Lancôme

Ár:   60 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kicsivero, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 19.

Ár:   60 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: gesztenye, tonkabab, tubarózsa

Maison Lancôme Tubereuses Castane
Ár: 2,5ml/ 1.100ft 5ml/ 2.000ft 10ml/ 3.900ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Maison Lancôme Tubereuses Castane EDP 100/94 ml
Ár: 27000 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: próbált, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott vagy fox

Yeticica

2020. február 26.

A sors (aka Emly70 Emőke) úgy hozta, hogy kedvenc hobbimnak, a tubarózsa tesztelésnek hódol hatok, merthogy küldött nekem 3 különleges mintát, plusz itt van az én friss szerzeményem, az elie saab alkotta tubarozsika is.
Kalandra fel!
De ácsi! Hát hol itt a tubarózsa?
Se egy rágó gumi bubi, se egy zoldes-záras virág, se egy gyomrost adó, finoman bomlásnak indult , ereje teljében lévő harcias tubarozsa.... Semmilyen formában nem tudom detektálni.
Ellenben van kifujaskor élethű gesztenye, ami szép lassan átmegy gesztenyés nápolyi ba. Édes-kremes-puderes finomság. Sokáig. Nagyon soká ig.
Abszolút minosegi parfüm, de nem igazán különleges. Nem igazán tubarózsás.
Hát így..... Jár az 5 csillag, de nem mint virágos illat, hnaem lint téli/őszi gourmand varázslat (kissé emlékeztet a Fleur Narcotique-ra egyébként illetve annak a pöttyös, szintén napolyis tesojara, sooooot, meg a Womanity nevű rettenet is felsejlett ahogy száradt le es edesedett rajtam az illat).
Illatelmenynek szuper egy ilyen trutymos, esős napon, es ha ajándékba kapnam, szivesen hasznalnam nehanapjan , az u ege pedig egyenesen meseszép, de meg nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Kalandra fel!
De ácsi! Hát hol itt a tubarózsa?
Abszolút minosegi parfüm, de nem igazán különleges. Nem igazán tubarózsás.

Tarzicia

2020. január 21.

Az erőteljes tubarózsát kedvelőknek nem ez lesz álmaik illata.
Az etalonnak számító, klasszikus és nehéz tubarózsás parfümöktől nagyon messze van, a gourmand tubarózsák mind sokkal édesebbek nála, a friss virágos kategóriába pedig egyáltalán nem sorolható.
A tubarózsa csak mellékszereplő, és inkább csak az elején érezhető. Meglepően szelíd, puha, selymes, szinte fátyolos, nincs benne semmi él. Enyhén édes, nem feltűnő, nem tolakodó. Nem rossz, de nem is jó.
Én azt tudom (félig komolyan) elképzelni, hogy nem akartak/mertek igazán a tubarózsához nyúlni, ezért aztán egy lebutított és unalmas illat kerekedett ki, amit valamivel egyedivé kellett tenni, mégiscsak Maison Lancôme vagy mi, és a sorsoláson a gesztenyét dobta a gép. Nagy ötlet volt, az biztos, de az a gesztenye csak ront a helyzeten, teljesen elnyomja a tubarózsát, és nem csak fura, de zavaró is benne. Én ettől pont annyira száraznak és fojtogatónak érzem, mint a tölteléket a gesztenyés kifliben.
Több tubarózsával és kevesebb gesztenyével jobb lenne, összességében ez csak egy közepes.
Szerintem a Maison Lancôme sorozatban ennél csak szebbeket lehet találni. Kár érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 21.

Az erőteljes tubarózsát kedvelőknek nem ez lesz álmaik illata.

Fanika

2019. december 19.

Én tonkán és némi gesztenyén kívül nem érzek semmit, pedig nagyon szeretem magamon a tubarózsát. Akárhogy szaglászom a csuklómat reggel-délben-este, a tubarózsa csak nem akar előjönni. A tonkabab viszont valahogy nem kompatibilis a bőrömmel, rosszul vagyok tőle. Így ő számomra nem vállalható, azonban elismerem a parfüm minőségi voltát. Brutáltartós, az üvege pedig művészi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 19.

Agnesanna

2019. november 1.

Az őszi szerelem!
Meleg, krémes, érzéki, édes, ínyenc illat.
Az aranyló, nyugodt, kiegyensúlyozott, bújós, kuckózós őszi napokat megkoronázza ez a parfüm.
A tubarózsa végig kiegyensúlyozott marad, nem tör előre, szépen egymásba simulnak a gesztenyével.
8 órán át kiválóan érződik a bőrömön, a ruháimon akár több napig is.
Szerelem, de sajnos nehezen elérhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 1.

Az őszi szerelem!
Meleg, krémes, érzéki, édes, ínyenc illat.
8 órán át kiválóan érződik a bőrömön, a ruháimon akár több napig is.
Szerelem, de sajnos nehezen elérhető.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.