy a pilláim ettől nőttek meg vagy a szemfestéklemosót szeretik nagyon.
Ha valaki használta ezt és a MAC eset nagyon szívesen vennék egy összehasonlítást, köszi
Azóta megvettem e MACeset is, hát abból bizony ömlik ki az anyag, szóval így jó gyorsan fogy, és óvatosnak kell lenni, legközelebb ezt fogom venni.
Most efelé húz a szívem, ezt fogom újravenni. A legjobb az lenne, ha ebből lenne ez a minta méret kereskedelmi forgalomban is, praktikusabb, és legalább tényleg nem fáj a szívem ha ki kell dobni 3 hónap után, mivel a mintám 3 hónapos, és van még benne. A MACes naggyal ilyen bajom nem lesz, mivel dől belőle ki a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Mintát kaptam belőle, a papírját meg persze kidobtam az összetevőkkel :(

erika81

2014. december 27.

Eddig még csak EL szempillaspirál alapot használtam. Az nagyon tetszett, de csak mintám volt belőle. Ebből az alapból normál méretűm van. A Definicils spirállal együtt kaptam, így együtt is használom őket. Kicsit macerás, de igazi műszempilla hatású pilláim lesznek tőle! Nagyon tetszik! Megéri a macerát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

kissesther

2014. július 30.

Regota hasznalom es nagyon szepen noveli a pillakat, sokkal szebben all a szempillaspiral ha felvisszuk ala.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.