Lancôme

Ár:   21 200 Ft és 29 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2019. március 27.

Ár:   21 200 Ft és 29 700 Ft

Fejjegy: golgotavirág

Szívjegy: jázmin

Alapjegyek: vanília, vetiver

Ár: 12900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Mini parfüm kollekció
Ár: 12000ft + Posta , Eladó: Eni11
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás után , posta, Foxpost...személyes
Keresem! Lancôme Hypnose EDP
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: hencikee0114
Állapot: 30 ml, Helyszín: --, fizetés: --
Timi8

2019. november 16.

Update 2.: Tegnap Őt vàlasztottam kìsèrőmnek de csak 2 fùjás erejèig. Szürke egèr napom volt, kissè antiszoc. is voltam, megszòlalni sem volt kedvem, nemhogy diskurálni, bàjologni. De ez az illat folyamatosan zsebelte be a bòkokat! A reggeli 2 fuffantàst az esti edzèsen mèg az edzőm is megjegyezte, megdìcsèrte. / Mondjuk, ott én màr kissè zavartan köszöntem meg a bòkot, mert biztos voltam benne, h.a kellemes parfümillat az edzès hevèben igencsak transzformàlòdott formában van jelen...😅 /

Update.: Muszàj volt jòárasìtva egy kicsi kis üveges maradèkot bezsàkolnom belőle, "csakmermegèrdemlem", pocsèk napom volt akkor èpp, na. Kellett egy kis öngyògyìtàs, önjutalmazàs ès ez épp kapòra jött, jò szolgàlatot tett mert azòta is boldogìt!
Mostanàban a lineàrisabb, egyszerűbb illatokat szomjazom, egyszerűen azok esnek jòl. Viszont egyik nap amikor ez volt rajtam, kèső d.u.elkezdtem illatolni magam körül, h.azta, vajon ki fùjhatta be magàt H.P.edt-vel? Biztos voltam benne, h.vmelyik ùj kollèganőm okozott ilyen kellemes meglepetèst...de nem! Én magam voltam! Nagyon meglepett, hatalmas flash, amit egyszerűen nem tudok hovà tenni, vagy hogyan transzformàlòdhat àt a reggeli 4 fùjásom d.u. H.P-ná. Azòta többször is eljàtszotta màr ezt velem, tehàt nem egyedi volt az eset de minden alkalommal ugyanùgy elcsodàlkozom rajta. Ùgy veszem Tőle, idomul a szentem, teljesen menni akar hozzàm. Vagy talàn le akarja taszìtani a trònròl a H.P-t? Neeeem, biztosan nem. Csak szeretne eggyè vàlni velem :) Igazàn kedves Tőle. Szerethető finomság.

Látom, még nem véleményeztem... most akkor megteszem. Soha sem volt ilyenem, kizáròlag parfümériás tesztelések sorozatán vagyok tùl vele, és máig nagyon tetszik, nagyon fini, szerintem a mindennapokban is imádnám, ha...és itt jön az a "ha", ami mindent visz, és esetében döntött is helyettem. Tehát ha nem lenne ilyen hülye sztereotìpiám az illatok/a külső/ és a személyiség, vagy temperamentum triumvirátusában akkor lehetne akár az (egyik ) signature-illatom is :)))) De ebben a korban már a berögzött "hülyeségek" javarésze levetkezhetelen, nálam ez is ilyen. Szòval szerintem ez tipikusan a szőke, törékeny, szendén mosolygòs hölgyek illata. Tehát hiába tetszik, hiába alkot fini elegyet a bőrömmel, hiába tartòs rajtam, csak akkor érezném az összhangot vele ha világos bőrű, világos hajù és kék szemű...nőci lennék. Valahogy kifejezetten furán hatna nekem egy mediterrán tìpuson - aki harsány, erőteljesen gesztikulál, hangosan vagy 32 foggal vigyorog - ìgy magamon is. Annyira sajnálom pedig! Egyik legjobb Lancome (Poeme, és Trésor-ok után). Fás-virágos-vanìliás, és tényleg Turbo-rágòs vagy Donald-rágòs a leszáradása. Nagyon kellemes illataura, amit soha senkin sem éreztem, pedig a LVB-nél sokkal jobb. Nem is értem, mi miatt nem lett népszerűbb?!.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Letti09

2019. szeptember 11.

Ez a parfüm engem teljesen rabul ejtett...pedig nem szeretem sem a vaníliát, sem az édes illatokat. Még csak nem is ismertem ezt az illatot. Mindig lattam a D-ban es talán egyszer még évekkel ezelött beleszippantottam a kupakba, de be is tudtam vmi édes semminek. Egészen addig míg múlt héten meg nem éreztem egy lányon es megkérdeztem mit használ. Először tényleg csak a vaníliát éreztem rajta, de másodperceken belül megcsapott vmi megmagyarázhatatlan nagyon vonzó "dög" benne. Vmi sötét érzékiség ami ugyanakkor nagyon tiszta. Ezt a kettőt így egyutt soha semmilyen parfümben nem éreztem. Annyira megfogott, hogy ma meg is vettem. Kész vagyok tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

leila0803

2019. augusztus 9.

