Lancôme

Ár:   21 200 Ft és 29 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2019. március 27.

Ár:   21 200 Ft és 29 700 Ft

Fejjegy: golgotavirág

Szívjegy: jázmin

Alapjegyek: vanília, vetiver

Ár: 12900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

butterfly99

2021. október 31.

Szeretem de a 3-5000 Forintos Play boy - Play it rock ugyanezt az élményt biztosította. Az illat egytől egyig ugyanaz és a tartóssága is. De ettől elvonatkoztatva finom vaníliás illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 31.

Rha

2021. október 25.

15 éve használtam ezt a parfümöt és évekig imádtam, rajtam édes, vattacukros volt. Sajnos, valószínű az én bőröm változott, de a férjem szerint is, ez már nem az a Hypnose illat (pedig a Müller én veszem évek óta). Így most keresem az új kedvencemet. Ennek ellenére 5*, lehet máson működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 25.

pacsirszkyh

2021. augusztus 29.

Szerelem! “Egybeolvad a bőrömmel” és nagyon kellemes illataurát eredményez, de cseppet sem tolakodóan. Megnyugtató és kedves illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Huki

2021. március 28.

Isteni illat, tartós. Örök kedvenc lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

Isteni illat, tartós. Örök kedvenc lesz.

Feketehattyú

2021. március 28.

18 éves lehettem, amikor eldöntöttem, hogy a diákmunkából gyűjtögetett pénzemen veszek valami jó drága parfümöt.
Az elsők között szagoltam meg ezt az illatot. Nagyon tetszett. Valahogy úgy vaníliás, hogy nem gejl, a jázmin és a golgotavirág valami függőséget okozó egyveleget alkot, rácuppan az ember a csuklójára és csak szipuzza, isteni. Valóban kicsit mű és elég lineáris. Nem változik az illat, egyszerű, végig ugyanolyan marad, mégis megvan a varázsa.
A figyelmemet hamar elvonták a Prada Candyk, főleg a L'eau ( akkor még csak ez a kettő volt kapható) és akkor depütált a legelső La vie est belle, így hamar háttérbe szorult a Hypnose a kívanságlistámon, de sokáig rajta volt.
Aztán a tesóm megvette az utánzatát, amit sikeresen szét is tört, 2 hónapig illatozott a lakás. Végül elfelejtettem, sosem vettem meg. Most, sok év után, csere útján hozzam került egy üveggel. Még mindig hasonló véleménnyel vagyok róla. Jó, jó, de már nem én vagyok. Fiatal, 18- 20 év körüli lányok illata ez, nekik viszont szuper választás hidegebb napokon! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

netcicus01

2021. március 11.

Egyik kedvenc illatom, imádom, mióta először megéreztem a drogériában :) Sajnos mostanában már úgy veszem észre, hogy egyre kisebb kiszerelésekben kapható, remélem nem fogják kivonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Adrybaba

2021. március 9.

Tini koromban használtam, mikor megszagolom mindig az a korszak jut eszembe, jelenlegi életemhez màr úgy érzem nem passzol, de attól még nagyon jó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Linett21

2021. március 3.

Nagyon vegyesek az érzéseim ezzel a parfümmel kapcsolatosan. Szép, kecses, úrinős illat; eléggé édes is, de nem bántó. Valahogy nyugodtságot áraszt. De! Ez az egyetlen parfümöm, melyet kizárólag üvegből érzek, magamon még rögtön fújás után sem, soha. Vagy a bőrkémiámmal van baj, vagy anozmiás vagyok rá. Mindenki azt írja, hogy milyen erős illat; nos, én szeretnék, mégis alig érzek belőle valamit. Itt ugyan lehagyták, de a szívjegyek között ott a gardénia is, méghozzá az a leghangsúlyosabb. Golgotavirág-gardénia-vanília vonalon mozog alapvetően, eléggé lineáris; bár a tartósságáról nem nagyon tudok mit írni a fentiek miatt. Inkább hűvösebb időre. Nekem valahogy a november, a Halottak-napi temetőjárás, a fehér virágok jutnak róla eszembe, égő mécsesek, hideg-nedves alkonyatban. Lehet, hogy az asszociáció miatt, de én mindig elszomorodok tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Verus89

2021. február 6.

Hosszú éveken át volt nagy szerelmem. Pont a napokban gondolkoztam el rajta, hogy mi lenne ha újra venném. Rajtam nagyon tartósak a L'ancom illatok. Ez az illat kifejezetten. Régen télen-nyáron hordtam. Most már nyárra könnyedebb, frissebb illatokat választok. De nyár estére még akár most is bevállalnám, csak ne legyen 30fok meleg. Szerintem igazi must have parfüm egyszer az életben egyet mindenkinek muszály. Csalódás nem lesz maximum a nagy lamour elmarad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Benedetta88

2021. január 18.

Mekkora szerelem volt számomra ez az illat évekkel ezelőtt..Imádtam, edp és edt változatban is megvolt, évszaknak megfelelően használtam őket, mert annyira nem tudtam elszakadni tőle. A gyönyörű üvege és az a semmivel sem összetéveszthető illat. Iszonyú tartós, a bőrömön is és a ruhákon is. Jó pár évvel ezelőtt párom megakart vele lepni, de akkor úgy éreztem, hogy már nem én vagyok ez az illat, bár azóta is hiányzik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.