Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: peoris, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 26.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák

Összetevők: licsi, frézia, magnólia, gyömbér, bors, jázmin, ámbra, pézsma

Lancôme Miracle EDP minike 5ml
Ár: 2500 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, dobozzal, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel
Ár: 3500 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel vagy GLS

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Colette221

2022. február 22.

Páromtól kaptam egy másik illatot, de adtak hozzá ajándékba 5 millit ebből a parfümből. Nagyon kellemes, nem hivalkodó. Finom virágos illat pici gyümölcsös beütéssel. Munkahelyre simán használnám. Számomra tavaszias illata van, lehet be is szerzem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 22.

eternity

2021. október 25.

Egy tinikori barátnőm kedvenc illata volt,természetesen nekem is kellett egy üveggel-habár én elsősorban mindig is a ciprusos-gyümölcsös illatokhoz vonzódtam, mégis jól esett elfújkálni akkoriban. Anno ha jól emlékszem Borbás Marcsi nyilatkozta,hogy ez volt a kedvenc illata :) újabban jól esik vele nosztalgiázni-nem jön szembe ez a finom illat-azaz pontosabban a Yodeyma Nota dupe-jával, amivel én maximálisan meg vagyok elégedve sőőőőt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 25.

krita80

2021. szeptember 14.

Finom, könnyed illat, de mégis szexy. 2000 óta a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Finom, könnyed illat, de mégis szexy. 2000 óta a kedvencem.

Petalodirosa

2021. március 27.

Egy régebbi parfüm, de örök kedvencem. Tiszta tavasz, tömény virágillat! Tartós, nőies, finom, figyelmet felkeltő. A pasik imádják :) igazából szerintem bármelyik évszakban viselhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 27.

gardia

2021. január 6.

Vakon rendeltem. Sajnos. Már a nevét sem értem. Csoda. Igen, ez egy csodálatosan mű, minden természetességet nélkülöző furcsaság. Kizárt, hogy el tudom fújkálni az 50 ml-t.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Torandi

2020. december 31.

Könnyed, lágy illat. Nem hivalkodó, inkább nappalra használom a munkahelyemen. Tartós, délután is lehet érezni. Egy kis gyümölcsös szellőt csempészhettek volna bele, akkor nagy kedvenc lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 31.

Juditblanka

2020. november 2.

Az egyik örök kedvenc parfümöm. Egész nap rajtam marad az illata. Nem hivalkodó, légies, kellemes, friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

Nashuaaa

2020. augusztus 5.

Könnyed, kellemes, nőies, mégsem túl egyszerű, épp annyira karakteres amennyire kell. Én nagyon szeretem, öt féle Lancome parfümöt próbáltam, az az öt féle van otthon, ez az egyik nagy kedvencem közülük!

Update:
Évek teltek el és egy akció keretében jutottam hozzá egy 40 ml-s kiszereléshez. Azóta nekem ez egy komfort illat. Az, amit akkor fújok fel, amikor nem tudom, hogy épp milyen is akarok lenni: dögös, magabiztos,határozott, könnyed,szerény? Vagy amikor egy állásinterjúm előtt bizonytalankodtam, hogy milyen benyomást is akarok kelteni, és nyilván nem arról van szó,hogy ezer méteres hatósugara van és ez annyit számít, de nekem befolyásolja a napomat, kedvemet, fellépésemet, hogy épp milyen illatom van és persze sose lehet tudni ki szúrja ki az emberen :) Szóval egy ilyen helyzetben is ezt fújom fel, mert nem nagyon lehet vele hibázni. Ugyanez a helyzet azzal is, hogy a ciklusom, bőröm valami újdonsága, évszak, stb függvényében változó illatok között is ez stabil, mindig olyan, amilyennek megszoktam. Ezt szeretem benne. Persze sosem ez lesz a legkarakteresebb, legegyedibb és leginkább én-es illatom, de szeretem, hogy van itthon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Update:

pacsalia

2020. június 18.

Nyehhh, leszáradás után ez tiszta Oriflame Paradise... Felfújáskor még elmegy(bár van egy kis oldschool férfias aftershave jellegű illata), de félóra után meg csupa bors, ami mellett fehérvirágosan édes... Annyira nem passzolnak ezek a jegyek, hogy borzasztó, nem is értem hogy tetszhet ennyi embernek (bocsi...) Nagyon nem jön be sajnos :( émelyítő és hosszú távon elviselhetetlen. pont mint az említett darab. Szerintem hamarosan mindkettőt töltöm fel eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

ZiMe

2019. december 28.

A legfinomabb illat, amit valaha éreztem és használtam. Kellőképp tartós is, és nagyon nekem lett kitalálva, mert állandóan megdícsérik rajtam. Finom virág illat édes pezsmán, csipetnyi borssal megbolondítva. Nevéhez hűen csodálatos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 28.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.