Lancôme

Ár:   17 890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liele, Módosítva: 2014. május 13.

Ár:   17 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Narancsvirág üvegbe zárva!

Fejjegyében narancsvirág, jázmin és citrusok héja, alapjegyében bergamot, narancs, cédrus és benzoé.

Foglalt Lyah-nak Lancôme O De L`Orangerie 75 ml/ ~ 60 ml
Ár: 13000 + posta , Eladó: Nushi
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás után postán maradó, Személyes átvétel Blaha, Keleti
Nushi

2019. augusztus 7.

Valamikor régen volt ebből az illatból egy egészen pici üvegcsém.
Most nagyon megörültem, hogy betudtam szerezni ráadásul nevetségesen olcsón.
Rajtam először narancs, narancs és narancs utána előbújik a jázmin. Vigyáznom kell mennyit locsolok magamra mert a jázmin és a meleg rajtam izgis dolgokat tud véghez vinni :-) Nekem furcsamód inkább nyáresti illat mint napközi, nekem ahhoz túl sok ez a jázminos leszáradás, hogy negyven fokban én viseljem őt és ne ő engem. Estére abszolút mámor illata van, olyan pamlagon lágy szélben lustulós érzéki dög. Napközben harminc fok alatt és max 2 fújással egész kellemeske. Mindenképp idő kell neki míg megszelídül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Valamikor régen volt ebből az illatból egy egészen pici üvegcsém.
Most nagyon megörültem, hogy betudtam szerezni ráadásul nevetségesen olcsón.

Vaslady

2019. július 16.

Igazi narancsvilág!
Nyári illat,frisesség,napsütés,tenger,fürdőzés,napozás.
Az élet élvezete!
Tetszik a narancsvirág és a citrusok,a narancs,bergamot,fanyarság...
Szeretem alapból nyáron a friss illatokat,a gyümis finomságokat,a citrusos parfümöket,melyek jól illenek a meleg időjáráshoz.
Külön tetszik,hogy nem édes,a citrusosság is finoman bújik meg,és a fanyarság előtör.
Szerethető,természet közeli,pinkik spanyolországban a narancsfák alatt ...:).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Igazi narancsvilág!
Nyári illat,frisesség,napsütés,tenger,fürdőzés,napozás.
Az élet élvezete!
Tetszik a narancsvirág és a citrusok,a narancs,bergamot,fanyarság...
Szerethető,természet közeli,pinkik spanyolországban a narancsfák alatt ...:).

kvin

2018. január 4.

Lancome illatról lévén szó, fokozottan számít a bőr kémiája. Kb. 4-5. amit próbálok, de egyik sem működik rajtam úgy, ahogy szerintem működhetne. Ráadásul ez hamar el is illan rólam, emiatt kicsit bajban vagyok az értékeléssel.
Narancsvirág a vezér, de a citrusosság hamar elül, a jázmin nagyobb teret kap, és talán ez az, ami nem tetszik benne - azon túl, hogy Lancome-ékkal nem vagyunk kompatibilisek - a többi ciprusos és fás karakter sem tudja kordában tartani.
Halvány virágillattá bomlik szét a bőrömön, agóniájában még pislákol a kezdeti narancsvirág.
Majdnem hármas, de a márka minősége négyesre emeli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Majdnem hármas, de a márka minősége négyesre emeli.

Sheila

2017. augusztus 31.

Upd: megérkezett! Gyönyörűszép üveg, csodás illat, boldogság! :-)))

Mintát rendeltem belőle és szerelmes lettem első szippantásra, úgyhogy rövidesen meg a rendelés a nagy üvegre, kerül amibe kerül, akarom.
Nekem csak elsőre, pár percig citrusos, utána a bőrömön elsősorban a jázmin és a narancsivrág dominál, csodásan, egyszerre édesen és kesernyésen, csipetnyi csavarral, ami úgy hiszem a bergamot lehet.
Szintén bármelyik évszakban el tudom képzelni, már alig várom hogy enyém legyen. Tartóssága még nem volt egész nap tesztelve, de első benyomásra nem lehet rá panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Upd: megérkezett! Gyönyörűszép üveg, csodás illat, boldogság! :-)))

Masnuci

2017. július 28.

Citrusos, nyaralós kellemesen friss illat. Én nem szeretem az ilyen jellegű illatokat még nyáron sem, de ő igazán tetszik. Van benne valami fondor, valami amitől szépen csendesedik a bőrömön és egy igazán finom letisztult természetesség lesz belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 28.

Cintia04

2017. június 17.

Nagyon érdekes és különleges illat. Mikor először próbáltam nem voltam benne biztos, hogy ez az én illatom lenne. Aztán próbálgattam, próbálgattam és azon kaptam magam mennyire megszerettem mert annyi pozitív dolog szól mellette. Nagyon tiszta nem igazán lehet érezni semmilyen mellék vagy zavaró mű szagot rajta. Nem egy "egynek elmegy citrusos,virágos lötyike" hanem egy nagyon elegáns és igen egyedi illat lett ő. Nincs túlbonyolítva narancsvirág, jázminnal dominál a bőrömön egy kis citrusos bergamottos frissességgel és a végén cédrus és benzoé-tól kap egy erőteljesebb fás karaktert. Ezt nyáron is és bármelyik évszakban el tudom képzelni és szerintem hidegebb időben is mutat ő valami szépet. Mindenesetre meglepett milyen szép és , hogy egy virágos, citrusos illat is tud szép lenni anélkül, hogy szörnyen hétköznapivá váljon. Tartóssága valami eszméletlen amit ugye egy citrusos, virágos illattól ismét nagy teljesítmény. Sőt! Víz próbát is simán állja. Szóval lehet, hogy nem egy nehéz dög, lehet, hogy nem a legszebb de egy nagyon különleges darab és az üvege? Hát valami álomszépen van kidolgozva és gyönyörű rózsák vannak a hátuljába vésve. Letisztult, elegáns és ez a zöld szín valami csodás. Kellemesen csalódtam.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

csakmoni

2017. március 24.

Hű, de nagyon jó ez a kesernyés-citrusos fejillat! Sajnos, a virágos része nem tetszik, és túl sokáig tart. A leszáradása megint jó, de az a virágos rész.....igazán kár. .Pedig az üveg is szép, és a zöld lötyi is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 24.

GNóri

2017. március 17.

Vannak olyan parfümök, amikről ismeretlenül is tudom (az illatjegyek, a külső, a színek, és a vélemények alapján), hogy biztosan tetszeni fog. Ez is egy ilyen sikeres megismerkedés lett. Valami álom, ahogy együttműködik a bőrömmel! Nehezen tudom behatárolni, mert egyszerre zöld, de vizes, és gyümölcsös, citrusos is. Bergamottos, cédrusos alapon erősen érezhetőek a lédús, enyhén fanyar gyümölcsök, végül megjelennek a fehér virágok, melyektől az egész összhatás friss, üde, nőies lesz. Egyszerűen tökéletes, nyárra kötelező darab lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Violettaemmi

2016. július 22.

Természetillat! Pára, zöld, esőerdő, csönd. Olyan, mint amit a füvészkert üvegházában lehet érezni. -1-2 óra alatt kedves és varázslatmentes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

pofiarc

2015. november 16.

Guerlain-tól az Aqua Allegoria Flora Nymphea-ra emlékeztet erősen. A citrusokat tökéletesen kiegyensúlyozza a narancsvirág kémes édessége és a jázmin. EDT-hez képest egész tartós: jelenleg több, mint 3 órája van a bőrömön, és még mindig kellemesen, jól érezhetően körülölel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)