Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2016. április 7.

Lelőhely:   parfümériák

Illatösszetevők: bergamott, keserűnarancs, jázmin, leander, pézsma, vanília

Erina

2017. február 14.

Hát nálam is bekövetkezett a hűha érzés, de nem jó értelemben :( Annyira púderesen virágos, vagy épp fordítva. 45-50 éves korosztálynak tudnám elképzelni. Kicsit talán még hasonlít is a Guerlain L'Instanra-ra (ami szintén nem jöttbe). Kevés, lágy, púderes, virágos kis semmiségnek mondanám. Tovább is adnám az 5/4ml-s mintámat :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Amanda

2016. április 19.

Mennyire másként működik nálam ez az illat :)
Felidézi a görög tengerpartot, és nekem leginkább Santorini rémlik fel, a puha száraz, mégis kellemes meleg, a sziklákról a mélykék tengerbe nézni, a balzsamos levegő, persze a neve is ez Kikládok.
Ami zavaróan szúrós máson, az finom illatfelhő rajtam.
A vanília megszelidíti a zöldeket(leander, bergamott).Én csak ajánlani tudom, kedves nyári illat. A sorozatból a kedvenc darabom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Mennyire másként működik nálam ez az illat :)
Ami zavaróan szúrós máson, az finom illatfelhő rajtam.

edy

2014. november 7.

Nagyon szép illat,és elég tartós is ....nyári illatnak tartják számon,de rajtam az összes Lancome üt télen is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

2014. október 2.

Csalódás volt a Benghal után nem is tudom melyiket adták ki előbb, én mindenesetre ilyen sorrendben ismertem meg őket). Ez egy olyan kis tinglitangli illat, virágosság rajtam nem igazán jön ki, inkább olyan fás púderesség, picit kesernyés de édes is egyszerre, engem is kicsit emlékeztet a nagymamám min. 30 évvel ezelőtti hajlakkjára. Biztos van akinek a bőrkémiája többet hoz ki belőle, számomra nagyon semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

banyadék

2013. július 9.

Különleges, nem mindennapi illat, mely lágyan körbeölel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 9.

Különleges, nem mindennapi illat, mely lágyan körbeölel.

hagicica20

2013. március 13.

-"Húha"...
Ez volt az első gondolatom amikor megillatoltam. Egy szippantás és szinte visszarepültem az időben úgy kb. 20 évet. Először nemtudtam, hogy mire is emlékeztet, csak azt tudtam, hogy ez kell nekem. Ugyhogy megvettem. Itthon mikor már vlt időm gondolkokni rájöttem, hogy mire is asszociál ez a parfüm. Megboldogult Drága nagymamámra. Amikor kicsi voltam, a szombatokat nála töltöttem. És Ő délutánonként készítette a frizuráját. Ősz hajára ehotont használt és szárítás után hajlakkal fujta le a haját. Nos ez az illat tisztára az ehoton és a régi kallos hajlakk illatának a keveréke. És nekem ez isteni finom volt akkor. És most is mert kedves emlékeket ébreszt bennem.
Hogy a parfümről is szóljak... Nos már írtam, hogy milyen illat, de nem kell megijedni, mert ez karcosság csak 10-15 percig tart és utána átszelídül egy nagyon finom, enyhén krémes virágos (rajtam a leander dominál) illattá. Leszáradásában a pézsma a mérvadó egy pici vaniliás mellékzöngével. Csodák csodájára nekem tegnap 8 órát kibírta pedig csak edt. Ajánlom akár tavaszi illatnak is, aki nem szereti a gyümölcsös parfümöket. Nekem csillagos ötös. Ő az én üvegbe zárt időgépem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

-"Húha"...

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.