Lancôme

Ár:   25 400 Ft és 36 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 17.

Ár:   25 400 Ft és 36 300 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bergamot, rózsabors, bogyós gyümölcsök, málna

Szívjegyek: damaszkuszi rózsa, rózsa, bazsarózsa, gyöngyvirág

Alapjegyek: írisz, pacsuli, szantálfa, mósusz

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT parfüm fóliás illatkártya/termékminta/parfümminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 5500 , Eladó: Nita0620
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: --

bereczalexandra93

2020. október 11.

Szintén egy kedvenc illat. Általában szeretek új illatokat kipróbálni és használni, de ez az egyik illat, amit állandóan újra vásárolok. Nagyon tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Iszike

2020. április 20.

Csodás illat. A neve ne tévesszen meg senkit, ez nem egy könnyed kis tinglitangli rózsa illat! Mély, érzéki, összetett parfüm. Izgalmas és különleges, lelket melengető. Új szerelem nálam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

csemezb

2020. január 8.

Az első Lancome parfümöm. Ezt a rózsás változatot kaptam meg egy nagyon kedves barátnőtől. Érzem a rózsa illatot, ha megszagolom, de rajtam a rózsa nem igazán érződik ki. Úgy vettem észre a hetek alatt, hogy elég tartós rajtam, sokáig érződik. Én nem szeretem egyébként a rózsa illatot úgy magában, nekem kifejezetten büdös. A gyümölcsös-édes illatokat viszont nagyon kedvelem, hála istennek jobbára ez érződik ki rajtam. Nagyon megszerettem, biztosan sok mindenkinek van, de én nem érzem tucat illatnak, legalább is a környezetemben semmiképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

biju94

2019. november 3.

Update: Sokat nem változott a vélemenyem csak mégjobban megszerettem😍 Nem tudok betelni vele... még este is befújom magam. 🙄
Iszonyat tartós, finom, nőies illat. Megvan benne az a plusz, amit én személy szerint nem éreztem pl.az anya illatnál.
A rózsától olyan távol áll, mint Makó Jeruzsálemtől..legalábbis rajtam. Én hálistennek a gyümölcsös jegyeket érzem ki belőle illetve a borsot, ami picit irritáló az orrnak ha 2-nél többet fújok 😀. Magamat ismerve biztosan nem lenne szerelem ha a "büdös" virágillat dominálna...🙄
Az üvege is nagyon mutatós és kifinomult egyszerűen nem lehet belekötni.
Elég megosztó lett ez a flanker úgy látom.
Rajtam eddig kivétel nélkül mindenki megdicsérte, fura ez a sok negatív vélemény.
Mintha nem is ugyanarról a parfümròl lenne szó. Na, dehát ez van. ízlések és pofonok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Az üvege is nagyon mutatós és kifinomult egyszerűen nem lehet belekötni.
Elég megosztó lett ez a flanker úgy látom.

Apophis

2019. október 18.

Nekem sokkal jobban tetszik, mint az első La vie est Belle, vagy legalábbis nekem sokkal jobban áll. Finom nőies, nem túl tolakodó, de nem is illan el a bőrömről. Pont megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

lenochka

2019. október 18.

Érzéki, nőies nagyon finom rózsás illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Érzéki, nőies nagyon finom rózsás illat.

fabyen

2019. szeptember 28.

Újságban lévő kis mintát volt alkalmam tesztelni, a leírás alapján bejövősnek gondoltam. Szeretem a virágos, gyümölcsös illatokat. Sajnos rajtam púderesbe illetve pacsulisra váltott, igaz, a rózsa is szépen érződött.
Kipróbálom még majd felfújósban is, de egyelőre ez minden, amit adhatok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Kipróbálom még majd felfújósban is, de egyelőre ez minden, amit adhatok rá.

itislikeacoma2

2019. augusztus 24.

Nem használom és nem is használtam soha egyik LVEB-t sem, na nem azért mert sznob lennék és "túl tucat" nekem, de soha egyik sem tetszett annyira, hogy megvegyem. Amikor ez a flanker megjelent valamikor a tél végén/tavasz elején, pont a Müllerben voltam, gondoltam kipróbálom, és hirtelen felindulásból egyből a csuklómra fújtam. Éreztem, hogy egy finom, virágos illat, de nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget akkor. Hazamentem és nem sokkal később elnyomott az álom, majd amikor felkeltem éreztem, hogy valaminek baromi jó illata van. 😱Először nem értettem, aztán leesett, hogy a csuklómra fújtam a parfümöt, és amikor megszagoltam, egyszerűen leesett az állam. A boltban igazából fel sem keltette az érdeklődésem, de ahogy eltelt pár óra, annyira gyönyörűvé változott a kezemen, hogy el sem hittem. Egyből tudtam, hogy ő kell nekem. Nem egy nehézbombázó ő sem, kevés rá az esély, hogy valaki rosszul lesz tőle, mert olyan erős lenne; nem erről szól. Egy nagyon nőies, kellemes, gyönyörű, rózsás-málnás illat ő rajtam, számomra egyik LVEB-változatra sem hasonlít. Az anyaillat édessége, szirupossága csak nagyon kis mértékben található meg benne, épp annyira, hogy beleilleszkedjen a családba, de nekem egyáltalán nem hasonlítanak. Nem akar több lenni, mint ami, csak egy szépséges, tavaszi illat. Nagyon passzolunk egymáshoz, és különleges helyet foglal el a szívemben. Szerencsére rajtam nagyon tartós EDT létére is. Egy szó mint száz, instant boldogság, számomra egy tökéletes kis csoda, az egyik kedvencem 🥰🌹

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

vfejes

2019. augusztus 10.

Nahát! Szerintem itt valami tévedés van. A születésnapomra leptem meg magam vele, vagyis április vége óta az enyém.

Tudom, a vélemény szubjektív, de szerintem itt páran keverik vagy nem eredeti...

Először is nem egy könnyed illat. Mély illat, aki olvassa a pacsuli és szantál alapot, tudnia kéne. Van egy könnyed virágos és gyümölcsös vonal benne, rózsával az élen - ennek ellenére én nem hívnám rózsának sem! Van itthon rózsám (sok) és vannak bolgár barátaim, szoktam kijárni is. Ez nagyon messze van a tiszta rózsa illattól.

A csuklómon és a hajamon napok után is érezni, hát én ezt nem fújkásznám 20 percenként... 🙄😊
- és én imádom. Nyárra a hőségben viszont ezt félreteszem, majd ősszel veszem elő.

PS. Biztosan divat most a rózsás flanker vonal, de szerintem egy olyan cégtől, akinek rózsa a logója, a termékei illata és félig meddig a védjegye, ez azért nem túl meglepő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

vivia

2019. június 26.

Én mintát kaptam belőle, kipróbáltam és finom, tömegközlekedésben is vállalható, egyenletes, kedves kis rózsaillatnak találtam. Összességében kellemes meglepetés volt, szép és jó, igazán könnyed, tiszta, kiegyensúlyozott illat, rajtam tartós, szívesen gondolok rá ebben a hőségben. Az eredeti változatot nem ismerem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 26.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol