Baba

Ár:   155 Ft   Kategória:   Szappanok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 155 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. január 30.

Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 155 Ft

A Baba szappan a legidősebb tagja a Baba márkának, amely már évek óta a magyarországi szappanpiac vezető terméke. A Baba szappan gyártása szabadalommal védett eljárás.

Kiszerelés: 125 g

Ár: 155 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

tigris2020

2020. július 6.

Más szappan szóba sem jöhet nálunk családilag ezt használjuk évtizedek óta. Jó az illata megfelelően tisztít soha semmilyen bőrproblémánk nem volt puha és hidratált tőle a bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

izsuzsi

2020. június 16.

Igazi klasszikus! A családban mindenki ezt használja, többféle bőrtípusnak is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Horvathangelika1

2020. április 11.

Ha ezzel fürdök, akkor kiszárad a bőröm, szóval csak arcra és intim területre használom. Az én 100 réteg spirálomat 80%ban lehozza, utána elég arcmosóval megmosnom és kész is vagyok. Az illata fenomenális, a habja krémes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Gica81

2020. február 3.

Mindennapos tisztálkodáshoz használja az egész család, örök klasszikus. Illata enyhén érződik. Ár-érték arányban nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Samantha

2019. december 15.

Gyermekkorom óta velem van. Kézmosásra és tusolásra is használom. Nem szárít, az illata diszkrét és nagyon olcsó. A bőrömet egyáltalán nem szárítja. Nem kell utána sem testápoló, sem kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

Battimi

2019. november 10.

Hihetetlen...drága szerek nem tudnak ennyit! Zsíros, tisztátalan bőrömet egy hét alatt rendbetette!!! Szóvá tették, milyen szép az arcbőröm, pedig smink sem volt rajtam. Apró rügyeket is eltűntette. Krémezek utána, de kiváló!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

Juci1119

2019. október 12.

Szeretem az illatát de nagyon szárít😏 Emlékeztet a gyerekkoromra😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Szeretem az illatát de nagyon szárít😏 Emlékeztet a gyerekkoromra😊

takacsibolya

2019. október 12.

Alkati kérdés ez szerintem. Vìzhiányos, de mondjuk normál az arcbôröm, normál minden máshol. Nekem szereti a bôröm a sima szappanokat, a Nivea-t is és a Palmolive-t is.
Ezt meg aztán különösen. Ezzel zuhanyzok hetente 3-4 alkalommal. Csak ez tisztìt igazán és ápol is. Például nyári melegben vagy sport utáni izzadás esetén. Az illata meg elvarázsol
Szinte látom az óvodai lambériát a mosdó mellett ... Visszafiatalodok ettôl a nosztalgiától! Már emiatt szépülök tôle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Kislampa

2019. szeptember 3.

Először azt tapasztaltam, hogy jól tisztít, meg kicsit puhább lett a bőröm. Néhány nap múlva tele lettem pattanással.. :( szappannal mosdok és fürdök tizenéve, de ezt csak kézmosásra tudtam végül használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Kokusztej

2019. augusztus 4.

Az illata kellemes, nagyon jól tisztítja a bőrömet, teljesen elveszi a zsírosságot. Arcmosáshoz és fürdéshez is ezt használom és ez az egyszerű alap termék nem irritálja a bőröm amellett, hogy ténylegesen tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Lanolin