Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2021

Illatcsalád: keleties-virágos

Fejjegyek: málna, mandarin

Szívjegy: rózsa

Alapjegyek: bársony, hasított bőr

Ár: 20.000 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 50 ml, egy alkalommal próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen
Lancôme La Nuit Trésor Dentelle De Roses EDP fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Augmentin

2021. július 1.

Csodálatos üvegben, finom csokis málna. Bele lehetne harapni. Eszméletlen tartósl .Nekem hasonlít a midnight rose-ra, de annál finomabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.

Tarzicia

2021. május 6.

Azt hittem, hogy ez a La Nuit Tresor lesz az, ami a rózsa miatt majd tetszik. Hát nem. Az anyaillat nekem még mindig jobban bejön, mert az legalább valamilyen. Ez a Dentelle, szegénykém, nagyon vérszegény. Ebben a szexi csipkés üvegben szerintem egy kicsit bátrabb illat is elfért volna.
Ez egy ártatlan, enyhén édes, málnás rózsa. Műanyag, de le a kalappal, mégsem hat túl szintetikusnak, nem málnás lázcsillapító szirup. Nem tömény, nem rámenős, senki orrát nem fogja bántani. Munkahelyre is tökéletes. Puha, lágy és visszafogott. Kellemes. Ha az érem másik oldalát nézem, akkor vékony és kidolgozatlan. Élettelen, unalmas. Elalszom tőle. Hiányolok belőle egy kis üdeséget, szikrázást, akár füstösséget. Bármit. De mindenek előtt az alapjegyeket. Persze, vannak benne, fél centiről szaglászva felismerhetők, de a málnás rózsa mellett ezek rajtam egyáltalán nem jutottak szóhoz.
Sok van benne a Midnight Rose-ból, de annál szebb és kifinomultabb illat. Itt nyert nekem értelmet az, hogy miért lett a neve "Dentelle", leszámítva persze az üvegen látható mintát. De a csipkét úgy is lehet értelmezni, hogy az anyaillatot levetkőztették, kivették belőle az édes, füstös, nehéz jegyeket, és csak a csipkés fehérnemű maradt rajta. :-)
Emlékeztet egy kicsit a House of Sillage Cheveaux D'or-ra is, ami hiába niche, nekem nem szebb, csak érdekesebb, és főleg tartósabb illat. Ez a kis Dentelle sokat mondok, ha 3 óra hosszat boldogított, és végig nagyon gyengécske, bőrközeli volt. Ezt leszámítva a minősége teljesen rendben van, az üvege nagyon szép, én mégsem tudok rá 3 csillagnál többet adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 6.

Cathi

2021. február 28.

Nekem nagyon bejön! Kicsit finomabb, viselhetöbb mint az anyaillat, ez nem olyan brutal. A la nuit tresor DNS-t termeszetesen erezni benne, hiszen csak egy hangyanyi különbseg van a kettö között. En hülye fejjel elraktaroztam magamnak egy egesz üveg bontatlan anyaillatot, de biztos lecserelnem erre, mert ez egy fokkal lagyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Asianlover

2021. február 25.

Hát... édes, trendi, kellemes, de semmi extra. Én már semmit nem fogok megvenni idén tavasszal? Már csak egy pár megjelenés maradt a tarsolyban... húzzanak bele, kérem szépen!
Az üvege nagyon szép, tényleg dísze lehet egy sminkes asztalnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

Az üvege nagyon szép, tényleg dísze lehet egy sminkes asztalnak.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.