Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: peoris, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 26.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák

Összetevők: licsi, frézia, magnólia, gyömbér, bors, jázmin, ámbra, pézsma

Lancôme Miracle - 30 ml
Ár: 11.000 HUF , Eladó: Cassie25
Állapot: 2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, Vác, fizetés: Személyes átvétel vagy posta ( a termék ára nem tartalmazza a postaköltséget)
onlany83

2019. június 11.

Ízlések és pofonok! Felesleges vitatkozni róluk. De ez az illat amit bármikor bárhol felismerek. Eszméletlen különleges, édes, romatikus, de nem gejj módon. Még az ára miatt sem vonok le csillagot mert minden cseppje megéri

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

senskin

2019. május 18.

A Dior addict vonalon kívül,amit imádok, talán még édes parfumoknél benne kellemesen csalódtam. A,szerelem, a nyár és a,szépség illata. A rózsaszín édes parfumokkel mindig kritikus vagyok, de ő joggal megérdemli a 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Szofi1101

2019. április 30.

Szerintem is nyári illat, virágos-fűszeres. Nekem a legtartósabb parfümöm jelenleg, amit egyébként egy Lancome-tól el is várok. Szeretem használni, alkalmakkor használom, vagy ha olyan kedvem van éppen. Egyáltalán nem tolakodó illat. Kaptam, és szeretem, viszont nem ezt venném azért újra ha magamnak vennék parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

erzsebet0304

2019. február 6.

Ritkån kapok a påromtól dícsėretet a parfümjeimre,de ezt imådja rajtam.Az elejėn kicsit borsos,gyömbėres,majd jön a licsi,ohh a licsit imådom!Nem hiszem,hogy sokak kedvence lenne,valószínűleg soha nem hasznålta mėg senki a környezetemben.Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Mumus30

2018. december 27.

Milyen furcsa, évekkel ezelőtt szinte taszított ez az illat, nyanyásnak találtam. Láss csodát, mára a kedvenc illataim közé tartozik ez a parfüm. Valahogy nekem a téli időszakban jobban esik ezt az illatot fújkálni, mint nyáron. Szerintem pont azért, mert van egy kis karcossága. Nálam bevált, tartós is, és többen dicsérték rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

tam1

2018. december 7.

Nagyon durván virágosgyümölcsös illat! :) Emlékszem, anno a barátnőmmel, mikor megjelent, bementünk a parfümériába és ezt az illatot hazavittük magunkkal. Azóta már sajnos kinőttem belőle, de egy nagyon erős, karakteres, életvidám illat...és a tartóssága végtelen. Nem tudtam, hogy bors és gyömbér is van benne. Számomra ezek nem érzékelhetőek benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Sherka

2018. december 3.

Régen imádtam, azt hittem tinikoromban, hogy ennél nagyszerűbb parfüm nincs. Ez az érzés már elmúlt. :) Még most is van egy 30 ml-es kiszerelés otthon, mert még sem tudok elszakadni tőle, viszont csak nyáron venném újra elő, pl. egy hosszabb utazáshoz, amikor nem szeretném az autóban/repülőn eldugítani az utastársaim orrát. :) Kellemes kis illat, de ennyi, azt hiszem egy illatot is ki lehet nőni, bármilyen furán is hangzik. Egyszerűen kinőttem, viszont megértem a nőiesebb, "felnőttesebb" illatokra. Egyedül mindig is a tartóssága zavart, kb. 3 óra elteltével nem érzem magamon, habár meg szokták dícsérni az illatomat, ha egy ismerőshöz közelebb hajolok, de ennyi. A tartóssága miatt muszáj levonnom csillagot. Összefoglalva, nosztalgikus illat számomra, kedves, édes, jól érzem magam attól, hogy megvan otthon, hébe-hóba előkapnám nyáron, de ennyi, elmúlt a szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

lovemiyu

2018. július 15.

Sírok, de ez sem működik rajtam, ahogy egy Lancome sem, most már biztos. Pedig annyira jó gondtalan kis boldogságillat lehetne. Rajtam egysíkú és valami zavar benne, talán a gyömbér, ami túlságosan tolakodik és nem lágyul, hanem egyszer csak huss, eltűnik az egész illat. Felteszem, hátha mást boldoggá tesz egy nagy üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

bYou

2018. június 14.

Az egyik kedvenc parfümöm. Rajtam elég tartós, a hajamon meg pláne :) Óriási kedvenc 💝

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

csakmoni

2018. május 28.

Rajtam ő a Bright Crystal anyukája. Fűszeresebb, virágosabb, picit púderes leszáradású, de benne is érzem azt a hűvösséget és üdeséget, amit vonzónak találok a Crystal-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)