Lancôme

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wildcat75, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 22.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Dúsabbnak, hosszabbnak tűnő szempillasor, mely a játékbabák szempillájára emlékeztet. Szemészek által tesztelt. Érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is használhatják.

Ár: 7500 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, bolti, próbamentes, dobozzal , Helyszín: Budapest , fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Dred

2021. október 3.

Dús, hosszú, sötét szempilláim vannak. Felkenéskor nem ragasztja össze a pillákat, szépen elválasztja azokat és nem kenődik fel a bőrre. A kefe sörtéi megfelelőek és formája megfelelőek. A lemosás is könnyen kivitelezhető, ápolóolajjal teljesen eltávolítható a pillákról. A szemeket nem irritálja. Évek óta csak ezt használom. A hosszú pilláim miatt mindig lepislogom a szemem alá a festéket, ez esőben is a helyén marad. Nem mellesleg, maszk használatakor sem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 3.

albertinablogg2

2020. október 7.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. A sima helyett véletlen ezt vettem, de nem bántam meg. Nekem nem csomósodik, az illata szuper és kellően fekete, a keféje pont jó. Szép hosszúak és íveltebbek a pilláim (göndörítek előtte). Nagyon nehezen mosható le, a géles lemosók nem hozzák le, a szappan talán. Az Aldis olajos Ombia vízálló szemfestéklemosó pillahullás nélkül lehozza. Szóval azt mindenképpen szerezz be mellé...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. június 22.

Vízállóságát tekintve nincs problémám, tényleg tartós és vízálló, és nagyon könnyedén lemosható egy kétfázisú lemosóval (én Mixát használok érzékeny szemre). Nem pókhálósít, nem potyog. Viszont "doll eyes", hm, hát semmiképpen. Legalábbis nekem nem. Hosszabbítani hosszít, és emel is, de a vastagítás, sűrítés, és az erőteljes fekete szín is hiányzik, inkább sima natúr hatásúnak mondanám (2 rétegben viszem fel). Ha Lancome spirál és vízálló, akkor pl. a Monsieur Big sokkal szebben vastagítja, sűríti, kihangsúlyozza a szempilláimat, sokkal feketébb is, vízállósága pedig hasonlóan jó, és szintén könnyedén eltávolítható. Sajnos M. Bignél a megemelés, hosszítás hiányzik, és hát potyog és pókhálósít. A Doll eyes-nak a keféje nekem jobban kézreáll, és a kúpos vég pici részével jól elérem a szemzugot, a kisebb pillákat. M. Big keféje ducibb. Nehéz választani, de hatását tekintve mindenképp M. Bigre voksolok inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. június 22.

silence

2019. november 28.

Meglepődtem a sok negatív véleményen, amiket itt olvastam, mert én IMÁDOM ezt a spirált! ❤︎
Hétköznap és alkalomra is ezt használom.
Hétköznap egy rétegben szoktam felvinni, szépen szétválasztja és hosszabbítja a szempillákat, egész nap tökéletesen tart, nem kenődik, valóban vízálló (sírásnak is ellenáll). Este egyszerű az eltávolítása, a Nivea vízálló szemfesték lemosójával maradéktalanul eltávolítható.
Alkalomra, erősebb sminkhez két rétegben viszem fel, így hozza a "játékbaba szempilla" hatást, gyönyörűen kiemeli a tekintetet.
Én megadom neki a csillagos 5-öst!!! ✭✭✭✭✭

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

Hétköznap és alkalomra is ezt használom.
Én megadom neki a csillagos 5-öst!!! ✭✭✭✭✭

Mufurcka

2019. március 27.

Furcsállom a negatív véleményeket. Nekem hozza amit ígér. Szempilla alappal, és anélkül is. Nem jellemző hogy ilyen rajongói véleményeket írjak, főleg szempillaspirálokról nem, de ez már közelít. (Na jó a Maybelline-ről írtam, mert azzal is meg voltam elégedve:))). Minden nap 1-2 óra edzés, de semmi problémám vele. Gyönyörűen mutat, hatalmas szempilláim vannak tőle.
Síeléskor elfelejtettem lemosni egy este, és másnap is majdnem tökéletes volt. Ketten is megkérdezték milyen spirálom van, és hhogy nem jön le. (?!)
Nehezen vettem rá magam az ára miatt, és mert évekkel ezelőtt volt egy Lancome spirálom, már nem tudom melyik, de akkor megfogadtam hogy luxi spirált soha többé, mert az nagy csalódás volt. Jól szuperált eddig a sárga Maybelline vízálló, de most az egy hónapos használat után azt kell mondanom, hogy ez sokkal jobb. Meglátjuk meddig tart ki.
A legolcsóbb (?) Trend it up nude színű pilla primerrel használom, szempillagöndörítővel megküldöm előtte utána. Egy rétegben is tökéletes, a második réteget csak itt ott teszem fel, nem nagyon szükséges. Megvárom míg megszárad és szempillafesűvel átfésülöm (utána egészítem ki a második réteggel, ha kell)
Jó lenne, ha lehetne képet csatolni a véleményekhez:)
Amikor a lemosásra kerül sor, kétfázisú olajossal simán lejön, ÉS ami lényeges: sokkal kevesebb festék van a pillákon/vattakorongon, mint amikor a Maybelline sárgáját használtam - akkor szinte fekete volt a pamacs, pedig ugyanezt a taktikát használtam.
Engem nagyon meggyőzött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Jó lenne, ha lehetne képet csatolni a véleményekhez:)
Engem nagyon meggyőzött.

