Lancôme

Ár:   22 600 Ft és 32 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 18.

Ár:   22 600 Ft és 32 200 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

2018-as megjelenésű orientális-virágos női illat, mely a La Vie Est Belle L'Éclat első flankere.

Parfümőrök: Anne Flipo és Dominique Ropion

Fejjegyek: bergamott, mandarin, grapefruit, rózsabors, tea

Szívjegyek: jázmin, neroli, narancsvirág, török rózsa

Alapjegyek: írisz, pacsuli, ambroxan, pézsma

12800F-üvegében - Lancôme LVEB L'Éclat L'Eau De Toilette
Ár: 12800 Ft (+915 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: a képen látható állapotban, dobozában, kb.40/50ml, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Baranyine19890720

2021. december 10.

:) nagyon tetszik,szinte egybeolvad velem !!!
Igen ,igen brutál tartós és teljesen más mint az anya illat!
Nem cukorkás édes,hanem harmonikusan,minden összetevőt külön külön érezni!
Szuper alkotás !! Pusszancs :) 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

:) nagyon tetszik,szinte egybeolvad velem !!!
Igen ,igen brutál tartós és teljesen más mint az anya illat!
Nem cukorkás édes,hanem harmonikusan,minden összetevőt külön külön érezni!
Szuper alkotás !! Pusszancs :) 😍

x

2021. november 24.

Kellemes meglepetés ahhoz képest, amire az anyaillat alapján számítottam, az nekem nyomasztóan egysíkú cukor, ezt viszont frissebbé teszi a narancsvirág, jázmin és a többi elem, viszont valahogy olyannak tűnik, mint néhány Oriflame parfüm. Friss, tiszta illat, idővel kicsit édesedik, de nem zavaróan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.

Cintia04

2021. június 14.

Az edp és a Florale nagy kedvencem és igen kapott már hideget meleget de én nem bánom ugyanúgy szeretem őket! Viszont ez a L'eclat edt verzió aligha nem szinte teljesen más az én orromnak! A L'eclat edp annyira nem jött be mert van valami mű, poros jegy a leszáradásában ami engem kifejezetten zavar! Az edt ehhez képest friss, roppanós, édes de nem fűszeresen hanem bódítóan édeskés és virágos! Mint a frissen mosott ruha, nőies ápoltság illata van talán így tudnám leírni! Ezek a friss citrusos fejjegyek nagyon szépen indítják az illatot, üde, jól eső ebbe a nyári melegbe és a narancsvirág gyorsan dominánsá válik amitől igazán ropogós, friss, mégis bársonyosan illeszkedik a bőrhöz! A rózsa, jázmin is ott van a háttérben amitől virágosan mézédes lesz a bőrömön! A leszáradásban kicsit érezhető a pézsma de marad a virágok édessége, könnyedsége, amitől nekem igazán nőies, viselhető és szerethető! És igen aki ellenszenvet érez az anya illat iránt azok is nyugodtan kipróbálhatják mert ez bizony tényleg nagyon finom, nem nyomasztó, nem fullasztó! Tartóssága is szépen remekel! 8 óra után is kellemesen érződik! Sikerült egy üveges példányhoz hozzá jutnom és nagyon tetszik! Így végül hiába flanker de mégis inkább önmagában értékelném és nem hasonlítanám a többi La vie flankerhez mert azokhoz csak akkor van némi köze ha az üvegét nézem és nagyon belemagyarázom de az edphez viszont majdhogynem semmi köze! ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

laracroft

2021. március 26.

Osztom az előttem hozzászóló véleményét! Édes, modern, fiatalos narancsvirág, semmi köze a LVEB-ekhez, épp ezért tetszett meg (az anyaillattal engem a világból ki lehet kergetni). Mindezt brutál tartóssággal és hatósugárral. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Timi8

2020. október 7.

Jujjjdefini, jujjjdetetszik! Fiatalos, roppanòan friss narancsvirág. Egyetlen puffantás és teljesen otthonosan érzem magam benne. Vmiért a D&G Pour Femme-je sejlik fel benne (rajtam legalabbis), de annal kicsit frissebb, pezsgőbb, pikánsabb. Kifùjáskor mintha frissen reszelt gyömbért is éreznék. Őszi-tavaszi finomság. Hozza a "zizis csaj"-feelinget, szép, tartòs, az anyaillathoz semmi köze, szòval pont jò! 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

Bernadett86

2020. szeptember 16.

Kegyetlen jo!Intense mellett a masik kedvenc LVBm, talan meg jobban is szeretem.Jol all neki a meleg, nem is gondoltam volna de jol beedesedik tole, viszont nem lesz cukorbomba.Hirtelen nem tudom mihez hasonlitani.Egy picit megvan benne az a ragogumissag mint Black Opium ujitot edtjeben (az rajtam fokhagymas ragogumi fel oran at) de nem olyam erosen es nem sokaig.Kifujaskor en abszolut erzem az anyukat is benne, kesobb halvanyan visszakoszon de abszolut onallo illat.Aki LVB fobias tegye felre az eloiteletet es tegyen vele egy probat!Csodalatos, nagyon noies!Uvege is gyonyoru!Bekerult a top 10-be nalam a 100 illatombol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

KittiASzuperpocok

2019. december 10.

Kifújáskor mandarinos citrusos rózsaborsos finomság, aztán szépen lassan elkezd édesedni. Nyárra, tavaszra tökéletes lesz, alig várom hogy akkor fújjam. Párom nem sok illatomat dícsérte eddig, de ez most az. Lecsendesedéskor le sem lehet tagadni hogy köze van az anyaillathoz. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

silver

2019. október 19.

Talán ha nem az ezredik flankerként adták volna ki, hanem teljesen új név alatt, akkor más fogadtatásban részesült volna. De mindegy is. Számomra ez az összes LVEB-et lekörözi. Pont az a bizonyos szőlőillatú szájfényre/rágóra emlékeztető narancsvirág varázsolt el benne. Nagyon finom légies, virágos és édes, mégsem fog senkinek fejfájást okozni. 1 fújást szoktam belőle a hajamba. Egyszerűen tökéletes. Hogy összehasonlítási alapot adjak, az egyik kedvenc parfümöm a Dior Poison Girl, csak az melegben kicsit sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

emeseee6

2019. július 18.

Érdekes itt olvasni a véleményeket. Ez az illat nekem olyan volt,hogy kifújtam..Szaglászás..Semmi...kis kb rágógumi illatocska...Mondom mi a fene ,még kb 3 fújás (mindezek papíron) . Utána is csak valami kis harmatgyenge vacak.. Ha utánam vágnák se,ez így nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

RekaKrem

2019. június 6.

Nagyon tucat és szintetikus, de nem volt rossz egy általában Alien-t viselő ismerősömön megérezni, mert az Alient hú de nem szeretem, így ahhoz képest pozitív csalódás volt.
Tőlem nagyon távol áll ez az illatvilág.
SZERKESZTEM!
Van benne valami annyira furcsa rágógumiszerű összhatás, ami miatt egyre jobban tetszik, valami vidáman és piszkosul szexi. Egyben nagyon emlékeztet a niche La Tosca-ra, az kevésbé édes. Nagyon tartós.
Testápoló formájában szívesen viselném...
MEGINT SZERKESZTEM: anyukámé lett, én váltottam La Tosca-ra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 6.

Tőlem nagyon távol áll ez az illatvilág.
SZERKESZTEM!
Testápoló formájában szívesen viselném...
MEGINT SZERKESZTEM: anyukámé lett, én váltottam La Tosca-ra...

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol