Lancôme

Ár:   22 600 Ft és 32 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 18.

Ár:   22 600 Ft és 32 200 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

2018-as megjelenésű orientális-virágos női illat, mely a La Vie Est Belle L'Éclat első flankere.

Parfümőrök: Anne Flipo és Dominique Ropion

Fejjegyek: bergamott, mandarin, grapefruit, rózsabors, tea

Szívjegyek: jázmin, neroli, narancsvirág, török rózsa

Alapjegyek: írisz, pacsuli, ambroxan, pézsma

Lancôme La Vie Est Belle L'Éclat L'Eau De Toilette fujos
Ár: 5 ml/10 ml 1900/3500 + posta , Eladó: Currypie
Állapot: Frissen fujva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban, előre utalás után postán keresztül vehető át
silver

2019. október 19.

Talán ha nem az ezredik flankerként adták volna ki, hanem teljesen új név alatt, akkor más fogadtatásban részesült volna. De mindegy is. Számomra ez az összes LVEB-et lekörözi. Pont az a bizonyos szőlőillatú szájfényre/rágóra emlékeztető narancsvirág varázsolt el benne. Nagyon finom légies, virágos és édes, mégsem fog senkinek fejfájást okozni. 1 fújást szoktam belőle a hajamba. Egyszerűen tökéletes. Hogy összehasonlítási alapot adjak, az egyik kedvenc parfümöm a Dior Poison Girl, csak az melegben kicsit sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

emeseee6

2019. július 18.

Érdekes itt olvasni a véleményeket. Ez az illat nekem olyan volt,hogy kifújtam..Szaglászás..Semmi...kis kb rágógumi illatocska...Mondom mi a fene ,még kb 3 fújás (mindezek papíron) . Utána is csak valami kis harmatgyenge vacak.. Ha utánam vágnák se,ez így nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

RekaKrem

2019. június 6.

Nagyon tucat és szintetikus, de nem volt rossz egy általában Alien-t viselő ismerősömön megérezni, mert az Alient hú de nem szeretem, így ahhoz képest pozitív csalódás volt.
Tőlem nagyon távol áll ez az illatvilág.
SZERKESZTEM!
Van benne valami annyira furcsa rágógumiszerű összhatás, ami miatt egyre jobban tetszik, valami vidáman és piszkosul szexi. Egyben nagyon emlékeztet a niche La Tosca-ra, az kevésbé édes. Nagyon tartós.
Testápoló formájában szívesen viselném...
MEGINT SZERKESZTEM: anyukámé lett, én váltottam La Tosca-ra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

Tőlem nagyon távol áll ez az illatvilág.
SZERKESZTEM!
Testápoló formájában szívesen viselném...
MEGINT SZERKESZTEM: anyukámé lett, én váltottam La Tosca-ra...

flobianti

2019. április 23.

Ma akciósan tudtam volna megvenni. Kifújás után nagyon kellemesnek tűnt, de szerencsére vártam még. Lehet,hogy sokaknak tetszik, de én nagyon örültem,hogy nem vettem meg, mert számomra ez nagyon viselhetetlen, A kezemen még mindig érezhető, tartósnak tartós, mert órákkal ezelőtt fújtam ki. Nem illünk össze,sajnosl

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 23.

csicsike

2019. április 21.

Az anyaillat nekem tetszik , bár túl édes, a tobbi verziót nem is próbáltam talán, ezt a reptéren szaglásztam meg, kipróbáltam és az egész út során az járt a fejemben, h nekem ez kell. Kifújáskor "sziporkázó", gondolom a citrusos jegyek miatt, amik rajtam nagyon, de igazán nagyon sokáig megmaradnak. Tegnap használtam, de a hajamon még ma is érzem és még ma is a mandarint és a narancsvirágot fedezem fel benne, picit a jázmin és a rózsa is megjelenik, de az elozoek dominálnak. Rajtam sehol nincs a pézsma, az írisz, de a tea se, ami oszintén szólva nem zavar. Tavaszra tokéletes, tartóssága remek, szeretem :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Anett0721

2018. augusztus 18.

Első illatolásra elvarázsolt! Az anyaillatot is nagyon szeretem, de ő különlegesebb, vidámabb.
Kifújáskor frankón gyerekrágó illat, háttérben a szeretett vatracukros pralinéval. Aztán virágossá válik, citrusossá, majd leszáradáskor LVEB anyuci. Imádnivaló :)

Up.: elgondolkodtam, nem is rágó, hanem kékszőlő illata van kifújáskor! Aztán utánaolvastam fragranticán és ott írják, hogy bizony a narancsvirágnak van szőlőre emlékeztető illata. Én ezt nem tudtam, de jó tudni, mert ezek szerint nekem a narancsvirág egy nagyon kedves jegyem az illatokban :)

Upd. aug. vége: kicsit hűvös van már reggelente és azt érzem, most lesz ő az igazi, ősszel. Egyértelműen a szőlőillata miatt, ugyebár a szüret :) Cukros praliné + kékszőlős mellékbuké = tökéletes őszi parfüm. Már csak egy kis füstös lilaság hiányzik belőle, úgy megszagolnám egy "lilásított" verzióját, amiben csípős fanyar füst is van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

angelina69

2018. június 15.

Szent Ég! Ez már hányadik variációja a nagy hírű anyukának? Tizen... valahányadik? Nem semmi. Egyébként nem vagyok rajongója, mert nem az én világom, karakterem. Ugyanakkor szapulni sem szeretném egyiket sem, de azért mégis... nem túlzás ez egy kicsit? Szóval ez a mostani. A harsánysága és tartóssága nem változott. Ebben bitangjó mindegyik. Számomra ez az illat egy erősen túlzó virágkavalkád. A fojtó édesség és a pacsuli már nem jellemzi igazán. Rajtam megvillanik egy kicsit a Black L Exces kékszőlőssége. A végén kicsit csökken a virágok illata, és valami fura édeskés-kesernyés illattá válik. Csak feltűnni vágyóknak ajánlom, mert kondenzcsíkos fajta. Ennél az illatnál érzem úgy, hogy ő visel engem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 15.

senskin

2018. június 14.

Mintha zuzmano a számból vette volna ki a szót...kifujtam az uzletben, papirra egy majd a boromre, egy fujást! Annyira tetszett, már örultem, hogy kell megveszem! Aztán a buszon ismerosom megjegyezte, hogy , de intenzív a parfümöm. Én már rosszul voltam, a gyomrom, meg az émelygés jött csak jött...alig vártam, hogy lemossam. Még utána is éreztem. Sajnálom, hiába sztárparfum, tolakodó és ugy helyez a középpontba, hogy bárki észrevesz és közönségesnek gondol...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

zuzmano

2018. május 27.

Katasztrófa nagypapaszag elviselhetetlen le kellet mosnom . Sajnos ez nagyon nem. Rég volt ilyen bűzélményem . Máson még nem éreztem . Csak remélni tudom hogy nem azt érzik mint amit én ...és máson nem ezt hozza . ;) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Cintia04

2018. május 25.

Nem merném azt állítani, hogy semmi köze a legelső La vie est belle-hez de tény, hogy sokat változott ennyi kiadás után. Nem fűszeres azt teljesen elhagyták belőle de azért mégis egy tőről fakadnak ( párom is megjegyezte na mit fújtál? La vie est belle-t?, ő aki nem egy illatguru még ő is kiszagolta) . Az Eclat edp és a La vie edt nekem egyértelműen benne vannak. Az én bőrömön nagyon erőteljes a narancsvirág és ez sokat frissít, lágyít is rajta és tényleg van egy kis retro stílus benne. A tea is jót tesz neki bár én azt nem szeretem mert engem illatban fullaszt. Édes ( hát igen mint minden La vie est belle) virágos, gyümölcsös és ettől a teától kicsit olyan "poros" nekem. Nem mondom, hogy rossz de nekem már sok ez a "nemtudomhanyadik" változat. Bátran javaslom a Lancome-nak, hogy lépjen ki a La vie est belle árnyékából és próbálkozzon valami újjal...mert tudnak ők....ha nagyon akarnak.:) Elég sok nagyon minőségi illat került ki tőlük...legyetek bátrabbak kedves Lancome. De egy szó mint száz maga az illat nem rossz és sokan fogják szeretni ebben is biztos vagyok. Tartóssága nem veri anyukát de azért pár órát ő is tart. Nem fogom használni, nem az én illatom már de nem lett rossz. Erős 4-es! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol