Lancôme

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kompakt alapozó, mely rugalmas, mint a folyadék mégis púderszerű végeredményt ad. Lélegző friss textúrája kényelmes viseletet. 18 órán keresztül hihetetlen tartást biztosít. Szabályozza a csillogást és finomítja a bőr felszínét. Elfedi a pórusokat, a vonalakat és a hiányosságokat. Egészséges, bársonyosan sima és matt arcbőrt eredményez.

Henike1984

2016. november 26.

Közepes a fedése, pedig minimális bőrhibáim vannak. Délutánra sokat fakul, újra kell használni. Kár érte, mert mikor felviszem, gyönyörű porcelánbőrt csinál. Még kb. félig van, azt elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Kataaaaa27

2016. szeptember 15.

A fedése és a tartóssága egyenlő a nullával!Kb 1-2 óra múlva fénylik az egész fejem,púder használatával is,a legapróbb bőrhibáim is látszanak,és nem egységesít tökéletesen amire a leginkább szükségem lett volna Erre egy bb krém is képes sőt... Hatalmas pénzkidobás számomra.A Lancome termékek egyre nagyobb csalódást okoznak főleg ha az a árát is figyelembe veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

poussemousse

2016. június 9.

Alapjában véve meg vagyok vele elégedve. Ritkán használom és inkább télen - mert nyáron nem szeretem "maszkolni" az arcomat, akkor folyákony alapozót egyáltalán nem használok. Reggel felkenve még este is tartós, nem leszek töle lárvaarcú - meghagyja a saját börömet áttetszeni. A tág pórusokat szépen eltünteti és a kisebb börhibákat is ( nálam pirosság). Tényleg mattít, nem szárít és pattanásokat sem generál. Szivaccsal (söt néha ujjbeggyel) könnyen kezelhetö, egyenletes felületet ad. Az árán kívül nyomós problémát nem találtam vele. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 9.

Zsazsaci

2014. január 4.

Száraz, vízhiányos bőröm van, nem túl nagy kihívás csillogás mentesíteni. Sajnos, ennek az alapozónak nem sikerült vele megbirkózni. Tartós ugyan, 18 órát még nem próbáltam, de edzés után is a helyén volt. Viszont átfénylik egy-két óra alatt. Fixálópúderrel jobb, de mivel a feladata a mattosítás lenne, azt pedig nem tudja, így nálam abszolút vesztes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

jibjab

2013. március 25.

Nagy csalódás! 7600 volt akciósan, azért vettem meg. Meg persze bedőltem az ígéretének. Az illata kellemes és szép vékonyan kenhető és viszonylag tartós bár messze nem 18 óra, sőt a 10 is alig van meg. Sajnos a színben nincs nagy választék. Az enyém sárgás. A legnagyobb bajom, hogy nagyon fénylik a bőröm. Semmit nem mattosít, pedig ez lenne a feladata és a pórusokat sem tünteti el. Soha többet nem venném újra.

Update1: Kezdek valamennyire megbarátkozni vele, mert ennyi pénzért nem akarom kidobni. A tartóssága a száraz részeken jobb, ott tényleg elég hosszan tart. Próbálom egy vékony ecsetel felvitt púder réteggel mattosítani. Ez jó, de én nem szeretem, ha mindkettő van rajtam, bármennyire vékony rétegben is. Így valamivel, mondjuk 3-4 óra után fényesedik csak át. A púder, amit használok mellé az Estee Lauder Double Matt. Mindkét terméket elhasználom, mert ennyi pénzért fáj a szíven kidobni, de egyiket sem szerettem meg annyira, hogy újra vegyem, főleg nem ilyen áron, pláne, hogy alacsonyabb árkategóriában is találtam hasonlóan teljesítőt. Ha meg ennyi pénzt akarom alapozóra és púderre kiadni, akkor inkább más, jobban bevált terméket veszek. Nem vagyok kibékülve az ár/érték aránnyal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 25.

Judiit

2012. június 9.

Hihetetlen jó áron sikerült lecsapnom még vagy fél éve egy Lys rose árnyalatra. Közepes a fedése, színben nekem ez is sötét. Eltünteti a pirosságot, a nagyobb hibákra inkább korrektort használok. Az illata szerintem nagyon erős, még órák múlva is érzem. Ecsettel nagyon szépen eloszlatható. Tartóssága nem 18 óra, de a 8 órát simán kibírja átfényesedés nélkül. Pattanást nem okoz és a bőröm sem szárította szét, mint a többi mattító alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 9.

ansu

2012. június 7.

Hát-hát...nem nagyon akarom lepontozni, de nem igazán vagyok tőle elájulva. Fedésére egy gyenge közepest adnék, szem alatti karikákat úgy-ahogy elfedi, de önmagában biztos hogy kevés. Korrektor+púder szükségeltetik mellé. Amúgy nekem egy roppant világos árnyalatom van (télen vettem) így a clinique alapozómmal keverve próbálom elhasználni. Tartóssága biztos hogy nem 18 óra, de azzal nagy problémám nincs, igaz hogy nap végére csillog a bőröm, de azt nem az ő számlájára írom. Pattanást nem okoz, legalább van benne vmennyi fényvédő. De szerintem ő csak egy átlagos alapozó. Én maradok a clinique-nél és a bobbi brown-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, Maltitol

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.