Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mintberry.crunch, az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   parfümériák

• Könnyű formula az illékony és a részben illékony olajok keverékének, valamint az ún. "Miracle részecskéknek" köszönhetően, amelyeket 90%-ban levegő alkot.
  • Az arcbőrrel érintkezve könnyű púderré alakul, a „Miracle részecskék” pedig úgy tökéletesítik az arcbőrt, hogy szinte észre sem lehet venni, hogy sminket viselünk.
  • A korábbi Teint Miracle formulához képest még ragyogóbb, de mégis matt bőrt biztosít.

9 árnyalatban érhető el

Kamforka

2019. június 19.

Imádom!!! A barátnőm vette magának a 045 színt, de sötét lett neki, így nekem adta. Először megijedtem, mert nagyon folyékony, de felkenve nagyon szép arcbőrt csinál, és egész napra kitart. Nyáron is szeretem használni, mert nem "nehéz", nem fullad meg tőle a bőr!

UPDATE: miért nem kapható már sehol??? :////

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 19.

UPDATE: miért nem kapható már sehol??? :////

dendi

2018. február 19.

Nem rég kezdtem el használni, de eddig nagyon tetszik. A pipettás adagoló nagyon jó. Az üveg, a kiszerelés nagyon elegáns. Az illata kellemes, nem erős. Az állaga nagyon folyós, könnyen eldolgozható. Ecsettek egy közepes fedést is el lehet érni, építhető, de könnyen maszkos hatása lesz. Én a legjobban kézzel szeretem először eloszlatni, majd ahova még szükséges oda ecsettel viszem fel. Így a fedése nagyon enyhe, természetes lesz. Használat közben rögtön nedvesből olyan púderes állagú lesz az alapozó. Mattra szárad egy enyhe kis fénnyel, pont mintha a bőrünk lenne (csak egyenletesebb). Pattanásokat, irritációt nekem nem okozott. Külön pont, hogy találtam egy enyhén olivás árnyalatot (Beige Albatre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

googles

2017. szeptember 26.

Update:
Biztosan régen ki kellett volna dobnom a Lancome szerint, de nem szokásom :D Eléggé besötétedett, szürke lett ez a legvilágosabb árnyalat! Ami azért elég fura. Persze már eleinte is ezt tette, olyan szürkés lett nagyon hamar. Most beleöntöttem egy adag világosítót. Megint nem szabályos, de nem érdekel, próbálom menteni ezt az alapozót, mert elég jól bevált. Nagyon könnyű alapozás, nem látszik, szépen egységesít. A világosítással megint jó a színe és semmi fura szaga vagy állaga, tehát használhatónak nyilvánítom :D Lejárat előtt különösen ajánlom. Elvileg 12 hónapig használható.

Most vettem meg, természetesen a vélemények elolvasása előtt :D Nem baj, nekem már az is nagy dolog, hogy az arcszínemhez megfelelő alapozót találtam, ami az eddigiek szerint szép, egyenletes, matt képet ad a képemnek :)

A legvilágosabb árnyalat jó nekem, erről annyit, hogy kicsit fura, Lancome alapozóknál azt figyeltem meg, mindig szürkés árnyalata van a 010-eseknek. Emiatt (is) csak nagyon vékonyan lehet felvinni. De ettől eltekintve nagyon szépen mutat az arcomon, szóval evvel elégedett vagyok teljesen.

Ami botrány, az az üveg cseppentő. Fel kell rázni a cuccot minden használat előtt, OK. Az üveg cseppentő viszont kibontáskor is tele volt már alapozóval és bele volt száradva! Hű, ezért lehet, hogy két pontot kellene vonnom. A cseppentő amúgy is totálisan nehezíti a használatot, illetve kívül belül felvesz egy csomó alapozót, így aztán nem fogok a cseppentőből használni, hanem inkább a rajta levő anyag töredékét kenem az arcomra.
Na ezért döntöttem úgy, hogy kiszerelem az üveg cseppentőt és megpróbálom így használni. Idegesítő, hogy semmire se jó, viszont tele lesz az alapozóval és így végülis elpazarlom az egészet, pedig nem olcsó (majdnem 13000 HUF).

A felrázás nem lenne gond, így viszont ki fogom nyitni a kupakot, befogom tiszta kézzel az üveget és így rázom majd fel, így legalább az ujjam lesz alapozós, amivel amúgy fel fogom vinni az arcomra... de ezt hihetetlenül nem találták el, és akkor még finom voltam.

Mivel maga a termék egyelőre jól működik rajtam (alkohol és egyéb engem most egyelőre nem aggaszt, de meglátjuk), csak egyet vonok a nehezített használat miatt. Később lepontozom, ha megharagszom rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Update:

ritanemeth

2017. február 7.

A pipettás kiszerelése nem nyerte el a tetszésem ha kétbalkezes vagyok akkor mindenhol máshol landol az alapozó az arcomon kívül is. Ennek ellenére a termék nekem nagyon bevált. Nincs maszk hatása, nagyon szépen egységesíti a bört azonban a fedése nem erős amire nekem nincs is szükségem tehát teljesen meg vagyok vele elégedve. Az árnyalata tökéletesen megegyezik a bőrömével. Nem kaphat kevesebbet mint 5* de szívesen adnék neki többet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Percoon

2016. július 8.

Nagyon szeretem, télen vettem az első adagot belőle, másért indultam, az eladó hölgy hívta fel rá a figyelmem és rögtön szimpatikus lett a formula, elkezdtem télen használni, de gondoltam, hogy nyáron talán még jobb lenne és majd félreteszem. Ez úgy alakult, hogy annyira megszerettem, hogy végül el is használtam, nem nagyon nyúltam máshoz, nagyon szépen működött. Most újítottam be egyet nyárra is, nagyon szépen működik eddig, szeretem ezt a púderes érzést, tényleg olyan, mintha nem lenne rajtam alapozó, mégis nagyon szépen egységesít. Komolyabb bőrproblémákkal küzdőknek viszont nem ajánlom, mert a fedése arra nem elegendő, ha egy két pattanás kijön rajtam, akkor én is még plusz korrektorért nyúlok, vagy másik alapozóhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

bobekecske

2016. április 9.

A sima Teint Miracle sajnos nem vált be: túl fényes és hidratáló volt az én kombinált bőrömnek, pár óra alatt átfényesedett, csúszkált, borzalmas volt.
Ez egy teljesen eltérő formula: könnyen eloszlatható, (rajtam) nem csak úgy csúszkál össze-vissza, hanem szépen eggyé válik a bőrrel, majd púderessé válik - de csak annyira, hogy matt és viszonylag tartós maradjon.
Alapos felrázást igényel, a pipettában sokak szerint megragad az alapozó de nekem ezzel szerencsére nem volt problémám (a lány akitől vettem azt gondolta a pipetta csak kenegetésre alkalmas, mint a YSL alapozója, gondolom neki is eltömődhetett). Az alapozó szürkés árnyalatú (010), de a bőrön már nem természetellenes.
Kicsit a koreai BB krémekre hajaz ezen a téren. A fedése gyenge közepes, inkább csak egységesít, erős bőrproblémákra talán nem az igazi, de én ezt is preferálom. A szilikon-alkohol engem nem irritált, de lehet érdemes előbb kísérletezni vele.
A formula nem annyira híg, mint a Dior pipettás alapozója(amit szintén szeretek, picit fényesebb és kevésbé tartós, és tényleg nagyon nehéz nem mindenfelé csepegtetni), könnyebben kezelhető. Én a Shiseido alapozó ecsetével szeretem felvinni, és habár nem vagyok az esetek nay híve, de ez annyira bevált, hogy eszembe se jutott kézzel próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

szeliger

2016. március 12.

03 Beige Diaphane árnyalat. Mintát kaptam belőle kipróbálásra. Először féltem, hogy az árnyalat sötét lesz, legtöbbször ezekből a próbamintákból csak a kívántnál sötétebbek jutnak nekem. Itthon aztán megnéztem, a Lancome oldalán a világos bőrre javasolt árnyalatok közül ez a legvilágosabb és a próba is azt igazolta, hogy egész jól illeszkedik a bőröm tónusához. Persze ebben szerepet játszhat az is, hogy nem túl erős a fedése, még többszöri rétegzéssel is elmaradt az általam elvárttól, inkább csak egységesít, kiegyenlít.
A nagyon folyós állatú alapozót nekem nem volt olyan egyszerű felvinni, foltosnak tűnt, meg is ijedtem, hogy milyen lesz a végeredmény. Pár perc múlva azonban kellemesen csalódtam, valami csodaszép lett a bőröm. A szeplők illetve a kisebb bőrhibák látszódtak, mégis szép sugárzó, egészséges képet mutatott. Úgy van, ahogy előttem írták, jól tartja a pirosítót, sőt a bőr egész sokáig szép mellette. Estére, 10 óra viselet után nekem azért elkezdett húzódni az arcom, a tükörben annyi látszódott, hogy a bőr felszíne mattabb lett, de láthatóan nem fonnyasztott, nem ráncosodott be. Mindennapi használatra szerintem nem lenne számomra alkalmas, de ha ki kell csípni az embernek valahova magát, akkor ez egy nagyon jó választás lehet: sokáig tartó, szép, sugárzó bőrt eredményez, határozottan jól mutat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 12.

NovakneViki

2016. január 15.

Nyári hónapokban nagyon szeretem használni ezt az alapozót, az én bőrömön működik a leírásban ígért púderré válás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Anittta

2015. december 24.

kb 1 hónapja használom ezt az alapozót. Nagyon tetszik a folyékony állaga, könnyű eloszlatni. Szép arcbőrt csinál az tény, nagyon természetes, észre sem lehet venni hogy rajtam van. Nagyon lemattít viszont, amit én annyira nem szeretek magamon :( De ez sokaknak jól jöhet. Szépen megtartja a pirosítót, bronzosítót, én a szemhéjamra is ezt használom alapként. Sajnos elég drága, most már valószínűleg egy másik normál formulájú alapozót választanék ilyen árkategóriában, ami tényleg porcelán baba bőrt csinál.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

Audrey88

2015. szeptember 23.

Én nagyon szerettem ezt az alapozót csak egy idő után zsírosodott a bőrőm :( Viszont szép színei vannak. Szerintem inkább száraz bőrre javasolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.