Lancôme

Ár:   31 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Kata777, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   31 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A híres gourmand illat, a La Nuit Tresor, valamint a La Nuit Caresse változat után itt a sorozat harmadik tagja, a La Nuit L'Eau de Toilette, mely a citrusos jegyeknek köszönhetően az anyaillat frissebb, könnyedebb változatának tekinthető.

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: málna, fekete szeder, feketeribizli, licsi, bergamott, citrusok

Szívjegyek: damaszkuszi rózsa, gyöngyvirág, bazsarózsa

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, tahiti vanília

Ár: 2000+pk , Eladó: Nettuska
Állapot: Próbált 1 fújás, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után posta

Nettuska

2020. január 27.

Sajnos nem vagyok elégedett, nekem ő egy túlédes,gyenge illat, míg az anyaillat a kedvencem.
Tarósnak sem mondanám,nem sokáig érezhető,addig is csak egy nagyon édes gyümölcs illat ami olcsóbban is elérhető.
Pedig szerettem volna őt is szeretni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Pedig szerettem volna őt is szeretni.

Nenuka

2019. április 27.

Ugyanez a bajom...nagyon kellemes, kb 21 fokos időben szerintem ideális, tavaszi menőség, nagyon fiatalos, de míg néhány kedvencem órákon át erzem, ezt jó ha 3 óráig. Lehet h csak azért, mert már régi bontás? Nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

SandorErzsebet1990

2019. február 15.

IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM nálam egész nap tart, fürdés után is párom meg szokta jegyezni, hogy még mindig érződik az illata! Mindenkinek bátran merem ajánlani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Heine

2018. október 18.

Méregdrága kis lötyi, abszolút nem tartós, mégsem bírom megállni, hogy ne locsoljam magam vele, mert isteni. Sokkalltam is ennyit kiadni érte, de más illat ugyanezt tízszer ennyiért se... mmm, málna, szeder, rózsa ínycsiklandó találkozója, kellemesen fanyar, és nyálcsorgatóan finom.
Nem sok illatomat dicsérik, de erre annyiszor kaptam bókot, ahányszor viseltem (drága barátom ezt, és az amor amort dicsérte eddig egész életemben. :D ), de miután egy rövid közvélemény-kutatást tartottam, nem volt senki a környezetemben, akinek ne tetszett volna. Valószínűleg idegesítő lehet, ha néha az ember orra alá dugja valaki a csuklóját, azzal a felkiáltással, hogy SZAGOLD!, de mentségemre legyen mondva, nem csak kikényszerítettem ezeket a bókokat, emberek gyakorlatilag forogtak utána. Van benne valami, ami az anyaillatban és a caresse-ben nincs... ez nem tolakodik. Nem erőszakosan füstös, édes, mindentbele módon túl sok, hanem szellősen, frissen finom, nem kényszerít, hogy szexinek tartsd, hanem annak tartod, mert olyan könnyedül, természetesen szexi. Bár tartósabb lenne, én olyan boldog lennék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

Luna1024

2018. október 4.

Egy újabb parfüm, amit feltöltöttem, de még nem véleményeztem, pedig üveges formában is ott csücsül a polcomon... A La Nuit Tresor EDP verziójával parfümmánná válásom kezdetén találkoztam, egyike volt az első illatoknak, amiket megismertem és megszerettem. Akkoriban azt gondoltam, hogy ez az etalon, ennél jobb édes illat - mi több, ennél jobb illat! - egyszerűen nem létezhet (ó, mekkorát tévedtem! :D). Aztán egy idő után azt vettem észre, hogy a praliné ragacsos, égetett-cukros borzalommá vált a bőrömön, és az egész illat annyira gejl lett, hogy a sok-sok összetevő csodás egésszé való összeolvadása helyett valami ragacsos, tömény cukorhalmazt éreztem csak. El kellett adnom, pedig másokon olyan szép! :( Beletörődni mégse akartam a dologba, így Timitől beszereztem ezt az EDT verziót, amivel alapvetően meg vagyok elégedve, de nem mondanám rá, hogy szerelem-illat. Szebben muzsikál a bőrömön, mint az EDP: lágyabb, gyümisebb, frissebb, és mintha ebből kihagyták volna a pralinét, de kit tudja, lehet benne van, csak én nem érzem. :D Édes-gyümis, nagyon nőies illat, és sokkal visszafogottabb, mint az EDP - ugyanakkor sajnos nem is annyira tartós. :( Túl sok más illathoz hasonlít, én kapásból tíz ilyen édes-gyümis csodát tudnék felsorolni, ezáltal kicsit unalmasnak érzem, és nem dobban meg a szívem, amikor viselem. Szép, de nagyon kommersz illatnak tartom, így ritkán kerül nálam sorra. Még gondolkodok, van-e értelme így megtartani, de szerintem nincs. Az üvege csodálatos, mint a sorozat összes tagjának. Akinek túl sok/émelyítő az EDP verzió, tegyen egy próbát ezzel, hátha... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Elkofen

2018. október 3.

