Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Szívjegyek: jázmin, rózsa, bazsarózsa

Alapjegyek: pézsma, szantálfa

Zdorci

2020. május 28.

Nekem nem az a bajom vele, hogy nincs benne semmi LVEB. Attól még lehetne jó de sajnos teljesen jellegtelen. A tartóssága kb. fél óra. Ennek is "eztmáréreztemvalahol" illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

Asianlover

2018. december 17.

Hát, ez a nap is csak eljött, mikor először kezembe emelhettem a LVEB család legújabb tagját!
Azért írom le ezt a kritikát, mert ezen az oldalon szerintem más is már a fragis belistázás óta tűkön ülve várja, hogy milyen lehet ez a rózsás újdonság?... Én legalább is kb. minden nap ráfrissítettem, hátha valaki ír már egy véleményt róla, és megtudhatok valami közelebbit erről a csodáról.
Prekoncepcióként el kell mondjam, hogy annak ellenére, hogy az illatjegyek nyilvánosak voltak, én vártam, hogy legyen egy megszokott LVEB karaktere, csak valami rózsa kombinációval.
Ehelyett kap az ember egy mérhetetlenül kommersz, ha jóindulatú akarok lenni, Dior-zsánerű rózsa illatot, amit a biztonság kedvéért az első 5 percre még nyakon öntöttek 2018 legtrendibb fejjegyével, azaz körtével.
Szilázsa 2 egész centi, kb. 4-5 órás tartóssággal.
Nem csodálom, hogy ezt nem merték behozni Európába...
Egyébként szerintem ez az illat úgy készült, hogy Ázsiában csak a Chanel és a Dior tarol (értem ez alatt a kínai-koreai-japán tengelyt), és a Lancome is szeretne felzárkózni. Ezért fogták a best seller terméküket, és a neve alatt kiadtak egy Dior Joy koppintást némi különbözőséggel. Meglátjuk, mire lesz elég Julia Roberts mosolya, más ezen a piacon úgyse számít.
A LVEB-hívők táborában ez szerintem komolyan ki fogja csapni a biztosítékot, ha egyszer el is ér ide. LVEB gourmand édesség nélkül?! Marilyn Monroe szőke, Elvis él, Chuck Norris pedig elszámolt a végtelenig! Kétszer. Vannak az életben axiómák, ezt tudomásul kell vennünk! A LVEB édes. Pont :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Szilázsa 2 egész centi, kb. 4-5 órás tartóssággal.
Nem csodálom, hogy ezt nem merték behozni Európába...

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.