Lanvin

Ár:   €35, €49 és €69   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 12.

Ár:   €35, €49 és €69
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: citrusos

Fejjegyek: iláliai citrom, bergamott

Szívjegyek: grapefruit virág, tenger jegyek

Alapjegyek: fehér pézsma, uszadék, borostyán

Erika80

2021. június 27.

Egy igazi kánikulában üdítő érzés ilyen jellegű citromos frissítőt érezni. Természetesen azok számára, akik csípik a citromos/citrusos illatokat. :) A gond csak ott van, hogy a kezdetek kezdetén érezhető nagyon finomságos aroma gyakorlatilag percek alatt átváltozik (rajtam legalábbis) egy enyhén poros, édeskés, jellegtelen illattá. Döbbenten állok előtte, mert tényleg totális változáson megy át ez a parfüm és azt érzem, bárcsak lineáris lenne ez a parfüm.. no meg tartós. A másik negatívuma, hogy a percek töredéke alatti átváltozása után, nem sokkal már alig érezhető, majd szép lassan (költői túlzás) el is tűnik.
Komolyan mondom egy utánzat többre képes tartósságban (is). Bár nem a legdrágább kategórájú parfüm, számomra még az is sok érte. A kezdeti finom citrusossága miatt kapja tőlem a 2 csillagot, egyébiránt könnyen felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 27.

redheadvrouw

2021. január 8.

Az elmult cca. masfel ev egyik legkellemesebb meglepetese lett nalam illatfronton. Reg nem probalkoztam citrusos illatokkal es a markatol sem vasaroltam meg korabban. Egy esos novemberi napon probaltam es azonnal hozta a Capri eleterzest. Bar nyari illatnak szantam a repertoarba, megis ez lett a dolgos hetkoznapokra az egyik legkaposabb illatom, nem birtam vele meg tavaszig sem varni. Kremes, lagy lemon cheesecake, de valahogy megis erzed benne a tenger frissesseget. Nagyon jol osszerakott illat, talan a pici ambratol lesz "porcukros". Egyszeruen szep, nem akar tobb lenni, mint ami. Sokan velnek felfedezni Light Blue es M. Funny parhuzamot. Az elobbit sosem szerettem, az utobbit tinikent imadtam, mar nem mukodik rajtam. A Funny utan hagyott urt valahogy a Girl in Capri potolja. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

pomme

2020. március 21.

Ígéretesnek tűnt, de nekem ez túl semmilyen sajnos :( Lányöltöző feeling 12-13 évesen, tesióra után...Adidas sport spray meg hintőpor a cipőbe..
Viszont Anyukám tuti imádná, ő nagyon szereti az egyszerű, citrusos, dezodorszerűen poros-tompa illatokat. Ez meg végülis citromos parfüm létére teljesen kerek és szép. De a parfümtől nekem ez nagyon távol áll, inkább egy NAGYON lágy testpermet, amit óránként frissíteni kell. Az üvege viszont nagyon tetszik, de az illat annyira egyszerű és annyira tartóstalan, hogy nem ér 3 csillagnál többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

roczeir

2020. március 1.

Drogériában kaptam egy mintát belőle, aztán megajándékoztam magam egy kis kiszereléssel is, mert valamiért érdekes illatnak tartom. Nem vagyok citrus fan és rajtam nem is tartós, de arra a néhány órára szívesen viselem, friss tavaszi illatnak tartom, egy próbát mindenképp megér ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

csakmoni

Korcsoport: >54
2019. szeptember 13.

Egy olyan citrusos illat, ami nem éles, olyan citromos pite-szerű, kicsit beédesedő, tompa illat. Tetszik. Kicsi a hatósugara, itthonra való kis kényelmes.(Mióta nemigen használom a régi kedvenc pacsulis, erőteljesebb illatokat, jobban érzem és értékelem ezeket a kis gyengéd parfümöket.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

stylo

2019. szeptember 6.

Vasarlas melle kaptam mintat. Teljesen bejon. Total nem stilusom alapvetoen, de miert is ne fujkalnam el. Ez is azok koze az illatok koze tartozik, amikre csak azt szoktam mondani, hogy amolyan urilanyos. Finom, tiszta, nem tolakodo, kellemes. A maga egyszerusegeben valahol erzem benne a kifinomultsagot is. Szerintem ez egy nagyon jo kis parfum. Kivancsisagbol, vagy csak mert atfutott az agyamon, hogy akar hasznalhatnek is ilyesmit neha, csak ugy puszta kalandvagybol, megneztem az uveget. Orult ronda. Nem elviselhetetlenul, de azert ronda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

googles

2019. augusztus 19.

Parszor teszteltem es kellemes, nyari, konnyed illatnak tunt. Nem volt Moschino jellege szamomra, ami jo, ugyan kedvelem, de picit rauntam. Ez a parfum jo kezdes lehet a parfumokkel ismerkedoknek, ha nem La Vie Est Belle-lel kezdenek az ismerkedest.

Az uszadék mint illatjegy azert erdekes! 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Az uszadék mint illatjegy azert erdekes! 😁

Aquariusgirl

2019. augusztus 19.

Őt nyári Ambi pur illatosítónak el tudnám képzelni a lakásba, de magamra nem hiszem hogy szeretném fújni, mármint a kézfejemen kívül, ahol most van. Azaz, hogy volt, mert egy óra múltán, már szinte keresgélem a megmaradt foszlányait a bőrömön......................

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

DFI

2019. augusztus 6.

Ma teszteltem, az elején nagyon finoman virágosan citrusos, remek kánikula illat, de egy idő után tényleg teljesen Funny lesz belőle. Lehet hogy megvenném egyszer. Négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Kodi

2019. július 5.

Kedves, vidám citrusos illat, ha egy ókonzervatív divatház - naná, hogy a Lanvin - próbálná meglovagolni a nyári citrusos trendet, az tényleg imigyen képzelném el. Rajtam egyáltalán nem Funny-s, attól talán kicsit összetettebb, de a maga citrusos-pézsmás módján, ő sem lett túl bonyolult. Citron pressé a la Lanvin. Sajnos a kezdeti csavar, amely majdnem elvezetett a pénztárhoz - de aztán mégse, halleluja - elég hamar megadja magát, fél óra után bőrközelivé válik, a tartósság 5-6 óra. Több az attól, hogy egy Bottega Venetta-t is azon a karomon teszteltem, ami sokkal inkább elvarázsolt, viszont nem tudom melyik volt az. Most aztán mehetek vissza. Ha valaki hozzámvágná, jól túladagolnám, biztos vagyok benne, hogy úgy remekül működne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)