Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: pink bors, mandarin, ibolya levél,

Szívjegyek: bazsarózsa, magnólia,

Alapjegyek: barack, cédrus, pézsma.

Erikaaida

2021. július 10.

Tömény mandarin, nagyon lineáris, tartósnak tartós, de semmi extra nagyon szép üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 10.

kata25

2019. június 27.

Picit talán édes (kifújáskor), fanyar és virágos, nem annyira könnyed. Nagyon tartós, érdekes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 27.

googles

2018. szeptember 28.

Update:
A hidegebb oszi idore valo tekintettel el is kezdtem hasznalni ezt a tavaszi illatot 😁

Finom virágcsokor, esküvőre, randira való, romantikus nőknek való. Nem édes vagy tömény, hanem valóban könnyed. Rajtam tartós és finom marad.

Nem az én illatom, mégis nagyon eltalált illat. Egy friss szerelem jut róla eszembe, vagy egy szép tavaszi nap, pedig nem szokásom illatok alapján fantáziálni :) Ezért is jár a maximum pont. Engem meglepett, milyen hatással volt rám ez az illat. Kóstoljátok meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Update:

Csilluci

2018. szeptember 15.

Az egyik kedvenc Lanvin illat😀 Már sokan megdicsérték rajtam és én sem tudom megunni. Kellemes, könnyed, virágos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Vaslady

2017. augusztus 28.

Egy parfümériában tett látogatásom alkalmából,a vásárlásomhoz kaptam ajándékba egy kifújóst.
Már tuti 2 éve is,hogy megvan,de el voltam róla feledkezve,ma épp valami után kutattam az egyik fiókban mikor is a kezembe került.
Fújtam,jött a tesztelés.
Virágos illat,nem kétség,de nem csak virágos,van benne valami harsány,ami kiabál,ami a Violet eyesben is szól hozzám,és ez bizony a cédrus.
A kezdeti stádium után,maradnak a virágok.
Ez az illat egy nyári illat,amit napi szinten is lehet használni,de esküvőre is bátran ajánlom,ettől nem fog elájulni a násznép,nem nehéz.
Tartóssága közepes,legalábbis az én bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Fújtam,jött a tesztelés.
A kezdeti stádium után,maradnak a virágok.
Tartóssága közepes,legalábbis az én bőrömön.

DFI

2017. március 22.

Akkor sorolom is mikre hasonlít: Moschino Funny, D&G Light Blue, Chevignon Forever Mine Into The Legend. Frissítő citrusos cédrusos, jóidős illat. Tartósságát nem ismerem, csíkon jött, ott jó.
Tetszik, fújkálnám. Ötöst kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.

Tetszik, fújkálnám. Ötöst kap.

zsanee84

2015. február 25.

tényleg olyan semmi....
régen volt ilyen parfümöm,bár az nagyon olcsó volt
abszolút nem éri meg az árát,olcsó bonbon illata van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

tényleg olyan semmi....
régen volt ilyen parfümöm,bár az nagyon olcsó volt
abszolút nem éri meg az árát,olcsó bonbon illata van

Natalka

2014. június 5.

Meglepett ez a parfüm, mert ahhoz képest, h ez az EDT változat, nagyon sokáig éreztem magamon. Nekem a tartósság a vesszőparipám minden illatnál, nem érdekel milyen különleges, vagy csodás, amikor kifújom, ha fél óra alatt elpárolog. Viszont egy átlagos illatot is megjegyzek, ha sokáig érzem... és azt hiszem itt is ez történt :) Édes, virágos parfüm ez, de szerintem nem ízléstelen, nem volt benne szúrós mellékzönge sem, viszont bámulatra méltó különlegesség sem. Ezek után kíváncsi lennék az alap Me-re.
Jah, és csodaszép az üveg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Jah, és csodaszép az üveg!

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.