Lancôme

Ár:   14 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   14 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Orientális-virágos illat nőknek, mely a népszerű La Vie Est Belle legújabb, 2017-ben megjelenő változata.

Fejjegyek: bergamott

Szívjegyek: narancsvirág, fehér virágok

Alapjegyek: szantálfa, vanília

drzhczk

2019. szeptember 30.

nagyon örülök, hogy végre sikerült a LVEB kollekciónak egy olyan parfümöt kidobnia, ami amellett, hogy édes, nem tolakodó, nem vénlányos, és a végkifejlete különleges. furcsa, de valamiért a narancsos tic-tac jut róla eszembe! :) szeretem.

UPDATE: 1 év telt el amióta a véleményt írtam, de sajnos nagyon csalódott vagyok, mert pontosan úgy jártam ezzel is, mint az alapötletes LVEB-el. szinte hihetetlen, hogy csak a két szélsőség játszik, vagy nagyon jól működik, vagy borzasztóan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

ErikaErika2

2019. szeptember 30.

En az eredeti illatot ki nem allhatom, de ez valami eszmeletlen jo. Meg is kaptam a szulinapomra, nagy szerelem. Az elejen nagyon eros, de aztan idovel csodalatos puderes, meleg tonusu illat valik belole!
O most nezem: bergamot, szantalfa, vanilia, orientalis. Pont, ahogy imadom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 30.

O most nezem: bergamot, szantalfa, vanilia, orientalis. Pont, ahogy imadom :D

emeseee6

2019. július 18.

Az anyaillatot ki nem állhatom a szúróssága miatt.. Na hát ez sem jobb,ez meg gyakorlatilag egy citrusos légfrissítő (no offense,amúgy is utálom a citrusos illatokat) ,szintén szúrós,zavaró. Ha ők fizetnének se..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

silence

2019. március 19.

Nagy LVEB rajongó vagyok (a legtöbb flankert be is szereztem), de ő valahogy kakukktojás.... nekem sajnos nem jött be.
Pedig esküszöm, annyira szerettem volna megszeretni és a La Vie gyűjteményem részeként tudni, hogy 2db illatmintát is elhasználtam, próbálkoztam, tesztelgettem, hátha sikerül őt is megszeretnem, de nem így történt.
Kifújáskor nagyon erősen nyomul a bergamott és narancsvirág kettőse (félreértés ne essék, a narancsvirágot imádom, kedvenc parfümösszetevőim egyike), majd előbújik egy számomra szúrós és kellemetlen illat, szerintem a fehér virágok viselkednek ennyire csúnyán rajtam. Leszáradás után, 1-2 óra elteltével már csillapodik ez az érzés, a szantál és a vanília puhítja ezt a szúrósságot, de ekkor sem tudom igazán magaménak érezni.
Nem tudom, de nekem nem annyira illik a La Vie képbe ez a parfüm. Azt, hogy itt is egy LVEB flankerrel van dolgunk csupán az igazolja, hogy ez is édes, erős és tartós, mint a legtöbb La Vie, de míg a többi LVEB-ből fiatalosság, dinamizmus, sikkesség és "az élet szép"-sége árad, addig nekem ez a L'Éclat EDP olyan nyomott, szomorú és lehangoló. Nem fiatalos és sugárzó, mint a többi flanker, inkább idősebb, elegáns hölgyeken tudom elképzelni.
Megerősítem, amit előttem már többen is írtak, hogy erősen hajaz az Armani Code-ra, de míg a Code-ot egyik kedvenc parfümömként tartom számon, addig ezt a L'Éclat-ot nem tudnám viselni. Nagyon nem az én illatom!
Viselésekor beugrott még a Gaultier Classique hasonlóság is, talán a narancsvirág és vanília kettőse miatt.....
Mindent összevetve nem kimondottan rossz ez a parfüm, el tudom képzelni, hogy nagyon szépen muzsikál idősebb, jól öltözött hölgyeken, de az én egyéniségemhez nem passzol, így bármennyire is szerettem volna a gyűjteményem részeként látni, nem fogom megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Sheila

2019. március 12.

Elsőre az üvegcsét szagolgatva a boltban: hű, ez isteni finom, kell nekem, ezerszer jobb mint az uncsi édes alap LVEB...
Másodjára kézfejre fújva, bőrön tesztelve: iszonyat erős indítás, brutális orrba vágó virágillat-orgia, egész pályás letámadás a szaglószerveknek, garantált masszív fejfájás-generátor....
Talán ha nem lenne ennyire erős, akkor egy kellemes virágillat is lehetne, de így beillik vegyi fegyvernek. 1 pici fújás a kézfejre és még azután is csíkot húztam vele magam után, hogy felvettem a kesztyűmet, még azon is átütött...még lemosás után után is érezhető volt, addigra lett kb elviselhető, bár nekem még akkor is túl virágos. Hát, kár érte, de nekem nagyon nem jött be, pedig imádom a narancsvirágot és a bergamottot is, és tulajdonképpen az összes összetevője alapján imádnom kellene, de a bőrömön valahogy émelyítő virágbolti katyvasz lesz belőle, amitől megfájdul a fejem. Vakon ne vegye meg senki, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 12.

Kyttana88

2019. január 8.

Pár napja boldog tulahdonosa vagyok egy 30ml-es kiszerelésnek. Ünnepekre kaptam, igazából Armani Si Passione-ra vagytam, de ezt végül ez landolt a fa alatt. Ez a parfüm valami brutál...kifújás után erős, szinte szúrós. Semmit nem érzek ki a fejjegyekből, szinte fejbekólint a tömény parfüm az elején. Kicsiz csalódott is voltam, mert nem bírom az erőteljes illatokat. Aztán kb. 30 perc múlva lecsillapodik és egy finom, viselhető és szerethető illattá változik amit egesz nap lehet érezni. Tőlem megy az 5csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Katleen

2018. december 11.

Finom édes, púderes illat. Jobbnak érzem sima La vie est belle-nél. Kifinomult változat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 11.

HDR

2018. november 10.

Papíron egy száraz rúzsos illat, már-már fullasztóan poros, a bőrömön meg kicsit rúzsos és nagyon narancsvirágos. Utóbbit viszont ki nem állhatom. Ha olyan lenne rajtam, mint a papíron, már bele is estem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

0808

2018. október 30.

Még a tavasszal beszereztem egy üvegest , bátran, vakon, mindezt annak tudatában, hogy az egész LVEB kollekció totál hidegen hagyott, sőt a hideg rázott tőle, mert úton útfélen a tinilányoktól kezdve a fiatal menő vagyok anyukákon át mindenki csíkot húzott vele.
Bátor voltam, meg is bántam vakmerő tettem egészen egy héttel ezelőttig...mert akkor összebarátkoztunk.
Noémi vásárolt tőlem 10ml-t (ezúton is köszi és hála neked mert ha nem veszem elő talán még most is ott didereg a sötétben árválkodva elhagyatottan) én meg ügyetlenül össze vissza fújtam vele magam és már akkor gyanús lettem magamnak ..mi a szösz ez ??ez egész finom.

Azóta már nem a doboz mélyén pislog, (szegényt mióta száműzetésben tartottam) hanem elfoglalta méltó "elsősoros" helyét.
Rajtam isteni finom, semmi cukormáz és nem is érzem a narancsvirágot, krémes púderes fehér virágos finomság.
Imádom pillanatokat okoz,csupa boldogság és vidámság ez az illat , érzem benne a csáberőt is de nem ő a fekete démon.
Ez van ...vénségemre élet szép flanker fan lettem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Ez van ...vénségemre élet szép flanker fan lettem!

Erina

2018. július 6.

Sokkal virágosabb mint az alap illat, persze az édessége megmaradt. Az alap illatot nem szeretem, szinte mindenhol mindenkin azt érzem.... De ez a flanker fényévekkel jobb. Olyan nőies, érzéki és csábító illat, hogy hűűű. Ha első randira készülnék, biztosan ezt választanám. Minden cseppje kincs. Tartóssága és hatósugara is nagyon rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színező anyag. (Piros)