Lancôme

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,05 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viki_keni, Módosítva: 2015. augusztus 5.

Kiszerelés:   1,05 g
Lelőhely:   parfümériák

Egy kettős végű szemöldök ceruza, púderes ceruza vége színt és kontúrt ad míg a spirálkefés vége elvegyíti a festéket, finoman ápolt szemöldököket eredményez.

umpalumpa

2017. július 26.

Lehet, hogy csak én várok sokat ettől a ceruzától, de nekem nem elég tartós. Bár nagyon pigmentált, kicsit túlzottan is, mert sötétebb árnyalatot választottam. Igazából szépen el lehet oszlatni a kefével, de macera egy kicsit. Figyelni kell a felvitt mennyiségre, a nyomásra, a fésülésre. Az én viszonylag sűrű szemöldököm között max. 5 órát bír ki halványodás nélkül. Ehhez kicsit drága volt és ha még azt is beleveszem, hogy nem szeretem a hegyeznivaló ceruzákat, hanem a kicsavarhatót, akkor nem jól választottam. A színválasztáson sem szerencsés, de elmegy. Ezt nem róhatom fel a terméknek, de hogy nem tart eléggé, azt már igen. Sajnálom, lányok, mert csak 5-öst kapott eddig, bocs...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

rougeoftheday

2017. január 18.

Nagyon szép, könnyű vele dolgozni, nem túl vad az eredmény. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Nagyon szép, könnyű vele dolgozni, nem túl vad az eredmény. :)

Regi84

2016. november 16.

Nagyon jól pigmentált, természetes szinű, hatású, tartós ceruza. Könnyű vele dolgozni, egész nap megmarad, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

GlamourAndStyle

2016. május 29.

Eszméletlen pigmentáltságú szemöldökceruza, amit azért vettem, hogy sietős reggeleken ne az Anastasia pomádéjához kelljen előtúrnom külön az ecsetet és a szemöldökkefét, és gyorsan tudjak ápolt szemöldököket varázsolni magamnak. Nagyon könnyen siklik, szinte csak hozzáérintem a bőrömhöz, nem kell se satíroznom, se 5x átfutnom egy területet, hogy végre mutasson valami kis színt. Éppen ezért elsőre nekem nehezebb volt vele dolgoznom és meg kellett szoknom, hogy ez bizony tényleg és azonnal fog. A 010-es Blond árnyalatban van meg nekem, ami a legvilágosabb, de ez is szuperpigmentált, ha kicsit erősebben nyomom rá a felületre a ceruzát még sötétnek is mondható az eredmény, pedig alapvetően barnás színű a szemöldököm.Ami hatalmas pozitívum benne, hogy se nem szürkés, se nem narancsos-vöröses tónusú, hanem tényleg olyan szőkés. Az állaga nagyon érdekes, egy szemöldökceruzám sem volt még ilyen. Ahogy említettem nagyon könnyen siklik a bőrön, mintha krém állagú lenne, a végén pedig púderesre szárad, könnyű a végén található kefével elsatírozgatni ott, ahol kissé erősre sikeredett és nagyon tartós. 4 csillagot adnék neki szívem szerint, mert a pomádéval tudok még mindig a leggyönyörűbben dolgozni, de összességében ez egy nagyon minőségi szemöldökceruza, ahol a magas árért cserébe tényleg olyan terméket kapunk, amelynek az eredményeit egy drogériás ceruza sem tudná hozni, így legyen 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Vikcike

2015. augusztus 31.

Ez a legjobb szemöldökceruza, amivel valaha találkoztam! Szerintem ezzel mindent elmondtam.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Ashmatiii

2015. augusztus 30.

Nagyon szerettem, jó kis termék.Tartós és szép. Viszont a Clinique-é árnyalatban jobb. Csak ezért váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Viki_keni

2015. július 28.

Nagyon csodálkozok, hogy még nem szerepelt itt ez a csoda.
Éveken át minden kategóriájú (nem high end) szemöldökceruzát kipróbáltam, de mindegyik szörnyű volt, túl vöröses, túl sötét.

A Lancome kettős végű szemöldökceruzája az igazi! A Blond árnyalat szerencsés tulajdonosa vagyok. Sajnos gyorsan fogy, egy év alatt a másodikat használom, de tényleg fantasztikus a színe!
Sokan megdicsérték már a szemöldököm! :) (pedig alig van egy tini korabeli botlás miatt)
A finishe púderes, az állaga könnyen csúszik, nagyon gyakran kell hegyezni (2-3 nap), érdemes jó hegyezőt használni de nem kell hozzá márkás, csak éles legyen. A kis spirál keféje jó, tartós, mindennapos használat következtében nem kenődik el. Szőkék! Az USA verziós netes és a magyar drogériákban kapható teljesen egyforma. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Nagyon csodálkozok, hogy még nem szerepelt itt ez a csoda.

Hidratálók: PEG-4

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.