Langhaarmädchen

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. szeptember 24.

Kategória:   Hajápolók

Serkenti a hajnövekedést,erősíti a hajgyökereket AnaGain™ összetevővel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

snowyfairy

2022. április 10.

Kb 1,5 hónapja használom minden este. A homlok vonalban sok apró babahaj nőtt. Szóval hatásos termék és az illata is nagyszerű. Az olajtartalmának köszönhetően a száraz és érzékeny fejbőrű használóknak sem lesz hámlása és száraz foltja a fejbőrön. A csőrös kiszerelésnek hála nem loccsan a fél üveg a fejemre, hanem szépen oszlatható a választékoknál. Egyetlen hátránya az, hogy viszonylag gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

natasa

2022. március 30.

Hajmosás előtt viszem fel, mert a hajamat szárítja, ugyanakkor csapzottnak is tűnik a használata után, és az illata is túl sok nekem. Bízom benne, hogy kicsit erősíti a hajamat, bár mivel nem használom napi szinten, így nehéz lesz megállapítani. Könnyű felvinni, praktikus a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 30.

tátombák

2021. december 13.

A napokban fogom az utolsó cseppeket a hajamra löttyinteni. A homlokom fölé szoktam önteni belőle, a választékomba végig a fejtetőn és hátul a forgómhoz, mert olyan hülye csík a forgóm, mint ha nem lenne ott hajam...
Vannak babahajaim, a halántékomnál látszódik, de őszintén szólva nehéz megmondani, hogy ennek mennyi köze van hozzá. Mondjuk tény, hogy nem is használtam napi 2x. Az szerintem tök jó, hogy ennyire jó illata van és egyáltalán nem látszódik a hajon, hogy van rajta valami plusz. Szerintem meg fogom próbálni mégegyszer, ha lesz valami pontsokszorozó rá, megveszem és csinálok vele egy 3 hónapos kúrát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 13.

fanni200005

2021. október 23.

Nagyon szeretném szeretni, az illata csodálatos, a kiszerelése is jó lenne ezért az árért, de az, hogy a második összetevője az alkohol..Nem tudom mennyire éri meg kiszárítani a fejbőrt, ami miatt még több zsírt fog termelni szegény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 23.

fancy917

2021. július 1.

Nekem sajnos nem vált be hajhullásomra és az illata is sok volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Nekem sajnos nem vált be hajhullásomra és az illata is sok volt számomra.

eheiszki

2021. március 30.

Hullik a hajam, periódikusan jobban van hogy kevésbé. Voltam már orvosoknál , magánklinikákon, vérvételek stb minden IS volt de semmit sem találtak. Alapvetően ez inkább hajelgyengülés nem foltos hullás (ha valaki rám néz nem az jut eszébe hogy de kevés hajam van). Ettől függetlenül kipróbálok mindent, volt már (a vitaminok mellett, meg hormontabik mellett) hormonos hajszeszem, koffeines, gyógynövényes, istentudja milyen savas hajszeszem de egyik sem segített. Alapvetően ez sem állítja meg de láthatóan visszafogja a hajhullást (amíg használom, 1 hét használat nélkül újra jobban hullik) amit egy 5ezres gyógyszeres termék is tud. Plusz ennek nincs ocsmány szaga, mandulavirág és narancsvirág illatú, kicsit összetapasztja a hajamat de melyik nem. (A használat elején volt amelyik nem de idővel mind zsírosít.) Mivel 75 ml 1400 nekem ez 1 hónapra elég heti 4-5 nap csak esti használat mellett, így max csillagot kap. Ugyanazt hozza amit a jóval drágább társai csak több kellemetlen körülmény nélkül, olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

patriciacsp

2021. március 2.

Alapvetően hajnövesztés céljából vettem, 2 hete használom, szóval arról nem tudok beszámolni. Viszont valószínűleg újravevős termék lesz. Felüdülés a fejbőrömnek, gyakran mosok hajat; minden másnap, de egy nappal ki tudom tolni még ezzel, mert nagyon frissítő érzetet ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2021. február 20.

Már közel 3 hónapja használom minden hajmosásnál, bár mostanában már csak akkor mikor eszembejut. Azonban mások is megjegyezték hogy mennyi babahajam lett és én is észrevettem. Remélem a hosszútávú hatása is megmutatkozik majd a későbbiek során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 20.

brczrk

2021. január 10.

Nagyon sokat nőttek a babahajaim (mellé dm-es hajvitamint is szedtem, ez is segített), az illata szuper!! Ára kedvező és a benne lévő olajok ellenére nem zsírosítja a hajat. A hajvégek nem lesznek erősebbek tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

DDDory

2020. december 26.

Par hete hasznalom minden este, erosodott a hajam es nottek babahajaim is,csak ajanlani tudom,ennyi penzert meg foleg(kb 1000 ft,vagy meg annyi se)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Zöldborsó csíra kivonat. Fontos eleme az AnaGain nevű organikus svájci fejlesztésű hatóanyagnak, melyet zöldborsócsírákból izoláltak és mely 2014-ben megnyerte az Advanced Ingredients Award nevű nemzetközi versenyt. A gyártó in vivo tesztjei szerint stimulálja az (inaktív) hajhagymákat, csökkenti a hajhullást, serkenti a hajnövekedést (3 hónap alatt 78%-al) valamint segíti visszanyerni a hajszálak eredeti sűrűségét és vastagságát.