Lancôme

Ár:   14 910 Ft, 20 290 Ft és 23 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2019. december 10.

Ár:   14 910 Ft, 20 290 Ft és 23 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Orientális-virágos illat nőknek, mely a népszerű La Vie Est Belle legújabb, 2017-ben megjelenő változata.

Fejjegyek: bergamott

Ár: 17000 , Eladó: Eszter555
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázás

Bigini

2021. április 8.

Imádom, évekig ez volt a parfümöm ( most váltottam az idei verziójára a SOLEIL CRISTAL-ra ) . Rajtam isteni finom gyümölcsös,friss,virágos. Minden amit szeretek. Nagyon tartós reggel 2-3 fújás még délután is dicsérnek érte. Barátom és barátnőim is imádják rajtam, mindig megdicsérik. Nálam telitalálat. Csak azért váltottam le az új verziójára, mert kókusz mániás vagyok, így mintha egy csoda jött volna létre:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

PETRA820718

2021. március 22.

Mindenféle szempontból egy nagyon szép illat, mesés az üvege, maga az illat, nagy kiszerelésben egyfajta luxus termék a hétköznapokban.
Néha kell az ilyen különlegesség, jól esik az léleknek, de sajnos a tartóssága nem méltó hozzá, és elég elkeserítő, ilyen áron meg főleg.
Szeretem, de a tartóssága miatt nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

Szeretem, de a tartóssága miatt nem újravevős.

Zdorci

2021. március 4.

Azt hiszem nekem ő a kedvenc La vie est belle-em. Annyira csodás benne a narancsvirág és nagyon tartós illat, még este is érzem a reggeli fújást. Viszont ami érdekes, hogy néha változik, hogy melyik összetevő dominál benne. Az esetek 80 százalékában a narancsvirág, amit imádok, de van, hogy szinte csak a vaníliát érzem benne és van, hogy a jázmint, de szinte már Alien-es módon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 4.

Ajtai Dóra

2020. október 13.

Igazi üde és édes illat, igazi tavaszias.
Sajnos nem tudom miért ( remélem mindenki így van ezzel , de én a reggeli fújás után már nem érzem magamon délután, így ráfrissítést érdemel ) de ettől függetlenül alapillat a fürdőszobában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Igazi üde és édes illat, igazi tavaszias.

judit0206

2020. szeptember 18.

Az alap LVEB illatot máson szeretem, magamon nem. Ez viszont más, jó értelemben. Nagyon elegáns illat. Nem nagyon éreztem máson eddig, tehát tucatillatnak sem momdható. Első fújásnál erősnek tűnhet, de aztán enyhül és nagyon kellemes lesz. Annyira tetszik, hogy sajnos most még, ha csak boltba indulok, akkor is ezt fújom magamra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

nyarigabi

2020. augusztus 1.

Rajtam csak a narancsvirág érződik, sőt, ordít a bőrömről, nagyon tisztítószeres az egész, semmit nem érzek a La vie vonalból. Irigylem, akin kijön az anyaillat alapja, maga az illat nem lenne rossz, de rajtam nem működik. Az EDT még szúrósabb. A tartóssága viszont nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Nettuska

2020. június 5.

Nagyon szép,tartós illat jelenlegi kedvenc, az anya illatot és a la nuit tresort is megelőzte.
Imádom a lancome illatokat.
Ajánlom kipróbálni.
Kék lány még érdemes akkor próbálni a lveb edt-t, azon is fehér van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Imádom a lancome illatokat.
Ajánlom kipróbálni.
Kék lány még érdemes akkor próbálni a lveb edt-t, azon is fehér van.

kék lány

2020. május 31.