Szeretem az összes La Nuit parfümöt. Ahogy Senskin írta korábban van bennük valami nem evilági. A Caresse édesebb, a sima La Nuit EDP pedig füstösebb, tömjénesebb. Mindkettő tetszik a maga módján, de csak hideg időben hordhatóak. Olyankor színte felmelegítenek és kibontakozhatnak az illatjegyeik.
Ez az EDT is nagyon finom és tartós. Nem annyira tartós mint a az előbb sorolt két EDP, de 4-5 órát ez is lazán kibír rajtam. Az eredeti La Nuit EDP egész nap kitart.
Ez az EDT a leggyümölcsösebb, legfrissebb változat, ami már tavasszal és ősszel is hordható. Esetleg még hűvösebb nyári napokon is. A legkönnyedebb változat, ami nappalra és hétköznapokra is lazán viselhető. Forró kánikulában azért mégsem fújnám fel...
Az anyaillat karaktere, édessége teljesen megtalálható benne, ez is tipikusan La Nuit. Nekem ez fontos, mert imádom ezt a vonalat. A La vie est Belle-nél izgalmasabb, misztikusabb és karakteresebb széria szerintem.
Az EDT-t füstös vagy fojtó mellékillat nem kíséri, mint az anyuci EDP-t.
Az üvege ennek is nagyon szép, de ezt már megszokhattuk a La Nuit Tresor parfümöktől. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 3.

Az EDT-t füstös vagy fojtó mellékillat nem kíséri, mint az anyuci EDP-t.

Hanamizuki

2018. augusztus 23.

Kicsit csalódott vagyok, mert annyira tetszene ez a parfüm, de rajtam semmi szilázsa, semmi tartóssága nincs. Ez meglepő, mert az itteni vélemények és korábbi tapasztalataim alapján többet vártam a márkától. Kis, üveges maradékot sikerült szerezni, sajnos hamar elfogom fújkálni, mert kb. 2 óránként hűlt helye az egésznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Yeticica

2018. április 3.

Nem rajongok az édes illatokért, kiválrrképp ha magamon ‘kell’ viselnem, de a téli hidegben rettentően vágytam valami édes illatra. Így próbáltam ki az edt-t, az edp-t meg akkor sem mertem megkockáztatni. A Lancome illatait legtobbszor sajnos nagyon műnek erzem, ezzel is így vagyok, bar egesz kellemes volt. Reggeli felfujas utan dzlutanra semmi nem maradt, ruhan egy lehelletnyi edes fuvallat. Ellenben aig tartott, nem volt rossz. Malnas, rozsas edesseg. Nekem ezert az arert eros kozepes. (Nagy felindulasomban aztan vettem egy Midnight rose-t, ami mondjuk brutal tartos de olyan dogletesen edes, hogy tavasztol nem mernem az utcara kitenni a labam benne, mert tuti betamadna az osszes meh-darazs-katica-poloska ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Timi01

2018. március 23.

2017.05.11.
Soha nem gondoltam volna, hogy egy ennyire édes illat tetszeni fog. De ezt a kis dögöt egyszerűen imádom. Amikor először próbáltam, annyira gyümölcsös volt a fejillata mintha egy SE Escada-t fújtam volna magamra. Gondoltam, hogy ezt akkor hagyjuk. Aztán szépen megjelentek a virágos jegyek, mire hazaértem, 4-5 óra múlva már csak az alapillat érződött. Estére el is felejtettem, hogy parfümöt próbáltam csak néha megcsapta az orromat egy nagyon jó illat, nem is tudtam először, hogy honnan jön. Akkor döntöttem el, hogy megveszem. Érdekes, hogy a sajátomnak a próbán érzett (nekem kicsit kellemetlen) gyümölcsösségnek nyoma sincs, vagy csak most nem jön elő rajtam, nem tudom. Tartós, keveset kell belőle fújni mert a hatósugara......szóval nem kicsi. Nem érdekel, hogy a Tresor többedik bőrlenyúzása, hogy édes "trendi" illat, mindig jó kedvem lesz tőle, rajtam jól működik és igen, még egyet vettem mert nem tudom megunni. Ez a kedvenc parfümöm. És most elmegyek a sarokba gondolkodni 😂.

