Lancôme

Ár:   16490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. szeptember 30.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16490 Ft

Ár: 16490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 13000 , Eladó: lamiablack
Állapot: Nem régen bontott, Helyszín: Budakalász, fizetés: Előre utalás után posta vagy futár, vagy személyesen Budakalászon.
Ár: 10000 Ft + posta , Eladó: lizuka122
Állapot: 50ml-ből pár fújás hiányzik, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: előreutalás után FOX vagy Posta
Kusika

2019. szeptember 19.

Első meghatározó illataim egyike ,nagy love volt sokáig használtam amikor megjelent ,akkoriban még nem volt minden sarkon Douglas,Muller stb,így nem volt egyszerű beszerezni de ennek ellenére a Duna parti szálloda egyik gyönyörű irodájában mindannyian talpig Pierre Cardin egyenruhában Tresor illatfelhőben feszítettünk reggelente.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Sziszilady

2019. szeptember 19.

Nagyon nagyon finom illat! Számomra wu2 samponos, édes, enyhén tojáslikőrös illat. Ezt így visszaolvasva, undinak hangzik, de nem az. Folyamatosan a csuklómat szaglászom, mennyei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Niki0215

2019. augusztus 22.

Az egyik kedvenc illatom, már 20.ik éve....időközönként visszatérek hozzá.....finom,púderes, rajtam elég tartós.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

BPetra22

2019. augusztus 6.

Annyira finom az illata, hogy csak na! Tartós és nőies :) picit drága, de megéri

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Erina

2019. április 28.

Németországi Mülleres bóklászás alkalmával megakadt a szemem az árán. Gondoltam kipróbálom, csuklóra fúj egyet, férj szeme kikerekedik, anya ez nagyon jó!!! 😍 Anya tovább sétál, nézelődik, leragad a Chanel szekciónál, közben valahonnan jön egy nagyon kellemes, mély de nem tolakodó illat. Csuklót szagol, és valami isteni finom illat árad róla. Rózsát vagy fréziát nem igazán éreztem benne, de a pacsuli, szantálfa egy lehetnyi őszibarackkal eszméletlen! Tartóssága is nagyon rendben van! Ja! Férj úgy becsempészett egy 30ml-st a kosárba, hogy észre se vettem. Azóta naponta használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Dottir

2019. április 22.

Nővérem használta főiskolás korában, és anyukámnak is volt. Az övét üresen őrzöm, néha beleszaglászok. Amikor még gimnazista voltam, akkor jött ki, és a helyi nagymenő csajozógép ismerősöm akkor ezt az "istennők illataként" definiálta. Néha reptereken magamra fújkodtam, de soha nem gondoltam igazán magamhoz illőnek, viszont a pillanat hevében lecsaptam egyre itt, és egy kedves cserepartnernek köszönhetően mától egy eau deodorante verzió tulajdonosa vagyok.:)
Hát szóval...ha a boldogságnak és elégedettségnek lenne illata, ez lehetne. Ez a változat nagyon könnyű, finom aurát von az ember köré. Igaza volt a HMCS-nek hajdanán: Olümposzra való, mennyei illat. Nekem nagyon hasonlít az EL Spellboundra (na hiszen, Sophia Grojsman orrából bújtak elő mindketten), ha hasonlattal kellene élni, akkor a Spellbound a nagyvilági, szofisztikált nagynéni, a Tresor pedig az őt csodáló, légies, de játékos unokahúg.
Az én börömön barackos-fehérvirágos-púderes fátyollá válik. Hiába más karakter vagyok, imádom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Renike77

2019. április 16.

Különleges, egyedi illat, kívánságlistás!
(Férjem szerint borzalmas... :-) )
Barackos sampon-illat, tisztaságillat.
Nem jön szembe nap mint nap és ez nálam plusz pont.
A tisztaságillatokat lehet szeretni vagy nem, nekem ápoltság és elegancia jut róla eszembe, erről a parfümről különösen.
Csodás, kortalan.
Tucatillatot kedvelők, édes illatokat keresők kerüljék el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Különleges, egyedi illat, kívánságlistás!
(Férjem szerint borzalmas... :-) )
Barackos sampon-illat, tisztaságillat.
Nem jön szembe nap mint nap és ez nálam plusz pont.
Csodás, kortalan.
Tucatillatot kedvelők, édes illatokat keresők kerüljék el.

Lolatapsi

2019. április 12.

Az örök és visszatérő szerelem. Mikor kamasz voltam, egy olyan hölgyön éreztem mindig (40es korosztály volt akkor), akire nagyon felnéztem és extrán nőiesnek, okosnak és karizmatikusnak tartottam. Egyszer később húszas éveim végén megvásároltam magamnak, de nem volt rajtam az igazi. Sokat szemeztem vele a drogériában, fújtam magamra, nézegettem, és mindig valami mást vásároltam meg helyette. Aztán egy hónapja a kosaramban landolt, és csak ezt használom. Talán megértem rá, nem tudom. A mostani, kicsit megváltoztatott illat jobban tetszik, mint a régi, semmi zavaró ebben nincs, kellemes és tartós rajtam. Most azt mondom, kortalan és időjárástól független illat. Most ez lesz a signature-m.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Anett0721

2019. március 27.

A legújabb kiszemeltem. Zamatos, ünnepi, édes-púderes, csillogó, meleg, körbeölel...uhh nagyon finom. Karácsonyi listámon van, mert oda való! :) Egy igazi dámás, édes, ünnepélyes klasszikus. Rajtam az édessége miatt modernnek hat. Ja, és a leszáradása rajtam nagyon hasonlít a LVEB Éclat edt-re, amit imádok.

(Midnight rose változatát szerettem mert füstös őszi, de rajtam a rózsa+málna sok, a La nuit változat pedig nekem tucat gyümölcsös, mint egy Avonos sláger, nem rossz de semmi extra.)

Upd!! : a fentiek, mint kiderült, a Lumineuse flankerre vonatkoznak...azt teszteltem ugyanis, mivel szinte totálisan egyforma az üvegük és nincs ráírva az üvegre melyik melyik.....nem kezdő parfümmániásként konkrétan félrevezett a dolog. DE: azóta megillatoltam ezt is, és pont úgy jártam vele, mint a Chloé-val. Elsőre: "uncsi, zavaró, szúrós szappan". Aztán hiányzott. És most őt kértem Karácsonyra :) Tetszik hogy más, mint az eddigi édes illataim, ő lesz a "téli Chloé-m" :) Csak ő dámásabb. Nem, javítok: ő nem dámás, hanem szeretetteljes. A Chloé olyan, mint egy ártatlan lányka, a Trésor pedig ugyanaz a lányka csak csak 10-15 évvel később. Dekoratív meg mindig, ám már bölcsebb és nyugodtabb :) Egy elegáns partin ugyanúgy megállja a helyét, mint egy szülői értekezleten vagy családi karácsonyi vacsorán.
Kis kiegészítés: a Chloé lineáris tisztaillat, míg a Tresor leszáradása/alapillata bújós-édes. Imádom :)

12.24.: Meghozta a Jézuska :) Csodálatos Karácsony-illat lett, de persze nem csak ezen jeles alkalomra fogom viselni, hanem azt hiszem, nagyon-nagyon gyakran választom majd a huszonsok illatom közül! A tökéletes szó rá: VARÁZSLATOS!

Upd. márc.27.: nem gondoltam, hogy tavaszi napsütésben is jó lehet, de ma ezt éreztem a kórházban egy nővéren és kifejezetten kellemesen hatott. Lehet mégsem pakolom el a "hidegidős" parfümös dobozomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Barbe

2019. március 25.

Véletlenül a legújabb helyett ezt kaptam, itthon szagolgattam hogy ez nem olyan mint amilyen az előző volt, és akkor láttam meg hogy a sima Tresor, és mégis nagyon tetszik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)