Lanvin

Ár:   €35, €49 és €69   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. április 4.

Ár:   €35, €49 és €69
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: citrusos

Fejjegyek: iláliai citrom, bergamott

Szívjegyek: grapefruit virág, tenger jegyek

Alapjegyek: fehér pézsma, uszadék, borostyán

6500,-Ft szállítással: Lanvin A Girl In Capri EDT
Ár: Ajánlott postán maradó levélként vagy Foxpost automatába szállítással 6.500,-Ft , Eladó: Kata791
Állapot: 30 ml-ből a képen látható mennyiség, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára utalást/befizetést követően ajánlott postán maradó levélként illetve Foxpost automatába küldöm
csakmoni

2019. szeptember 13.

Egy olyan citrusos illat, ami nem éles, olyan citromos pite-szerű, kicsit beédesedő, tompa illat. Tetszik. Kicsi a hatósugara, itthonra való kis kényelmes.(Mióta nemigen használom a régi kedvenc pacsulis, erőteljesebb illatokat, jobban érzem és értékelem ezeket a kis gyengéd parfümöket.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

stylo

2019. szeptember 6.

Vasarlas melle kaptam mintat. Teljesen bejon. Total nem stilusom alapvetoen, de miert is ne fujkalnam el. Ez is azok koze az illatok koze tartozik, amikre csak azt szoktam mondani, hogy amolyan urilanyos. Finom, tiszta, nem tolakodo, kellemes. A maga egyszerusegeben valahol erzem benne a kifinomultsagot is. Szerintem ez egy nagyon jo kis parfum. Kivancsisagbol, vagy csak mert atfutott az agyamon, hogy akar hasznalhatnek is ilyesmit neha, csak ugy puszta kalandvagybol, megneztem az uveget. Orult ronda. Nem elviselhetetlenul, de azert ronda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

googles

2019. augusztus 19.

Parszor teszteltem es kellemes, nyari, konnyed illatnak tunt. Nem volt Moschino jellege szamomra, ami jo, ugyan kedvelem, de picit rauntam. Ez a parfum jo kezdes lehet a parfumokkel ismerkedoknek, ha nem La Vie Est Belle-lel kezdenek az ismerkedest.

Az uszadék mint illatjegy azert erdekes! 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Az uszadék mint illatjegy azert erdekes! 😁

Aquariusgirl

2019. augusztus 19.

Őt nyári Ambi pur illatosítónak el tudnám képzelni a lakásba, de magamra nem hiszem hogy szeretném fújni, mármint a kézfejemen kívül, ahol most van. Azaz, hogy volt, mert egy óra múltán, már szinte keresgélem a megmaradt foszlányait a bőrömön......................

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

DFI

2019. augusztus 6.

Ma teszteltem, az elején nagyon finoman virágosan citrusos, remek kánikula illat, de egy idő után tényleg teljesen Funny lesz belőle. Lehet hogy megvenném egyszer. Négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Kodi

2019. július 5.

Kedves, vidám citrusos illat, ha egy ókonzervatív divatház - naná, hogy a Lanvin - próbálná meglovagolni a nyári citrusos trendet, az tényleg imigyen képzelném el. Rajtam egyáltalán nem Funny-s, attól talán kicsit összetettebb, de a maga citrusos-pézsmás módján, ő sem lett túl bonyolult. Citron pressé a la Lanvin. Sajnos a kezdeti csavar, amely majdnem elvezetett a pénztárhoz - de aztán mégse, halleluja - elég hamar megadja magát, fél óra után bőrközelivé válik, a tartósság 5-6 óra. Több az attól, hogy egy Bottega Venetta-t is azon a karomon teszteltem, ami sokkal inkább elvarázsolt, viszont nem tudom melyik volt az. Most aztán mehetek vissza. Ha valaki hozzámvágná, jól túladagolnám, biztos vagyok benne, hogy úgy remekül működne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

nyarigabi

2019. június 21.

Moschino Funny és egy könnyed testápoló krém keveréke ez az illat, rendkívül finom, citrusos-krémes, nyárra szuper szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 21.

legallybrunette

2019. június 21.

Fellelkesedtem, hogy új Lanvin parfümöt látok, amely nem rózsaszín, és a neve is remek, nyarat, csodát, gondtalanságot ígér. És valóban, egy citrusos, könnyed, kellemes illatot kaptam. Bőrön próbáltam, kb. 2,5 óráig tartott, ebből kb. 1,5 volt, amíg érezhető, utána nagyon közelről kellett szimatolnom a kezemet, hogy valamit érezzek. Az intenzív időszak igazán megnyerő, a legelején még egyedi is, a leszáradás kicsit szokványos, "vótmá" hangulatú, összességében nem rossz, de ismét nem nyertek velem újabb vásárlót. A nagy illatházak már nem alkotnak csodákat, meg kell szoknunk, hogy fehér holló az olyan parfüm, amelyre évek múltán is emlékezni fogunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 21.

Vaslady

2019. május 9.

Nos,szeretned kell a citromot,és citrusokat,ha ezt az illatot akarod használni.
Én próbáltam bőrön,pulcsin,papiron.
Könnyű nyári illat citrom,pézsma,grapefruit,pici pézsma beütéssel,kissé megédesedik a leszáradása,legalábbis rajtam.
Pár órás tartósággal.
Kis egyszerűke,de kellemes.
Nekem bejön :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Nos,szeretned kell a citromot,és citrusokat,ha ezt az illatot akarod használni.
Én próbáltam bőrön,pulcsin,papiron.
Pár órás tartósággal.