Lancôme

Ár:   60 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. december 23.

Ár:   60 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Illatjegyek: bergamot, rózsabors, frézia, narancsvirág, mandula, cukor, írisz, Iso E Super, nőszirom, vanília, pézsma

KERESEM! Lancôme Maison Lancôme Iris Dragées
Ár: Megbeszélés szerint , Eladó: Sziszilady
Állapot: Üvegében , Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Marcsi66

2021. szeptember 24.

Egyboszorka kedvességének köszönhetem h megismertem,,,Guerlain L'Instant Magic őt láttam megjelölve mint hasonló,sajnos ehhez nem tudok érdemben semmit mondani,mert nem találkoztam még vele soha. MFK.Amyris Femme tán kevés ember aki ne szeretne belé,nekem ezt az érzést hívja elő,,,,,nagyon szerethető ,igazán a nőiesség finom vonalát rajzolja,hibátlan stílus szépséggel ötvözve.Íriszes bujaság mandulás cukorba forgatva,aztán csendesedik ,előjön a lágy púderesség ölelése, ami egész nap velem maradt.Szép parfüm,jó volt vele,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Fanika

2021. január 21.

Csodálatos iriszillat citrusos, púderes felhangokkal. Nagyon jó érzés viselni, egész napos élmény - a környezetünknek is! Milyen kár, hogy már nem gyártják... :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 21.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2020. január 17.

Nagyon finom nőiesen magával ragadó kellemes viselet, nem túl édes ,nagyon tartós 24 órás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 17.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Anise Alcohol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol