Lancôme

Ár:   30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n megnézem

A krémet feltöltötte: sean, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. szeptember 8.

Ár:   30 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Notino,

Megjelenés éve: 2021

Illatcsalád: virágos, gourmand, citrusos

Fejjegyek: bergamott, rózsabors

Szívjegyek: narancsvirágolaj, narancsfavirág, arab jázmin

Alapjegyek: írisz, balinéz pacsuli, pézsma, ambretta (illatos ábelfű)

Ár: -- , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 28.900 Ft foxposttal együtt , Eladó: Asianlover
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően foxposton küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)
Üveges: Lancôme La Vie Est Belle Blanche EDP
Ár: 24.900 Ft foxposttal együtt , Eladó: Asianlover
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően foxposton küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Deeinna

2022. május 11.

Nyoma sincs benne az OG LVEB goromba pacsuli pofonjának, amit utálok.
Ebben a melegben kifújáskor rögtön a savanykás piros gyümi+ cukorfelhő akkorddal nyit rajtam, enyhe fűszeres felhanggal. Majd a kezdeti savanykásság tovatűnik, a felbukkanó kis virágos fuvallat is elszáll, s a pézsma csak egy kicsit puhít a gumicukron, egyezzünk ki mondjuk egy kis habosított cukorban😀
Az infantilis énem nagyon bírja!
Kíváncsi vagyok, hűvösebb időben hogy fog muzsikálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 11.

Nyoma sincs benne az OG LVEB goromba pacsuli pofonjának, amit utálok.
Az infantilis énem nagyon bírja!
Kíváncsi vagyok, hűvösebb időben hogy fog muzsikálni.

eheiszki

2021. november 20.

2021. Október 29.
Az illatot ajánlom azoknak akiknek máson tetszik de magukon erősnek vagy pacsulisnak érzik az LVEB anyaillatot. A Blanche az anya minden szépségét és báját hordozza mínusz az esetleges szúrós érzés, harsány pacsuli.
Illetve ahogyan előttem is említették, azoknak is ajánlom, akiknek nagy kedvence volt a L'Absolu mert ahhoz hasonlít (- rózsás jegy, a Blanche abszolút narancsvirágos de nem dohos, + több világos pézsma). Tartóssága rendben van, a szillázsa szerintem irodabarát. És igen, ez is elég édes, de próba cserkó, olvastam hogy az LVEB vonal sokakon poros púderes lesz (jó értelemben értem) és kevésbé lesz édes.
Rajtam egy édes gourmand, de lágy aurát alkot ami komfortos, nem hivalkodó, egy szépen idomuló LVEB DNS-sel.
Az ára Douglas 20-25%-al (de a teljes árát is) megéri!

Absolu vs Blanche
- Tartósság és szillázs rajtam egyforma.
- Az Absolu damaszkuszi rózsa virágos jegyet tartalmaz, a Blanche narancsvirág olajat és narancsfa virágát.
- A Blanche-ban több a világos pézsma, kevesebb a pacsuli.
- Az Absolu cukrosabban édes, a Blanche krémesebben édes.
- A Blancheban van egy száraz fás jelleg, főleg kifújás után, amit én olyan illatokban szoktam felfedezni amikben a rózsabors és gesztenye egy erősebb szantálfa akkorddal keveredik.
- Összességében a Blanche puhább, mindennapi/ nappali viselet, az Absolu vibrálóbb, élénkebb, szexibb illat.
- 20 fok felett szerintem mindkettő sok lehet.
- Az Absolu kevésbé irodabarát mint a Blanche.

Update: Nálam eddig ő viszi a szezont.
A megvásárlása óta gyakorlatilag csak őt használom napközben. 🎠

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

2021. Október 29.
Az ára Douglas 20-25%-al (de a teljes árát is) megéri!

Absolu vs Blanche
- Tartósság és szillázs rajtam egyforma.
- A Blanche-ban több a világos pézsma, kevesebb a pacsuli.
- Az Absolu cukrosabban édes, a Blanche krémesebben édes.
- 20 fok felett szerintem mindkettő sok lehet.
- Az Absolu kevésbé irodabarát mint a Blanche.

Update: Nálam eddig ő viszi a szezont.
A megvásárlása óta gyakorlatilag csak őt használom napközben. 🎠

egyboszorka2.0

2021. november 16.

Tipikus tömegszuggesztió. Első körben ezzel kezdtem el magyarázni a bizonyítványom. Aztán jött az ízlésváltozás/- ficamodás (igény szerint), mint újabb önigazolás. Az i- re a pontot a niche/indie/független, stb. parfümházak illataival való folyamatos önsorsrontás tette fel, ez indított el a lejtőn, szerintem már direkte rendeltem belőlük mintát, önmagam hülyítésére, mert azért az nem kis butaság füstös- szőrös- bőrös cuccokat próbálgatni a "hátha" jegyében, amikről eleve tudjuk, hogy nem és nem jöhetnek be annak, aki a virágos, puhább, nőiesebb illatokat kedveli immáron.
A La Vie sorozat sokunknak volt itt vörös posztó, szidtuk, fulladoztunk, a pokolbéli bugyrok főzőlevének tituláltuk (itt jegyezném meg, ezt a véleményemet néhány flanker és néhány más parfümház által kreáltatott reménybeli pénztárcaduzzasztó inspiráció esetében máig fenntartom, különös tekintettel a bogyós gyümölcsös pacsuli versenyszámra), mégis próbálgattam, kísérleteztem velük, a remény hal meg utoljára.
És most itt van végre egy jól sikerült sokadik flanker, helyes kis üvegben, kellemes akcióban, így megérte. La Vie visszafogottabb pacsulival, jól érezhető írisszel, édeskésebb alappal, kevésbé szúrós leszáradással, részemről lehet akár az egyetlen tagja a bő lére eresztett sorozatnak. Hideg időre való édes- nőies kényeztetés. Brutál tartósság, brutál szillázs, nem kell sok belőle, így aztán kiadós darab. Ha jól tudom, limitált széria.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 16.

ledae

2021. november 5.

Te jó ég! Végre egy LVEB, amelyik tetszik! Eddig anyukámnak szereztem be rendszeresen, de ez egy olyan verzió, amely az én orromnak is kedves. Puha, tiszta illata van rajtam, olyan, mint egy kasmírpulóver.
Engem egyébként a Pupa hajdani Milk testápoló kollekciójának rizstejes verziójára emlékeztet — imádtam azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 5.

emeseee6

2021. október 23.

Hát ez egy az egyben az Absolu,csak felhigítva. Én nem vagyok egy nagy vájt orr,megnéztem,az illatjegyek közt van egyezés,de nem olyan nagy mértékben. És mégis szinte ugyanaz az illat. (Jól ismerem a l'absolu-t,megvan nekem) Szóval jó,jó,de lehetett volna kreatívabb,így tuti nem fogom megvenni..Minek?
Azoknak ajánlom esetleg,akiknek a L'absolu kicsit sok volt. Nekem inkább ez kicsit kevés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 23.

micsmics

2021. október 10.

Az első pillanattól imádom a La vie est Belle-t. Megjelenése óta mindig van, talán amikor a csúcson dübörgött a népszerűsége, akkor hanyagoltam, úgyis éreztem úton-útfélen, meg a kettő között, és télen, de ami rosszabb volt, nyáron is…. Szerencsére ez a korszak is elmúlt, és újra előkerülhetett.
Amikor ez a változat megjelent, rögtön tudtam, hogy megveszem. La vie est Belle ez a javából, le se tagadhatja, szóval aki anyut zsigerből gyűlöli, az kerülje is messziről.
Viszont ami biztos, felnőtt ő is, velünk együtt. Már nem akar mindenáron a középpontba kerülni, nem akar feltűnősködést. Már tudja, hogy egész egyszerűen jó, és ennek tudatában visszafogta magát, elegáns, és kifinomult lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 10.

Asianlover

2021. szeptember 8.

Egy ùjabb LVEB flanker, ami biztos, hogy bekerül a kollekciòmba! Azonnal a L'Absolu-t juttatta az eszembe, csak letompìtva ès anèlkül a harsàny, szedres nyitàny nèlkül. Ez az illat sokkal szelìdebb, kedvesen-èdesen ès ezer tonna pèzsmàval burkol be. Olyan, mint egy meleg ölelès. Làtom magam tèlen, egy forrò csokival a kandallò előtt. Boldogsàg, advent ès egyèb giccses asszociàciòk :) 5 csillag hideg időre!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)