Lancôme

Ár:   10 700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. július 18.

Ár:   10 700 Ft
Kiszerelés:   1,4 ml
Lelőhely:   parfümériák

Több pozícióba állítható, vékony hegyű filces tus

35°-os dőlési szögével, a Grandiôse Liner azonnal leegyszerűsíti a technikát, amely egy sokkal precízebb használatot eredményez. Az innovatív hajlított nyél egyedinek számít. Lisa Eldridge, a Lancôme Smink Kreatív Igazgatója tapasztalatának és tudásának köszönhetően alkotta meg a tökéletes szöget.

A Grandiôse Liner nyele két irányt tud felvenni: egyenes és megdöntött. A ferde pozícióban sokkal könnyebb és precízebb vonalat lehet húzni a belső pilláktól kifele haladva. A kialakításnak köszönhetően sokkal egyszerűbb a használata és a kezelése egyaránt. A Grandiôse Liner szemhéjtust hihetetlenül vékony heggyel látták el (csak 0,2 mm). Nylon mikroszálas anyagból készült, a teljes rugalmasságért.

Sűrű, tömény, intenzíven matt, pigmenteknek köszönhetően pedig meglepően kifinomult a végeredmény. A vízben gazdag textúra finoman siklik a bőrön és rendkívül hamar szárad. A vonal viseléskor nem kenődik el, mivel a latex polimerek védőréteget képeznek és így megvédik azt. Ennek ellenére a Grandiôse Liner-t kifejezetten egyszerű eltávolítani.

3 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Lancôme Grandiôse Liner szemhéjtus és Grandiôse Extreme szempillaspirál

Beus005

2019. szeptember 18.

nagyon tartos tus, egesz nap a helyen marad. en a kek szinet szeretem nagyon, elsore azt hittem rikitani fog a szememen, de abszolut nem, csak direkt fenynel latni hogy mennyire kék. Pont ezt a hatast akartam elerni, mert a fekete tul sok neha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Soulwalker

2019. január 14.

A legjobb tus, amit valaha hasznatam! Egesz nap a helyen marad, nem kenodik, nem pereg, a nap vegere minimalisan kopik csak meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

lumpursky

2018. augusztus 1.

Sosem volt még ilyen jó tusom. Nagyon egyszerűen nagyon szép vonalat lehet húzni vele és nem kenődik fel, ami az én szememen egy csoda!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Peachblossom

2018. július 26.

5 plusz plusz csillag! Ott marad, ahova raktam, extra könnyű vele vékony és vastag vonalat is húzni. Számomra nagyon praktikus a dönthetősége is. Nem pereg, nem maszatol, nem hagy lenyomatot a szemhéjon (pedig nekem rejtett). késő délutánra egy ici-picit kopik csak, még 1 réteggel az esti programhoz is tökéletes.
Bobekecske kérdésére is válaszolva: Én minden nap használom és nekem kb. 5 hónapig simán kitartott. Először én is megharagudtam a kis tusra, mert kb. 1 hónap után egyik napról a másikra mintha kifogyott volna. Aztán eszembe jutott, hogy az volt a dobozára írva, hogy minden használat előtt rázzuk fel (én előtte nem igazán rázogattam), de onnantól még naaaaagyon sokáig elég volt, lehet csak a kis ecset nem ér le a tubus aljára, ezért is kell felrázni... (?) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

szimcsi6

2018. április 4.

Kedvenceim közé tartozik. Igaz, hogy nem olcsó és nem tart ki sokáig , viszont brutál tartós és nem kenődik el! Nekem megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Dolorin

2018. február 9.

A legjobb tus amit eddig használtam. Sajnáltam érte ennyi pénzt adni, de megéri. Szép intenzív színe van. Könnyen használható a kialakítása miatt.Vékony és vastag vonalat is lehet vele húzni. Egész nap fent marad, nem pereg, nem kenődik el. Amikor elfogy majd újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

bobekecske

2017. november 21.

2017.Május
Nagyon szép, matt-hatású, intenzív fekete. A gélekhez hasonlít, ami szerintem elég meglepő egy folyékony tustól.
Az ecsete tökéletes: merevebb, szépen elvékonyodik, pont annyi tartása van, amivel nekem nagyon jó dolgozni.
A hajlíthatóságot butaságnak gondoltam, de a szemuug irányába tényleg nagyon jól kézreáll, elég gyorsan lehet vele fektetve dolgozni, és így kevésbé maszatolom össze a festékkel a szempilláimat.
Elég tartós, de nem lerobbanthatatlan, lehet korrigálni.
Ha picit meg is kopok, az csak a szemhéjamon "túlnyúló" vonalat érinti, de ott se maszatolódik el, legfeljebb picit megkopik.
Tartósabb tussal már volt dolgom, de az összhatása ennek a legszebb, és elég egyszerű használni.
Ha elfogy, és ismét lesz rá módom akciósabban beszerezni, ismét lecsapok rá.

UPDATE 2017.Nov:
Levonok egy csillagot, mert az 1.4 ml valóban borzasztó kevésnek bizonyult. Vagy nagy hirtelen beszáradt, vagy csak elfogyott, de szinte egyik pillanatról a másikra. Nem használtam sokat, így nyitogatva sem volt...
Esetleg ha valaki minden nap használta, visszajelezhetne, neki meddig tartott ki ez a mennyiség. Továbbra is nagyon tetszik maga a kialakítás és festék, de csak jutányos áron neveznék be rá emiatt újból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

2017.Május
Elég tartós, de nem lerobbanthatatlan, lehet korrigálni.
Ha elfogy, és ismét lesz rá módom akciósabban beszerezni, ismét lecsapok rá.

UPDATE 2017.Nov:

florcsiii

2017. október 31.

Sosem voltam egy tusvonalkirálynő, mindig olyan vonalakat húztam, hogy jók lettek volna fűrészfognak...aztán megvettem ezt a tust, és te jó isten! Tökéletes vonalakat tudok vele húzni elsőre (nem tudom hol a csoda :D). Sosem használom ezt a hajlítható funkciót, de ha egyszer lesz időm biztos, hogy kipróbálom. Nekem barna árnyalatban van meg, ami matt nagyon sötét barnára szárad, szóval tökéletes. Egésznap fentmarad, este könnyű lemosni. Egy dolog nem tetszik: nagyon gyorsan szárad, tehát ha rontok, nehezebb javítani. De annyira jó a többi tulajdonsága, hogy ezen túlteszem magamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

KeroChan

2017. május 23.

Extra vekony tusvonalhoz jo lehet, de nekem nem valt be, mert szeretek vastag vonalat huzni a felso szemhejamra... pereg, apro darabokban hullik a szemem kore. Banom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Sirina

2017. április 25.

En repteren vettem es vagy be van szaradva vagy nem tudom de nekem hasznalhatatlan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.