Lancôme

Ár:   18 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. február 25.

Ár:   18 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bergamot, rózsabors, bogyós gyümölcsök, málna

Szívjegyek: damaszkuszi rózsa, rózsa, bazsarózsa, gyöngyvirág

Alapjegyek: írisz, pacsuli, szantálfa, mósusz

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT 50 ml
Ár: 15000 , Eladó: ellie11
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés előre utalással, majd Foxposttal, postával küldöm.
Ár: 18000.-Ft+pk , Eladó: Miracska80
Állapot: Egyszer sem használt,100ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen 18.kerület illetve a Pöttyös utca,posta illetve foxpost(előre utalás)
csemezb

2020. január 8.

Az első Lancome parfümöm. Ezt a rózsás változatot kaptam meg egy nagyon kedves barátnőtől. Érzem a rózsa illatot, ha megszagolom, de rajtam a rózsa nem igazán érződik ki. Úgy vettem észre a hetek alatt, hogy elég tartós rajtam, sokáig érződik. Én nem szeretem egyébként a rózsa illatot úgy magában, nekem kifejezetten büdös. A gyümölcsös-édes illatokat viszont nagyon kedvelem, hála istennek jobbára ez érződik ki rajtam. Nagyon megszerettem, biztosan sok mindenkinek van, de én nem érzem tucat illatnak, legalább is a környezetemben semmiképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

biju94

2019. november 3.

Update: Sokat nem változott a vélemenyem csak mégjobban megszerettem😍 Nem tudok betelni vele... még este is befújom magam. 🙄
Iszonyat tartós, finom, nőies illat. Megvan benne az a plusz, amit én személy szerint nem éreztem pl.az anya illatnál.
A rózsától olyan távol áll, mint Makó Jeruzsálemtől..legalábbis rajtam. Én hálistennek a gyümölcsös jegyeket érzem ki belőle illetve a borsot, ami picit irritáló az orrnak ha 2-nél többet fújok 😀. Magamat ismerve biztosan nem lenne szerelem ha a "büdös" virágillat dominálna...🙄
Az üvege is nagyon mutatós és kifinomult egyszerűen nem lehet belekötni.
Elég megosztó lett ez a flanker úgy látom.
Rajtam eddig kivétel nélkül mindenki megdicsérte, fura ez a sok negatív vélemény.
Mintha nem is ugyanarról a parfümròl lenne szó. Na, dehát ez van. ízlések és pofonok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Az üvege is nagyon mutatós és kifinomult egyszerűen nem lehet belekötni.
Elég megosztó lett ez a flanker úgy látom.

Apophis

2019. október 18.

Nekem sokkal jobban tetszik, mint az első La vie est Belle, vagy legalábbis nekem sokkal jobban áll. Finom nőies, nem túl tolakodó, de nem is illan el a bőrömről. Pont megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

lenochka

2019. október 18.

Érzéki, nőies nagyon finom rózsás illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Érzéki, nőies nagyon finom rózsás illat.

fabyen

2019. szeptember 28.

Újságban lévő kis mintát volt alkalmam tesztelni, a leírás alapján bejövősnek gondoltam. Szeretem a virágos, gyümölcsös illatokat. Sajnos rajtam púderesbe illetve pacsulisra váltott, igaz, a rózsa is szépen érződött.
Kipróbálom még majd felfújósban is, de egyelőre ez minden, amit adhatok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Kipróbálom még majd felfújósban is, de egyelőre ez minden, amit adhatok rá.

itislikeacoma2

2019. augusztus 24.

Nem használom és nem is használtam soha egyik LVEB-t sem, na nem azért mert sznob lennék és "túl tucat" nekem, de soha egyik sem tetszett annyira, hogy megvegyem. Amikor ez a flanker megjelent valamikor a tél végén/tavasz elején, pont a Müllerben voltam, gondoltam kipróbálom, és hirtelen felindulásból egyből a csuklómra fújtam. Éreztem, hogy egy finom, virágos illat, de nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget akkor. Hazamentem és nem sokkal később elnyomott az álom, majd amikor felkeltem éreztem, hogy valaminek baromi jó illata van. 😱Először nem értettem, aztán leesett, hogy a csuklómra fújtam a parfümöt, és amikor megszagoltam, egyszerűen leesett az állam. A boltban igazából fel sem keltette az érdeklődésem, de ahogy eltelt pár óra, annyira gyönyörűvé változott a kezemen, hogy el sem hittem. Egyből tudtam, hogy ő kell nekem. Nem egy nehézbombázó ő sem, kevés rá az esély, hogy valaki rosszul lesz tőle, mert olyan erős lenne; nem erről szól. Egy nagyon nőies, kellemes, gyönyörű, rózsás-málnás illat ő rajtam, számomra egyik LVEB-változatra sem hasonlít. Az anyaillat édessége, szirupossága csak nagyon kis mértékben található meg benne, épp annyira, hogy beleilleszkedjen a családba, de nekem egyáltalán nem hasonlítanak. Nem akar több lenni, mint ami, csak egy szépséges, tavaszi illat. Nagyon passzolunk egymáshoz, és különleges helyet foglal el a szívemben. Szerencsére rajtam nagyon tartós EDT létére is. Egy szó mint száz, instant boldogság, számomra egy tökéletes kis csoda, az egyik kedvencem 🥰🌹