Egy kifejezetten fiatal (!!) és divatosan öltözött lányon (tehát nem idős és asszonyosan öltözött nőn) éreztem meg a bankban, és nem éreztem diszharmóniát, ellenkezőleg, szóval nem öreges illat szerintem. Megkérdeztem, mit használ, annyira kellemesen, lágyan, egyáltalán nem pofáncsapósan illatozott. Megmondta, de csak simán LVEB-t mondott, aminek tudtam, hogy nem ilyen az illata. Azt szerencsére hozzátette, hogy fehér rajta a masni, illetve tisztáztuk, hogy EDP van ráírva (erre én kérdeztem rá a biztonság kedvéért). Másnap bementem a Douglas-ba, és ott az eladókkal arra jutottunk, hogy kizárásos alapon az Éclat lehet, mivel csak az fehér masnis. (később kiderült, hogy nem!). Fújtam is papírra, és nagyon ismerős volt! Majd pár nap múlva magamra is, és akkor már biztos voltam az első tippemben: ez egy az egyben Gaultier Classique Essence. De ez valahogy finomabb, lágyabb, nem annyira tolakodó. Ami érdekes: a papíron ez az alapillat másnap estére eltűnt, és egy teljesen más, édes tucatillattá változott, ami már nem tetszett, mert nem különleges, nem karakteres. A magamra fújt parfümmel ugyanígy jártam: pár óráig tartotta azt az illatát, mint kifújáskor, és mire hazaértem, átment ebbe a semmitmondó, édes tucatillatba.
Közben a neten felfedeztem, hogy a Florale-nak is fehér a masnija, tehát elbizonytalanodtam, hogy mit is érezhettem a bankban a lányon. Igaz, ő kérdésemre EDP-t mondott, de azt már nem említette a nevénél, hogy Éclat, szóval az információ csak nagyjábóli. Vagy EDP, és akkor tényleg az Éclat, vagy EDT, akkor pedig a Florale. Merthogy a masni mindkettőn fehér. Ami durva, hogy a D. eladói mennyire tájékozatlanok (állításuk szerint csak egy fehér masnis van), és ezt nem először tapasztalom.

Az alapillat 5 csillag lenne, de mivel megváltozik, levonok egy csillagot.

Ui.: a dzsekim nyakán is a megváltozott illat maradt meg, ami egyáltalán nem tetszik! Így most már biztos, hogy nem lesz illatom. Az alapillattal próbálkoztam volna, de így nem. Vonok is le csillagot, mert ilyen jelentős illatváltozást még egy parfümnél sem tapasztaltam! Teljesen megváltozik! Ezért kár volt kiadni egy újabb verziót, ugyanis ami megmarad, az egy jellegtelen, cukros, édes semmi. A kifújáskori illat 5 csillag, amivé változik, az pedig 1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Az alapillat 5 csillag lenne, de mivel megváltozik, levonok egy csillagot.

Asztraia

2020. február 11.

Anno a D. parfüméria egyik nyereményjátéka során kaptam ezt az illatot. Sose vettem volna meg magamnak, mivel igaz, hogy tetszik az anyaillat, de azt már akkor annyian tolták, hogy számomra értéktelenné vált az egész széria, így ez se érdekelt annyira.
De aztán megérkezett a nyeremény illat.... első fújás...és bumm édes sziporkázó narancsvirág bomba!
Az én bőröm pedig kifejezetten szereti az édes narancsvirágot, így rajtam nagyon tartós (reggeltől estig simán rajtam van az illat), eszméletlen szillázsa van (reggeli max 3 fújással!), ínycsiklandóan édes és nagyon "kis huncut". :)
Olyan helyen dolgoztam akkor, ahol a közvetlen környezetemben csak férfiak voltak és hát mit mondjak...a hatás nem maradt el :D
A csajok viszont meglepődtek, mikor a kérdésükre válaszolva elárultam hogy mi ez az illat, mivel LVEB anyaillat rajtam totál nem érződik.
Úgyhogy összegezve ez az illat egyedülálló a szériában, nem lineárisan édes, van benne egy kis csavar, amitől tök izgi lesz ez a kompozíció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

katehaaz

2019. december 17.

Imádom,nyári illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 17.

Imádom,nyári illatom.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.