Langhaarmädchen

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Samponok

Gyümölcsös illatú volumennövelő sampon aminosav-komplexszel és pantenollal. Gyengéden tisztítja a hajat. Az acai bogyó és az acerola szupergyümölcsök gondoskodnak a lenyűgöző dússágról.

Alkohol- és szilikonmentes, vegán.

Zindi

2020. február 22.

Nekem kicsit olyan.. semmit nem csinál de nem is ront sampon, utazó kiszerelésben vettem, nem lett tőle a hajam se dúsabb se laposabb, se zsírosabb, se szárazabb.
És emiatt nagyon haragszom mert olyan isteni epres süti illata van hogy ha bármit tudna csak ezt használnám. De tényleg a legjobb sampon illat amit életemben találtam. Az utazó kiszerelést elhasználom hátha lesz valami vele és mégis megszeretem, igazából szerintem jó sampon ha az embernek olyan "minden mindegy" haja van aminek nincs különösebb panasza és imádja az édes sütis illatokat.
UPDATE: Az utollsó mosásnál viszont teljesen tönkrevágta a hajam, felkentem, bemaszíroztam, lemostam és iszonyat száraz lett tőle a hajam. Ilyen porózus tapintása volt még vizesen is és teljesen összegubancolódott, egy rakás pakolás kellet mire helyrejött, tapasztaltam ilyet más samponnal is de mindig az első mosásnál már, nem ilyen "lesből támadósan".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

cattitude

2019. május 23.

nekem ettől pont hogy lapos lett a hajam, pedig szinte sosem lapul le, erős szálú és jó a tartása. eléggé zsírosít is. utazókiszerelést vttem, de lehet felmosó lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Dortya

2019. április 21.

ISTENI. Az új kedvenc samponom! Kissé szilikonos állaga van, ami elsőre furcsa volt, de nem volt probléma hozzászokni. Megéri az árát, nem kell sokat használni belőle, 1 hónapig simán elég (sok és hosszú hajam van, így nem meglepő ha hamar elfogynak). Tényleg betartja amit ígér, a hajamat valóban volumenizálja és még dúsabbnak tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

kisvirci

2018. szeptember 25.

A travel size méretet vettem meg, utazáshoz. Gondoltam egynek jó lesz..... Komolyan mondom, hatalmasat csalódtam: POZITÍVAN! Nagyon jó. Nem lapítja le a hajamat, sőt a végek sem lettek sprődek. Meg vagyok elégedve, sokkal többet tud mint néhány 2-3szor ennyibe kerülő társa. Vékony szálú hajra én bátran merem ajánlani. A csomagolása és az illata is szuper, nálam simán 5 csillagos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

maritime

2018. június 22.

Engem is elsőként a csomagolása és az illata fogott meg a terméknek. Kipróbáltam kb. három alkalommal, el fogom használni mindenképpen, ne menjen kárba, DE! a hajamat roppant módon zsírosította és az a finom gyümis illata is átlagon felüli gyorsasággal illant el. Összesítve: egy átlagos sampon, amely teszi a dolgát, éppúgy, mint bármely más közepes minőségű sampontársa, fejbőrömet nem irritálta, de csodákat ne várjunk tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

birdie

2018. június 18.

Persze, hogy a csomagolása miatt kellett megvennem. Meg amiatt, mert folyton keresem a dúsítást ígérő csodasampont.... Utazó méretben vettem. Finom illata van....de a lényegre is térek: engem jobban zsírosít, mint más sampon. Második napon hajat kellett mosnom, mert nem bírtam elviselni a látványt. Egyébként kár érte, mert valóban dúsított. Szép esésű, szép tartású volt a hajam....de nekem nem éri meg, hogy ha naponta kell hajat mosnom ezért az eredményért.
Ráadásul mosás közben olyan érdes tapintása volt, amit még egy szilikonos vagy szilikonmentes samponnál sem tapasztaltam. A kifésülés nem volt sima utána. Ha meg balzsamot is tettem rá, akkor odalett a dús hatás. Hármat kap, mert valamennyire hozta amit ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

beseaniko94

2018. június 16.

Nekem nagyon bevállt. Teszi amit ígér, nagyon puha tőle a hajam és brutál fényes. Zsirosodas tekintetében nem rosszabb mint akármelyik másik sampomnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

VBoga

2018. június 9.

Nagyon finom illata van, de szerencsère csak az utazó kiszerelèst vettem meg. Nagyon száraz lesz tőle a hajam már mosás közben is, másnapra pedig màr zsíros. Valóban ad egy kis volument, de sajnos nem váltotta be a remènyeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

CeCeDrake

2018. június 7.

Ez is túl van árazva, felmosáshoz használom el, olyan sz.r!
Szállt tőle a hajam, a balzsam sem javított a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Ez is túl van árazva, felmosáshoz használom el, olyan sz.r!
Szállt tőle a hajam, a balzsam sem javított a helyzeten.

b.erika

Korcsoport: >54
2018. június 2.

Nekem viszont nagyon bevált. A zsíros, vékony szálú hajamból ha nem is oroszlánsörényt, de teljesen vállalható frizuzát
csinált és 3 nap elteltével sem lapult le. Sőt nem is lett zsírosabb tőle a hajam. Szóval számomra idáig kb. csodaszer
kategória. 3 alkalommal mostam vele hajat, remélem ennél hosszabb távon is beválik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 2.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Glycerin, PCA, Histidine, Sodium PCA, Alanine, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

PCA h

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.