Lancôme

Ár:   9590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senskin, Módosítva: 2017. július 3.

Kiszerelés:   2,4 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Monsieur Big Marker egy hihetetlenül rugalmas szemhéjtus, mely szinte siklik a szempillák tövében, és egy intenzív fekete, tekintetet vonzó vonalat festhetünk vele.

Lancôme Monsieur Big Brow szemöldökceruza
Ár: 5000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
kisvirci

2018. augusztus 29.

Ajándékba kaptam, magamtól nem választottam volna mert használtam a spirálját és az nekem nagyon nem jött be (pereg, nem tartós stb...). Na de ezzel én meg voltam elégedve! A színe nagyon szép intenzív. Rendesen aláalapoztam, fixáltam és nem kenődött el. A filc formáját nagyon szerettem, mert szép ívet tudtam vele húzni. Igaz még csak 3-4 alkalommal használtam, de eddig igencsak bevált, rosszat nem tudtam róla írni.
Muszáj megjegyeznem, hogy külföldről kaptam. Ez azért fontos mert az itthon kapható sminkcuccok fele szörnyű állapotú (szerintem sok közölük le is járt....), ellenben amit külföldön veszel egy rendes boltban (nem lehet kibontani, "frissebbek", jobbak) azok nálam jobban teljesítenek..... erről kéne egy összehasonlítást írnom. Pl a Clinique termékekkel rendszeresen így járok, vagy most ezzel a Lancome-al vagy az összes drogériás sminkcuccal is.
Minden esetre ez nálam most 5 csillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Minden esetre ez nálam most 5 csillagos.

senskin

2017. július 30.

Nem is tudom, hogy hol kezdjem....
Az idei nyár szenzációjának ígérkezik ez a tus. Véletlen vettem meg, de valami nagyon tartósat szerettem volna. Végül is, kis kedvezménnyel lecsaptam rá a parfümériában.
Aki hasonlóan tenne, először próbálja a tesztert, nézze meg a tust, mert nem szokványos méretű! Én emiatt egy kissé utálom az egészet, mert rettentően vastag, a hegye részénél is. Nagyon nehéz vele elegáns vonalat húzni, emiatt nem hinném, ha elfogy újraveszem. Csak a hegyével meg ne dolgozzunk, mert nem lesz szép az eredmény!
Pedig nagyon szép mélyfekete, extra fekete. Nekem kissé olyan ragasztós jellegűnek tűnik, fényesebb, mint pl. a Clinique tusom, meg más eddigi tusaim.
Szerintem, túl vékony vonalat nem lehet vele húzni. Vastag filcről beszélünk, szóval ezt vegyük figyelembe.
Tegyük csak a mutatóujjunkat ujbeggyel befelé függőlegesen a szemünk elé. Na ezt a tust is így kell használni. Függőlegesen tartsuk, majd emeljük a csukott szemünkhöz és kezdjük belülről kifelé húzni. Nem lesz egyszerű!
Nekem túlságosan vastag, sorry. Én a vékonyabb vonalakat kedvelem, de muszáj lesz elhasználnom már.
A tartóssága pedig nekem túl forró időben, nem megfelelő. Hiába a szemhéjalap, és egyéb praktikus dolgok, nem működik.
Akinek zsíros a szemhéja, az bajban lesz vele, mint én.
Nyolc órát bír ki, nagyon melegben és utána szépen a csík egyik része elkezd felfutni a szemhéjamon, mint a harisnya a lábszáron , majd odaragad. Ez egy kissé ragacsos tus.
Ám, jól bírja a kiképzést. Ha hűvösebb van. Reggel héttől este nyolcig is fentmarad. Utána nekem már nem tetszik, le kell mossam.
Nem olyan intenízv a színe, azért kopik.
Nagyon meg kell tanulni ezzel bánni, mert szerintem csúnyaságokat lehet vele csinálni.
TIPP: Én egyébként ha nem a lapos részével, hanem a gömbölyű tetejével emelem a szemhéjamhoz és így csinálom a vonalat, akkor vékonyabb és jobban néz ki. De akkor is hiba volt megvennem, minek nekem ilyen vastag tus? áááá.........
Íme egy videó, amiből talán többet lehet tanulni, ezzel a Mrs Biggel kapcsolatban:

Ez egy jó tus lenne, ha bírná a hőséget! Márpedig most az van.

Még egyszer összehasonlítottam a Clinque -el a hétvégén egyik nap azt, másik nap ezt tettem fel. Hát a másik jobban bírja a meleget. Ennek csak az extra színe a csodás. Sajnos, már öt óra után ledob belőle részeket és elmászkál erre arra, egy vékony csíkban ide oda. Ilyen árban van, nem bocsájtom meg neki ezt. Még a szem alapon és a festékem is ottmarad, de ez nem!

Sajnos, a Lancome egyik legrosszabb terméke. Valahogy kezd száradni, kiüt a fejen a száraz festék. A szememről lepattog, egy papírzsepivel letörölhető száraz pöttyökben. Nem értem ezt a terméket. Ha lehetet-vékonyan sikerül kihúzni akkor még elviselhető.

Egy hét múlva: Jajj, hát egy hónap használat után a feje, a filc hegye kezd már kopni és ez látszik is rajta, tök nehéz már vele normális vonalat húzni, kibolyhosodik szerintem. Ja, és unom a témát, hogy folyton frissítem a posztot, de már nem is fog!!! Hiába nyomtam meg, mert látszik, hogy a fején lehet még nyomni festéket, ezek szerint van benne, akkor sem fog a szemhéjon! Ha nagyon megnyomom a kézfejen fog! Ez borzasztó! Alig egy hónapot használtam. :) Mérges vagyok, nagyon!
A PÉNZEM VISSZAKÉRNÉM HA LEHETNE!!!

Költhetek egy újabb tusra. :) Természetesen jól megnézem mit veszek meg! :)

Remélem a Grandiose jobb! Vagy egy Guerlain a jobb? Lauder? Clinique újra? Ha erre jártok várom a tippeket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Nem is tudom, hogy hol kezdjem....
Akinek zsíros a szemhéja, az bajban lesz vele, mint én.
Nem olyan intenízv a színe, azért kopik.

Ez egy jó tus lenne, ha bírná a hőséget! Márpedig most az van.

A PÉNZEM VISSZAKÉRNÉM HA LEHETNE!!!

Költhetek egy újabb tusra. :) Természetesen jól megnézem mit veszek meg! :)

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.