Ud: az imádatom töretlen iránta, nagyon tartós parfüm, sajnos nem bírom megállni, hogy nappal ne használjam, persze igyekszem mértékkel. Este is még megcsap az illata, a nyakamon és a hajamon is érzem. Érdekes mert onnan az édes alapillatot érzem, ha pedig a csuklómra fújom akkor a hőmérséklettől függően előjönnek a gyümölcsös jegyek is. A mélyebb, édesebb arca a kedvencem de szeretem mindenhogyan ❤️. Tudom, hogy vannak jobb vagy komolyabb illatok de nálam valamiért telitalálat, eddig évekig csak használtam a parfümöket de egyik iránt sem éreztem ezt a rajongást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

2017.05.11.

Vaslady

2017. november 4.

2017.11.02
Szépeket irtok erről az illatról,öröm olvasni.
Én sem fogom elrontani ezt az összképet.
A halloween mia mine rózsaszin változat vásárlásakor kaptam belőle mintát.
Másnap teszteltem,mindjárt bőrre fújtam,férjem nagy örömére.
Illatolás után,meglepődve nyugtázta,hogy a munkahelyén,az egyik főnöknő ezt az illatot használja.
Kollegájával,utánna is fordultak,annyira intenziven érezték az illatot.
És bizony mindkettőjüknek nagyon tetszett.
Amikor ezt elmesélte nekem,egy elégedett "Megvesszük" kiáltással,legnagyobb meglepetésemre,másnap megint a parfümériában kötöttünk ki.
Ez már karácsonyi ajándék,szóval teszem is el a fa alá,de nem birtam ki,hogy ne kostoljam meg :-D.
A napokban lopkodtam belőle,és a 2 tesója mellett,arra jutottam,hogy bizony hármójuk közül ő a kedvencem,és ő tetszik a legjobban.
Nekem az anyaillat túl tömény,édes,folytogatóan nehéz,bár elismerem,hogy szép illat.
Viszont ő,gyümölcsösen lágy,és magában hordozza a lancome jellegzetes alapillatát,ha nem tudtam volna mit illatolok,akkor is tudtam volna,hogy köze van a lancomehoz,és az én orromnak a midnight rose illatra hasonlit,alapjáraton,és bizony az is van itthon.
30ml-s változatom van belőle,de már most tudom,ez is újravevős lesz.
A csomagolás,és az üvege is csodaszép,mint egy kis gyémánt,lila kicsi rózsával.
Tökély,boldogság,ujabb szerelem :)
2017.11.04
Észre vettétek már,hogy amelyik parfümöt szeretitek,az hamarabb fogy?
Ami meg évek óta áll a polcon,pedig azt is itt-ott használom,de nem fogy?
Azt hiszem a 30ml-s változattal,most picit melléfogtam.
De miééért?(Ábelka,lehet tudja a választ :-D )
A nagyobb változat jobb lett volna,de hogy meg maradjon karácsonyi ajándéknak :-D,a Midnight rosemhoz nyultam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

2017.11.02
Szépeket irtok erről az illatról,öröm olvasni.
Én sem fogom elrontani ezt az összképet.
A halloween mia mine rózsaszin változat vásárlásakor kaptam belőle mintát.
Másnap teszteltem,mindjárt bőrre fújtam,férjem nagy örömére.
Kollegájával,utánna is fordultak,annyira intenziven érezték az illatot.
És bizony mindkettőjüknek nagyon tetszett.
30ml-s változatom van belőle,de már most tudom,ez is újravevős lesz.
A csomagolás,és az üvege is csodaszép,mint egy kis gyémánt,lila kicsi rózsával.
Tökély,boldogság,ujabb szerelem :)
2017.11.04
Észre vettétek már,hogy amelyik parfümöt szeretitek,az hamarabb fogy?
Ami meg évek óta áll a polcon,pedig azt is itt-ott használom,de nem fogy?
Azt hiszem a 30ml-s változattal,most picit melléfogtam.
De miééért?(Ábelka,lehet tudja a választ :-D )

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.