Lancôme

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: starkadri, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8900 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Ár: 8900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 8000 , Eladó: Marietta3
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Várpalota, fizetés: Megegyezés alapján
Ár: 7990 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó

Helenbeak

2020. szeptember 29.

Többször újravettem, nagyon szeretnivaló fiatalos, kedves, mosolygós tavaszi, nyári illat. Nyárra ennél több nem is kell. Nekem az összes Lancome illat közül ez a kedvencem, nem kapnak frászt a férfi kollégák az irodában a közelemben, sőt megdicsérik az illatot. Szerintem ez egy tipikus olyan illat ami mindenkinek kellemes. Nálam csillagos 5 ös

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Nashuaaa

2020. május 17.

Kedves illat, talán ezzel tudom a legjobban leírni. Nem több és nem kevesebb, mint egy kedves, nőies, lágy virágos illat. Nem akar kimagasló lenni, nem akar egyedi lenni, de magabiztosan hoz egy lágy komfortillatot, amit lehet szeretni, lehet unni, én most épp szeretem, de azért nem ezért nyúlok és ez jelez valamit. Van amikor nagyon jól esik ilyen kis bájos illatba burkolózni, de inkább az egyedibb illatok felé hajlok, úgyhogy mondjuk egy 4-es. Összességében a Lancome parfümökkel úgy általában ez van, hogy fél óra után kb az összes ugyanolyan kellemes-virágos semmike. Pedig elég sok van itthon (klasszik Tresor, La vie es belle, Miracle, Hypnose stb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Pumi

2020. április 26.

Nekem olyan semmilyen, semmi izgalom, unalmas, jellegtelen. Semmikepp nem jon be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Erikaaida

2020. január 7.

Elsőre szerelem volt. Könnyed, édes, gyümölcsös fuvallat,olyan komfortillat, ami nem tolakszik, minden alkalomra megállhatja a helyét. Sokan dicsérték rajtam, de 2 baj volt vele. Egyrészt- mint minden Lancome illat -túl szintetikus, valóban sampon illatú, másrészt az árához, meg a márkához képest nem tartós. Az első üveget elajándékoztam, utána elkezdett hiányozni, ezért újra vettem egy 30 ml-t. Nagy hiba volt...azt is elajándékoztam. Az üvege szép.
Ha már gyümölcsös komfortillat, akkor inkább Lanvin Modern Princess vagy Givenchy Ange ou demon le secret 2014.
Lepontozni azért nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Lepontozni azért nem fogom.

pantyus

2019. november 25.

Finom illat, lágy, kellemes viselni és nagyon tartós. Nekem egy kicsit túl édeskés, ezért a mintát elhasználva nem hiszem, hogy megveszem. De ahhoz képest, hogy édeskés illat és én inkább a virágosakat szeretem nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Marcsi66

2019. május 13.

Szépségesen komponált UNALOM,,,,és aki olyan szélsőséges hangulatokkal rendelkezik mint én,vszínű h nem válsztja,,Elegáns komfort illat,samponos-barackos,majd ezután púderes irány ,kicsit édesedik,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 13.

csakmoni

2019. április 24.

Fogalmazgattam magamban, mit írjak róla, de látom, Burya már leírta:)
Régebben használtam a Roccobarocco Tre-t, nagyon emlékeztet rá. Meg a Boss The Scent fejillatára, de az szintetikusabbnak hat ennél. Igen, sampon, biztonsági játékos, komfortillat, jólnevelt, csendes, középszerű anyuka-illat sok barackkal. Többször is próbáltam már, mindig egy nagy NEM volt a véleményem, de teljesen becsípődött, hogy kell nekem egy nőies komfortillat, amiben nincs dráma. Hát ebben nincs.
Így leszáradva eszembe jutott, mire hasonlít nagyon: Violet Eyes! Abban is zavart valami, ez is disszonáns kicsit az elején, de azért jó illatok. Azt hiszem, a cédrust szeretem, olyan "fényes" tőle az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 24.

Fogalmazgattam magamban, mit írjak róla, de látom, Burya már leírta:)

Burya

2019. április 11.

UPDATE:
Mostanában nagyot változott az ízlésem, sokkal nyitottabb vagyok azokra az illatokra, amikre korábban rá se akartam nézni. Két évvel az első tesztelés után a napokban újra levettem a polcról a parfümériában, és ezúttal egyszerűen elvarázsolt az ártatlansága. Azt hiszem, elértem azt az életkort, amikor az ember kezd rájönni, hogy nem kell mindig lázadni és határokat húzni, mert már van annyira magabiztos a személyiségét és az életét illetően, hogy nincs szüksége ezekre. Nekem ez az illat most épp az egyszerűsége és kedvessége miatt olyan szép, mert nem húz felesleges határokat és nem akar semmilyennek látszani. Úton van a nagy kiszerelés, most tavasszal sok időt töltünk majd együtt. :)

Tisztaság illata van, ami kellemes, de parfümnek semmiképpen sem nevezném, és nem is ajánlanám. Nagyon hangsúlyos benne a barack, ami kellemes eleinte, amikor még frissebb, de egy idő után számomra kifejezetten zavaró volt, főleg, amikor a púderillattal keveredett. Nem vagyok jóban az ennyire édes illatokkal. Kicsit samponra emlékeztet. Nyárra kerestem parfümöt, mert a Midnight Rose, ami már régóta a meghatározó illatom, kicsit fullasztó volt a hőségben, és gondoltam, talán az In Love könyedebb. Nos, valóban az, csak éppen a MR fanyar, vad eleganciájából semmi sincs benne. Leginkább visszafogott, álmodozó lányokhoz illik szerintem. Nekem túl romantikus, túl egyszerű, túl semmilyen. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

UPDATE:

Cukiduda

2019. március 23.

Az ILLAT. Elkerulte eddig a figyelmem, de ma kiprobalhattam.
Nagyon kellemes, viragos kreacio, kisse hasonlit a Chloe Nomade-ra, legalabbis az en boromon, de tartosabb es viragosabb.
Be fogom szerezni, mert nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Az ILLAT. Elkerulte eddig a figyelmem, de ma kiprobalhattam.
Be fogom szerezni, mert nagyon tetszik :)

flobianti

2019. március 22.

Szeretném majd, tetszik! Nőies, elegáns. A következő vásárlások egyike lesz, érzem.:-) Ilyen gyönyörű üvegben!!!! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 22.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)