Best of Beauty 2019

Laneige

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml és 70 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. március 21.

Kiszerelés:   15 ml és 70 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratáló éjszakai pakolás elalvást segítő illattal.

Bettiiyy

2019. június 27.

Kis utazócsomagban vettem egy csomó Laneige terméket, hogy ne kelljen a nagy, ezerféle arcápolási szereimet felvenni a repülőgépre, és ne foglalják a helyet. Na, meg akkora a felhajtás a Laneige termékek körül, hogy úgy voltam vele, legalább kipróbálhatom, habár biztos voltam benne - már csak az INCI alapján is-, hogy ez nem az én márkám, termékem. De úgy voltam vele, egy hét nyaralás alatt biztos szinten tudja tartani az amúgy pattanásra hajlamos bőrömet.
Hát nem.
Amikor elindultunk, gyönyörűséges volt a bőröm, sehol egy pattanás, alig látható, nagyon halvány pigment foltok. Ha láttatok már, ronda ragyás fejet (ráadásul) egy tengerparti nyaralás után, akkor érdemes megnézni az enyémet, mert hú. Rettenet pattanásos lettem az ottani klímától, koszttól vagy ki tudja mitől (na, meg sárga is lett a bőröm, de gondolom, valamit sikerült ott el is kapnom, ami jól esik a májacskámnak). De ez az éjszakai krém nem sokat segített rajta, inkább csak a lelkemet nyugtatta meg, hogy foglalkozom az arcommal. Ráadásul az egy hét végére elkezdett hámlani az orca rész pici darabokban, amit nem tudom, mi idézhetett elő. (Rendesen fényvédőztem az egy hét alatt.)
Jó, természetesen tudom, hogy extrém körülmények között zúdítottam egy egész termékcsaládot a bőrömre egyik pillanatról a másikra, mindenféle tesztelés nélkül. Nyilván a bőrömnek is kellett volna, hogy szép lassan cseréljem ki az egész arcápolási rutinomat Laneige termékekre, de tényleg úgy gondoltam, ennél azért jobban fognak muzsikálni. (Fresh Calming arclemosót, tonikot és szérumot, és a Sleeping maskokat >>szem, száj és arc<< használtam csak ez az alatt az egy hét alatt. Volt még nálam egy hialuronsavas minta a Isntreetől, ami viszont látványosan mentette a menthetetlent. Ha nem lett volna nálam, még csúnyább lenne a bőröm.)
Alapjáraton nem tetszik ebben az éjszakai maszkban ez a sok szilikon. Ráadásul az első öt összetevőből kettő szilikon, ami nekem nagyon nem tette szimpatikussá a terméket. (Biztos, hogy rendes méretben nem vettem volna meg.) Maga a krém könnyen kenhető, jól eloszlatható állagú. Csillogó fényt hagy a bőrön, mivel egy éjszakai maszkról van szó. Van egy kis illata is, de nem adott semmilyen hatást a felkenése.
(Biztos vagyok benne, ha itthon, normál körülmények között használom, akkor se tett volna semmi jót a bőrömmel. Általában az INCI alapján el szoktam találni, mire van szüksége a bőrömnek, és az már első pillantásra látszott, hogy ez nem az én termékem. Természetesen lehet, hogy másnak, aki más problémával küzd tökéletes, de nekem ez egy nagy csalódás volt.)
Csak érdekességképp megemlítem, hogy tegnap este volt az első arcápolásom nem ezzel a termékkel, hanem a saját kis kialakított rutinomban szereplő szerekkel, és már most sokkal szebb a bőröm. Szerintem három-négy nap alatt rendbe rakom úgy a bőrömet, hogy már vállalható lesz a fejem. Ezért vagyok biztos abban, hogy ez a krém nagyon nem jó nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Hát nem.

cattitude

2018. december 2.

SAJNOS mindent imádok, ami levendulaillatú, mindegy, hogy szappan, vécépapír vagy szörp, szóval örültem is, hogy kaptam ebből egy mintát, meg nem is, mert én speciel nem vagyok oda a Laneige sleeping maskért, nekem túl szilikonos. azonban ez a finom levendulás krém nagyon megtetszett, a hatása nyilván ugyanolyan, mint a simának, de ennek jobb az illata. hetente egyszer vagy kétszer belefér ennyi szilikonosság az arcbőröm életébe, pláne akkor, ha amúgy sem tudok 5-6 óránál többet aludni, illetve alapos aláhidratálás után hideg időben, a maradék napokon meg maradok a rizses cosrx maszknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.