Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: Citrom, levendula, jázmin, tonkabab

Carlito

2017. június 6.

Nem értem ezt a sok dícséretet...semmi extra nincs benne..csak a citromot érzem ki belőle...nagyon tucat illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Guttmann Natasa

2013. március 10.

A virágos-gyümölcsös Marry Me bolondozás előtt született, ami jópofa illat, különösebb problámám nincs vele, félreértés ne essék. De ha Lanvin-ház, akkor az én szívemet egyértelműen a régebbi L'Homme darabok dobogtatják meg, a csábítás eme páratlan kellékékei, már ha az én elcsábításomról van szó... :-)
Még az ősidőkben találkoztam vele, akkor a legjobb férfi parfümök közé soroltam. Alberto Morillasnak ezennel sikerült létrehozni az igazi férfiakhoz méltó illatot. (Nagyon szubjektíven, de igaz.) Ennél szebbet férfin még nem éreztem. A párommal magunkénak tudhattunk egyet belőle, de hogy azóta mi lett vele... tudja a halál. Viszont, egy divatmagazin előző év szeptemberében megjelent számában láttam befotózva, Ft-ban értendő árral, amiből arra következtetek, hogy most kapható itthon is. Taps-taps.
Az üvege fantasztikusan jó, a slow design nevében készülhetett. Szerintem egy kézbesimuló kézigránátot formáz, aminek az ezüstös tetejét egy fordítással kitekerhetjük. A kissé átlátszó üvegen keresztül átsejlik a világoskék folyadék, dísze a szobának típusú csomagolás, amolyan egyszerűen jó.
Kifújáskor, először csak a friss vagy citrusos jegyeket érezni (mandarin, narancs, gránátalma), és határozottan emlékszem, hogy az első gondolatom az volt: jóllehet, még egy unalomig húzott-vonott citrusos illattal, limcsivel lesz dolgom. De szerencsére nem jött be a tippem! :-) Ha türelmesek vagyunk érződik rendesen később a sok finom, klasszikus fűszer illata, mint a menta, a bors, a buja zsálya. Amik közül szerintem a pengeéles, pikáns bergamot ad neki egy jól irányított rúgást. Erős, friss illata egészen sokkolóan hat, de a fahéj puha, meleg, édes, fűszeres oldala se semmi. Pazar!
A megszokott alap (vanília, szantálfa, ámbra, pézsma) viszont nagyon-nagyon természetesen jelenik meg. A levendula teszi fel nálam a pontot az ''i''-re, finom, mindent átható, gyógynövényes, aromásan friss illatával, és azt hiszem ezzel válik igazán egyedi, élénk, zöld illattá. Nagyon elegáns, de valahogy mégis olyan modern, fiatalos. Mindamellett még 7-8 órát is kisujjból kiráz, szóval tartósnak is mondható. Kellő magabiztossággal, ízléssel, nyitott gondolkodással, férfias erénnyel megáldottaknak írom: laza nyakkendővel, sportos eleganciával, bátorsággal, életörömmel, büszkeséggel viselendő formális eseményeken, irodában, otthon, este és reggel- mindenütt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.