Vegulis a szerelem tartott egy darabig, de mar elmult. Az utolso 5 ml lotyog az uvegben, kifujom alkalom adtan, de amit soha nem gondoltam volna, eleg volt.

Up-up-update: hát igen, végre hozzám került. Pont akciós volt, hát na, ez a sors keze, nem? :D Szóval nekem nagyon bejön, akár melegebb időben is szépen bontakozik ki (na nem kánikulára gondolok), de az ő terepe a hűvösebb lesz gyanítom. Olyan olyan fincsi. Na de most egy darabig próbálok leállni a vásárlással, mert ez már így nem állapot. :D

Up-update: én rafuggtem erre az illatra. Valoban van benne valami szintetikus, de engem teljesen elvarazsol...

Update: valamiert nem megy ki a fejembol... egyszer az enyem lesz remelem... nem tudom megmagyarazni, es ugy gondolom vannak ennel jobb parfumok a birtokomban az en izlesem szerint, de akkor is... mondjuk jazmin es vanilia van benne, ugyhogy a gyenge pontom megtalalva. De van benne egy olyan eroteljes illat, ami igazabol dominal, mi lehet ez? vagy a kevereke az illatjegyeknek? Mindenesetre ha nem lennek mar "foglalt" egy igazi parfumszerelemben, akkor lehet, hogy meghoditana. Talan a nosztalgia?! ;)

Amikor Barbie babaval jatszottam, volt hozza jatekparfum. Teljesen ilyen illata volt. Szep, nosztalgikus, jar az 5 csillag. Viselni nem tudnam, de ha valaki ezt viselne az irodaban, abszolut nem bannam. :) Aaaa, Barbie parfum... :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Nushi

2019. augusztus 7.

Van ebben az illatban valami ami zavar. Valami szúrósság, ami miatt nem is akarom magamra fújni pedig az illatjegyei alapján szerelembe kellett volna esnünk. egyszer rászánom magam és felfújom hátha megszelídül de egyenlőre nem vagyunk egymáséi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

csokismufffin

2019. június 1.

Ez az illat a másik kedvencem (az Yves Saint Laurent Manifesto L'Elixir mellett). Nem is emlékszem mikor találkoztunk először, de első látásra szerelem lett. Mindig van belőle a polcon, édes, mély, akik az igazán édes, vaníliás illatkat szeretik azoknak mindenképpen ajánlom. És ennél tartósabb parfümmel még nem találkoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Nenuka

2019. május 5.

Ő az a szépség, az a lila illat /kedvenceim/, amit csak azért nem veszek meg, mert nem vagyok hajlandó gyűjteni parfumoket, drága hobbi és pocsékba megy, ha nem használjuk el. Ma az a trend lett, hogy gyűjtsünk mindent, vloggerek is ezt sugallják, holott szerintem ez sajnos nem jó irány... mindenesetre huszonévesen a kedvencem volt és szívem csücske illat! Bájos, édes, semmi extra, de nagyon eltalált boldogság illat.
Update:
Sajnos azóta már kb. 10 feletti gyűjteményem van, jó lenne ebből is egy üveges maradék :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

Update:

Erynnis

2019. április 19.

Hát nem tudom.... Van ebben az illatban valami szúrós, bántó jelleg. Pedig többször próbáltam megszeretni. Nem egy puha vanília.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

Jule

2019. március 26.

Csodaszép illat, nagyon szeretem. Régen is, most is használom, nálam örök darab.
Édes de mégsem csöpögős,puha és lágy.Finoman de határozottan körbeöleli a viselőjét, nem kell sok belőle.Az elejétől a végéig tökéletes. A férfiakat teljesen az ujja köré csavarja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Andi0415

2019. március 7.

Ez egy kötelező darab minden parfümkedvelőnek, aki több parfümöt is birtokol.
Az én bőrömön semmit nem változik, ugyanolyan marad nap végén, mint kifújáskor, csodás illat. A tartóssága is egész napos. Nem ő a kedvencem, de alkalmanként előveszem, és ha elfogy újra beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Ez egy kötelező darab minden parfümkedvelőnek, aki több parfümöt is birtokol.

prettyfruity

2019. február 14.

Hűvös napokon pontosan ilyen illatra vágyom. Vaníliás, krémes, enyhén virágos. Nem tolakodó, de érzed egész nap a jelenlétét. Engem kifejezetten megnyugtat, igazi könnyen viselhető komfort illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Antioxidánsok: BHT