Zafina

2019. február 7.

Ez a szempillaspirál förtelmesen rossz!!!!!! Nekem is csomós, összetapad, nehéz a keféjével dolgozni...nagyon megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Kittina87

2018. november 21.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nagy csalódás volt. Előtte a Grandiose terméket használtam ugyanettől a márkától, amit nagyon szerettem.
Ez sajnos köztel sem varázsol olyan csodálatos pillákat mint ahogyan azt a reklámok ígérik. Kifejezetten nehéz használni a kefét, nem egyszerű vele szépen felvinni a festéket. Álltalában csomós, összeragadt pillák a végeredmény. A vízállóság az csúcsszuper, ez az egy tulajdonság ami két pontot ér... Sírhatsz....úszhatsz... arcot moshatsz, meg se mozdul. Ebből következik, hogy igen nehéz eltávolítani. Biztos, hogy nem venném újra, még akkor sem, ha jelentősen alacsonyabb áron forgalmaznák.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

Bracsisz

2018. május 10.

Nos, kezdjük is az elején. Csomagolás oké, bár én nem megyek a dizájnra. Nézd csak meg a letisztult Chanelt. Semmi csicsa csak elegancia. És természetesen mindkettő lehet egy iszonyú rossz termék. Ezért hagyjuk is a dizájnt. Illata erős, engem mondjuk nem zavar. Kb.: 3 hónapja használom. Én nem tartom drágának, akár többért is vennék spirált, ha az tényleg a tuti lenne. A problémám a következő:
- három hónap után már nehezen lehet felvinni mert valóban kezd beszáradni. (Miért is? de komolyan a régi gagyi termékek, amiket még anyáinktól csórtunk kislány korunkban, azok nem száradtak be 3 hónap után...WTF)
- vízálló? vízálló !!!! DE, ha a vízállóság alatt azt értjük, hogy nem tudod lekaparni magadról ha csak egyenként húzod ki a szempilláidat, na akkor köszi inkább nem. Ha mégis ódzkodnál ettől a módszertől (érthetően), akkor készülj fel, hogy húsz percig fogod a kis vattakorongoddal maszatolni a szemedet. A húsz perc alatt kis fekete festékdarabok hullanak majd le, 3-5 szempilláddal együtt. Szóval nemcsak hogy vízálló, hanem ba*zdmeg, ez minden álló!
- hogy doll eyes szemeket ad-e? Hát azt én nem tudom megmondani. Most komolyan, van közületek bárki, aki felken magára egy szempillaspirált és a pasija, barátja, közeli ismerőse csodálkozva és hüledezve kezd el tapsolni és egyidejűleg fel is kiállt, hogy "Úristen, olyan a szemed mint Kati babádé volt". Szóval nekem kétszer háromszor át kell mennem rajta minimum, hogy valami hosszúságot (ami látványos) elérjen.
- Az hagyján, hogy beszárad, de szemeden is összeragad és összetapad.

Összességében: nem egy jó termék, nem ajánlom igényes sminkelőknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

- Az hagyján, hogy beszárad, de szemeden is összeragad és összetapad.

Összességében: nem egy jó termék, nem ajánlom igényes sminkelőknek.

mate

2016. október 28.

Nem tudom...nem vagyok nagyon elegedett vele...az biztos,hogy nem ujravevos. Keves festeket vesz fel a kefe,ezert tobbszor kell vegighuzni a pillakat,aminek az lesz az eredmenye,hogy - a gyors szaradas miatt-, a pillak vegen becsomosodik a festek. Nem csinal "doll" szemeket,az biztos,hanem visszafogottabb szemeket,ami azert a tobbi Lancome spiralra is igaz. Viszont tenyleg vizallo,ami ritka!!!! Ezert 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 28.

kimmy23

2016. július 29.

Hatalmas csalódás nekem, mert viszket tőle és fáj a szemem, emellett nehéz lemosni, és nagyon sok szempillám hullik ki lemosáskor. A szempillákat nagyon sokszor kell átkenni, hogy látható legyen. Vízállót többet nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.