Langhaarmädchen

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Samponok

Gyümölcsös illatú volumennövelő sampon aminosav-komplexszel és pantenollal. Gyengéden tisztítja a hajat. Az acai bogyó és az acerola szupergyümölcsök gondoskodnak a lenyűgöző dússágról.

Alkohol- és szilikonmentes, vegán.

nerukise

2023. október 17.

Nekem bejött. Épp nem volt a megszokott shamponomból, így valahogy erre esett a választásom. Egynek elmegy, szerintem dúsította is a hajam, de nem fogom újravenni, ha nem muszáj. Finom illata van, jól habzik és éreztem a hatását is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 17.

kancso

2022. november 3.

A legjobb sampon! Mostmár egy éve ezt használom, próbáltam mást is, de mindig idetérek vissza. Gyönyörű selymes hatást kölcsönöz, van egy kis dúsító hatása, de nem zsírosít.
Amit sajnálok, hogy a kondicionálóját kivonták a forgalomból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 3.

Amit sajnálok, hogy a kondicionálóját kivonták a forgalomból...

kisszandi

2021. június 21.

ára -1
viszket tőle a fejbőröm -1
közben zsírosítja a hajam -1
alig lehet felvinni a hajra -1
nagyon sokat kell belőle használni -1
az illata sem átlagon felüli -1
Tehát ha lehetne 1 csillagot sem kapna.
Ha valakinek bejött, nálam féláron megvásárolhatja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

ára -1
viszket tőle a fejbőröm -1
közben zsírosítja a hajam -1
alig lehet felvinni a hajra -1
nagyon sokat kell belőle használni -1
az illata sem átlagon felüli -1
Tehát ha lehetne 1 csillagot sem kapna.
Ha valakinek bejött, nálam féláron megvásárolhatja :)

Moncsii04

2021. február 2.

Ez nekem is a semmi extra kategória. Nem lapít, nem zsírosít, de nem is hat dúsabbnak tőle a hajam.
Elhasználom ami van, de nem veszem újra. Még keresem A Dúsító sampont, sajnos nem ez az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

Zindi

2020. február 22.

Nekem kicsit olyan.. semmit nem csinál de nem is ront sampon, utazó kiszerelésben vettem, nem lett tőle a hajam se dúsabb se laposabb, se zsírosabb, se szárazabb.
És emiatt nagyon haragszom mert olyan isteni epres süti illata van hogy ha bármit tudna csak ezt használnám. De tényleg a legjobb sampon illat amit életemben találtam. Az utazó kiszerelést elhasználom hátha lesz valami vele és mégis megszeretem, igazából szerintem jó sampon ha az embernek olyan "minden mindegy" haja van aminek nincs különösebb panasza és imádja az édes sütis illatokat.
UPDATE: Az utollsó mosásnál viszont teljesen tönkrevágta a hajam, felkentem, bemaszíroztam, lemostam és iszonyat száraz lett tőle a hajam. Ilyen porózus tapintása volt még vizesen is és teljesen összegubancolódott, egy rakás pakolás kellet mire helyrejött, tapasztaltam ilyet más samponnal is de mindig az első mosásnál már, nem ilyen "lesből támadósan".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

cattitude

2019. május 23.

nekem ettől pont hogy lapos lett a hajam, pedig szinte sosem lapul le, erős szálú és jó a tartása. eléggé zsírosít is. utazókiszerelést vttem, de lehet felmosó lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Dortya

2019. április 21.

ISTENI. Az új kedvenc samponom! Kissé szilikonos állaga van, ami elsőre furcsa volt, de nem volt probléma hozzászokni. Megéri az árát, nem kell sokat használni belőle, 1 hónapig simán elég (sok és hosszú hajam van, így nem meglepő ha hamar elfogynak). Tényleg betartja amit ígér, a hajamat valóban volumenizálja és még dúsabbnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

kisvirci

2018. szeptember 25.

A travel size méretet vettem meg, utazáshoz. Gondoltam egynek jó lesz..... Komolyan mondom, hatalmasat csalódtam: POZITÍVAN! Nagyon jó. Nem lapítja le a hajamat, sőt a végek sem lettek sprődek. Meg vagyok elégedve, sokkal többet tud mint néhány 2-3szor ennyibe kerülő társa. Vékony szálú hajra én bátran merem ajánlani. A csomagolása és az illata is szuper, nálam simán 5 csillagos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

maritime

2018. június 22.

Engem is elsőként a csomagolása és az illata fogott meg a terméknek. Kipróbáltam kb. három alkalommal, el fogom használni mindenképpen, ne menjen kárba, DE! a hajamat roppant módon zsírosította és az a finom gyümis illata is átlagon felüli gyorsasággal illant el. Összesítve: egy átlagos sampon, amely teszi a dolgát, éppúgy, mint bármely más közepes minőségű sampontársa, fejbőrömet nem irritálta, de csodákat ne várjunk tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

birdie

2018. június 18.

Persze, hogy a csomagolása miatt kellett megvennem. Meg amiatt, mert folyton keresem a dúsítást ígérő csodasampont.... Utazó méretben vettem. Finom illata van....de a lényegre is térek: engem jobban zsírosít, mint más sampon. Második napon hajat kellett mosnom, mert nem bírtam elviselni a látványt. Egyébként kár érte, mert valóban dúsított. Szép esésű, szép tartású volt a hajam....de nekem nem éri meg, hogy ha naponta kell hajat mosnom ezért az eredményért.
Ráadásul mosás közben olyan érdes tapintása volt, amit még egy szilikonos vagy szilikonmentes samponnál sem tapasztaltam. A kifésülés nem volt sima utána. Ha meg balzsamot is tettem rá, akkor odalett a dús hatás. Hármat kap, mert valamennyire hozta amit ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 18.

Antioxidánsok: Arginine, Alanine
Hidratálók: Niacinamide, Arginine, Glycerin, PCA, Glycine, Histidine, Sodium PCA, Alanine, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

PCA h

Nem esszenciális aminosav, melyet a szervezet is képes előállítani, de termelése az életkorral csökken. A glicin fehérjéket felépítő 21 aminosav közül a legkisebb. Az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van. A glicin más aminosavakkal (pl. leucinnal és prolinnal) együtt alkalmazva ráncsimító hatással is bír illetve a Futurederm információi szerint segíthet a sérült szövetek helyreállításában és elősegítheti a gyógyulást.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.