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

vfejes

2019. augusztus 10.

Nahát! Szerintem itt valami tévedés van. A születésnapomra leptem meg magam vele, vagyis április vége óta az enyém.

Tudom, a vélemény szubjektív, de szerintem itt páran keverik vagy nem eredeti...

Először is nem egy könnyed illat. Mély illat, aki olvassa a pacsuli és szantál alapot, tudnia kéne. Van egy könnyed virágos és gyümölcsös vonal benne, rózsával az élen - ennek ellenére én nem hívnám rózsának sem! Van itthon rózsám (sok) és vannak bolgár barátaim, szoktam kijárni is. Ez nagyon messze van a tiszta rózsa illattól.

A csuklómon és a hajamon napok után is érezni, hát én ezt nem fújkásznám 20 percenként... 🙄😊
- és én imádom. Nyárra a hőségben viszont ezt félreteszem, majd ősszel veszem elő.

PS. Biztosan divat most a rózsás flanker vonal, de szerintem egy olyan cégtől, akinek rózsa a logója, a termékei illata és félig meddig a védjegye, ez azért nem túl meglepő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

vivia

2019. június 26.

Én mintát kaptam belőle, kipróbáltam és finom, tömegközlekedésben is vállalható, egyenletes, kedves kis rózsaillatnak találtam. Összességében kellemes meglepetés volt, szép és jó, igazán könnyed, tiszta, kiegyensúlyozott illat, rajtam tartós, szívesen gondolok rá ebben a hőségben. Az eredeti változatot nem ismerem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Deep1982

2019. június 15.

Még isteni szerencse,hogy csak mintám van belőle.
A többi Lancome mellett ő elbújhat...
Sima rózsa illat rajtam, 0 tartósággal.
20 percig érzem magamon,utána ujra kell fújni.
Az üvege miatt kap 2*-ot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Még isteni szerencse,hogy csak mintám van belőle.
A többi Lancome mellett ő elbújhat...
Sima rózsa illat rajtam, 0 tartósággal.
20 percig érzem magamon,utána ujra kell fújni.
Az üvege miatt kap 2*-ot...

Vaslady

2019. május 26.

Ma parfümtúrán voltam,és ma a marionnaud boltba tévedtem be.
Teszteltem pár illatot,nem sokat,hiszen meleg van,és nem akartam ,hogy keveredjenek,igy 4 drb papircsik jött haza,ezekből 2 illat a 2 csuklómon.
Őt nem akartam tesztelni,csak az eladólány utánnam futott,hogy Ő majd mutat nekem könnyű nyári illatot.
Először papircsik,aztán győzködött,hogy próbáljam ki bőrön.
Talán ha nem lenne már több mint 500 parfümvélemény a hátam mögött,talán ha nem ismernék,és birtokolnék már egy hatalmas mennyiségű illatot...
Talán akkor még tetszene is,de igy sok jót nem tudok irni róla.
Amilyen népszerű az anyaillat,bár értem én,hogy megosztó is,de mégis megfogott sok emberkét,ez mellett egy csomó szuper illat van a lancome ház táján,amiből természetesen én is birtoklok jó párat...(LVEB,Midnight Rose,La Nuit Tresor Eau de toilette,La Nuit Tresor a La Folie...és persze a TRESOR!
Ez úgy lóg ki a sorból...:(....utolső csalódásom a háznál a Tresor Musc Diamant volt :(.
Csak mert szép az üveg,legyen 2 csillag.:(
Ja,tartóság bőrön! kb másfél óra,azért ez nevetséges és dühitő is egyben :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Ma parfümtúrán voltam,és ma a marionnaud boltba tévedtem be.
Először papircsik,aztán győzködött,hogy próbáljam ki bőrön.
Talán akkor még tetszene is,de igy sok jót nem tudok irni róla.
Csak mert szép az üveg,legyen 2 csillag.:(
Ja,tartóság bőrön! kb másfél óra,azért ez nevetséges és dühitő is egyben :(

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol