Lancôme

Ár:   16490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. szeptember 30.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16490 Ft

Ár: 16490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 25000 Ft , Eladó: fruzskai
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Lancôme Trésor mini eladó
Ár: 850 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Luca92

2021. január 9.

Nagyon azt hittem ez lesz az én illatom, de sajnos nekem egy az egyben Calvin Eternity. Amikor ezzel voltam befújva és kölcsönvettem egy ismerősöm autóját, utána megkérdezte, hogy muskátlikat szállítottam vele? (a szag miatt) ez mindent elmond, és tartós sem volt rajtam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Timi8

2020. december 20.

Brutális illatéhségem támadt... Leküzdhetetlen.
Falánk mòdon csak illatolnék, tesztelgetnék, kenném a kis mini mintácskáimat és fùjnám (locsolnám-önteném☝️) ami csak a kezem ügyébe kerül. Többek közt ezt a fincsiséget is.
Mert ez a parfüm egy ikon. Modern-klasszikus.
Ròzsa-gyűlölőknek, és klasszikus illat-utálòknak is javaslom kipròbálásra. Valahogy a Trésor képes mindmáig modernnek hatni, bár már tényleg nem trendi (de nem is kell annak lennie, arra ott vannak a flankerei), mégis azt gondolom, hogy 30 felett egyszerűen tündököl benne az ember lánya, érdemes vele tenni egy pròbát, szebb, jobb, csilingelőbb, komolyabb, megjegyezhetőbb mint a flankerek.
Lentebb olvastam, hogy tojáslikőr és WU2 elegye... Ez a valaha volt legtalálòbb hasonlat, mert rajtam is ilyen!
Alkalomra, irodai szürke hétköznapokra, vagy csak ha rákìvánunk, mindig jò. Ősztől tavaszig a legfincsibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

Brutális illatéhségem támadt... Leküzdhetetlen.
Mert ez a parfüm egy ikon. Modern-klasszikus.

Boriskajuliska

2020. november 26.

Húszas éveim alkalmi illata volt húszon éve:) Nem kedvelem különösebben a márka illatait de ezt szeretem. Különleges semmihez sem fogható bújós illat különlegesség. Egy különleges barátságot is megtestesít számomra ez az illat, innen ez már nosztalgia.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 26.

floracska6

2020. november 13.

Szeretnek rajonni hogy ebben a parfumben melyik illatjegy zavar ennyire, mert nekem ez gyomorforgató. Nagyon sokszor szembejött már velem, általában idősebb hölgyeken és nemrég rajottem hát ez a Tresor!
Dehat nem vagyunk egyformák és meglepodve látom mekkora rajongótabora van az illatnak. Mivel egyedi és tartós is tőlem is kap 2 csillagot de tőlem messzebb nem is állhatna (pedig szeretem a puderes illatokat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

Marejke

2020. augusztus 14.

Uramisten......ez valami brutál furcsán büdös.....de ettől olyan bizarr....maradok a finom illatoknál :D
Rájöttem....füstös, muskátli szaga van.
Pergamen, széfszag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Rájöttem....füstös, muskátli szaga van.
Pergamen, széfszag.

clevergirl

2020. augusztus 12.

Mit is írhatnék erről a kreálmányról? Kislánykoromban anyukám használta ennek a parfümnek az utànzatát,ami rettentően egyezett ezzel az illattal. Anya a sok teher,sok munka mellett mégis magassarkúban,sikkesen, csinosan,kellemes sminkkel és gyönyörű mosolyával tükrözte,hogy a nehézségek közepette az élet igenis szép! Ez a parfüm is nehéz illat,ám összetett és nagyon szép alkotás. Igen,nem a mai kornak megfelelni akaró illat, de nem is kell hogy mindenki ezzel futkosson! Ehhez az illathoz meg kell érni,s ez lehet 25,45 vagy 60 évesen. Ez az az illat,amivel tudni kell azonosulni,s ennek megfelelően hordani. A NŐ, az Anyuka illata számomra. Rajtam őszi virágos-earl grey teás-enyhén vaníliás,púderes illat. Még nincs eredetim belőle,de azon leszek,hogy majd legyen. Talán a korom miatt még nem illik annyira hozzám, de 12 év múlva biztosan! Addig is kell,hogy vegyek (akár többször is ilyet)!Szeretném ha az én kislányom is hasonlóan emlékezne erre az illatra később!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Leoka

2020. július 27.

Emlékszem, a 90es évek végén ismertem meg ezt az illatot.
Természetesen az elérhetetlen kategória volt számomra. Szerintem heti rendszerességgel látogattam meg a kisvárosi illatszerest, hogy egy hétre feltöltődjek az illatból – tuti az őrületbe kergettem -.
Aztán jött a Volare és egy picit enyhítette az illat iránti vágyamat.
Teltek az évek, ez az illat örök vágy maradt. Így végig gondolva egy vagyon elköltöttem más illatokra, másolatokra, nem is értem miért nem spóroltam rá jobban korábban…
Maga az illat számomra olyan elegáns. Egyszerre friss és ragyogó és meleg és vaníliás puha és nőies.
Alapjáraton nem különösebben rajongok a rózsás illatokért, de Ő a kivétel.
A vanília – borostyán – rózsa – barack egyveleg az illatban folyamatosan egyben marad, nem változik, olyan az illat eleje, mint a vége.
A tartósságát egy picit fájlalom, de megbocsátom neki…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

Emlékszem, a 90es évek végén ismertem meg ezt az illatot.
Aztán jött a Volare és egy picit enyhítette az illat iránti vágyamat.
Alapjáraton nem különösebben rajongok a rózsás illatokért, de Ő a kivétel.
A tartósságát egy picit fájlalom, de megbocsátom neki…

Lenaeri

2020. május 7.

Elképesztő, hogy mennyire másképp működnek a parfümök a bőrünkön. Semmiféle nehézséget, fűszerességet, édességet nem érzek benne.
Az én bőrömön egy az egyben tisztaság illat (Wu2 ahogy már előttem írták. :-) plusz egy kis barack illat). Egyedi és különleges. Sosem éreztem senkin még hasonlót sem
Még barátkozom vele, de érzem, hogy jóban leszünk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

Még barátkozom vele, de érzem, hogy jóban leszünk.

Magyari

2020. április 29.

Bizony, igazi fenevad ez a parfüm. Nem az agresszívitás terén, hanem, mert véleményem szerint, a világ egyik legszebben megkomponált illatorgiája. Abszolút nőknek, 40+-os. Nem az "ideteszlek ottmaradsz" - nak, nem! A hús-vér nők illata a maga megható, lehengerlő varázsával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

Serpentina

2020. április 14.

2017. július 03. ⭐️⭐️⭐️⭐️
Ennyire erős illatom ezelőtt még nem volt.
Ez pozitívumként is hathat, de nekem nappalra ő már túl sok.
Este képzelném el a viselését, akkor is kis mennyiségben.
Mivel nagyon fűszeres,nehéz és karakteres illat, úgy gondolom, inkább idősebb hölgyeken mutatna jól.

Update: Hát... nem lettünk barátok, és nem is csodálkozom. 😕 Most már utólag tudom, hogy valószínűleg az írisz miatt. A nehezebb, füstös, fűszeresebb, enyhén gourmandba hajló illatkategóriát mondanám az én világomnak, ezzel, és a hozzá hasonlókkal mégis ki lehet kergetni a világból. Maga az alap nem lenne annyira tragikus, kifejezetten esti, de az írisz penetráns, karcos éle miatt nem lesz mindenki kedvence.
Megszabadulni lehetetlen tőle, mert amúgy kegyetlenül tartós.
Benyomásaim szerint 60+-os emberek ugranak be róla, egyáltalán nem egy zsenge, fiatalos elegy. A közös komponensek által emlékeztet a Prada Irisre, - akárcsak a nagypapám főleg húsvétkor használatos, ősrégi szovjet kölnijére.
A többi véleményt visszaolvasva döbbenek rá, hogy mennyire más ugyanaz a parfüm különböző embereken. Finom barackos, tojáslikőrös...stb. - rajtam sajnos ez nem az. 😅 Az én bőrömön abszolút olyan elemek dominálnak, amelyek összbenyomását nem kedveli az orrom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

2017. július 03. ⭐️⭐️⭐️⭐️
Ennyire erős illatom ezelőtt még nem volt.
Ez pozitívumként is hathat, de nekem nappalra ő már túl sok.
Este képzelném el a viselését, akkor is kis mennyiségben.

Megszabadulni lehetetlen tőle, mert amúgy kegyetlenül tartós.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)