Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timiea, az összetevőket feltöltötte: Jazz Juice, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 6000 , Eladó: tobelka
Állapot: Teljesen új , Helyszín: Halimba, fizetés: Előre utalás után, személyes átvétel
Ár: 5000 Ft + postaköltség , Eladó: galagonyanya
Állapot: kipróbált , Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal

6vilag

2019. december 26.

Szegényebb lennék nélküle az biztos. Elkísér már sok-sok éve, és így is fog maradni, soha nem leszek hozzá hűtlen. A férfi változatát is megvettem a férjemnek, mivel nagyon szereti ezt az illatot rajtam. Bátran állítom, mind a kettő tökéletes. Ha beköszönt a hűvösebb idő, máris megkívánom a meleg bújós báját.
Nagyon - nagyon tartós, finom vizes, a tejessége és a visszafogott púderessége érvényesül rajtam, amit nagyon szeretek.
Az alattam szólók negatív véleménye igencsak elszomorított.
Nálam nem múlhat el tél nélküle én inkább hűvösben használom. Zárt térben puha tejes, aqvás, ami csöppet sem tolakodó, de mégis határozottan jelen van, amolyan igazi komfort illatként. A tej miatt bizonyos időben -a felfújás után néhány órával- kissé babás is, de mellette egyben szuper nőies is.
Télen a nyarat csempészi a szürke hétköznapokba. Remélem, hogy soha, de soha sem fogják megszüntetni.
Volt, hogy ezt kívántam meg a tavaszi melegben. Reggel befújtam magam (mondjuk nem sajnáltam) és este, mikor hazajöttem, a férjem azt mondta meg ne fürödj, olyan jó illatod van. Hm...azért megfürödtem...de tényleg nagyon szép illata volt még a nap végén is, talán a bújós szócska jellemzi a legjobban.
Amit különösen szeretek benne, hogy nem egy lineáris parfüm, és mivel változik a viselőjén, napszakokon belül is eltér az illat, így ezt lehetetlen megunni.
Csillagos 5 a "sokadikon", mert ez egy ikon, mint a tervezője, Alberto Morillas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 26.

Az alattam szólók negatív véleménye igencsak elszomorított.

nygigi

2019. november 20.

Az üvege szép, letisztult, de az illat nem túl jó. Kifújáskor tetszett a frissessége, de van benne valami zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 20.

csylvie

2019. november 15.

Nyár elehe óta fújom, de olyan nehéz eldönteni...adnék neki 5öt, csak lenne picit nőiesebb...
Sportolok napi szinten, és ha őt használom, rengetegszer visszaköszön. Energikus, tiszta, mindezt citrusosság nélkül....szóval ügyes. Adnám az 5öt, de csak pasis...na meglátjuk a nagy hidegben mi lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

KittiASzuperpocok

2019. június 21.

Hőségillat
Nekem, szerintem meleg idő kell neki. Picit szúrós, maszkulin, vagány, fiatalos. Ahogy telik az idő szappanos tiszta illat lesz, amit én nagyon szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Hőségillat

pomme

2019. április 13.

Nagyon rég ki akartam próbálni, és hála kvin jósnőket megszégenyítő ráérzésének, ajándékba kaptam belőle egy mintát. :)
Frissen kenve ez én vagyok 18 éves koromban, amikor érettségire készülök, és olyan szinten utálok mindent a reggel 5:15-ös keléstől kezdve a mikromakro közgazdaságtanig, hogy legszívesebben Chuck Norris-os pörgőrúgással leölném az első nekem nem tetsző embert az utcán. Kétszer :D Szóval ez az illat az akkori énemhez tökéletesen illene. Éles, fémes, kicsit sem kedves, kicsit sem érdekli, hogy te mit akarsz. Néha beédesedik rajtam picit (aki megérdemli :D), de alapból egy maszkulinabb, olyan tényeg szívből leszarok mindent illat :D Amikor még nagyon fiatal vagy és nagyon határozott véleményed van mindenről. És azért kedves is vagy azokkal, akik megérdemlik, mert tényeg jó fejek (ez a pici puha rész benne), és annak szeretnek, aki vagy. Féltem a tej illatjegytől, mert azt hittem, olyasmi lesz, mint a Loverdose Tattoo-ban. Az az igazi, undorító babás-nyálas gyerekszag (anyukaszag?). Vessetek a mókusok elé, de én nem vagyok babarajongó. Olyan 7-8 éves kortól oké, kezd kifejlődni az agyuk, de előtte, köszi, nem. Otthonra meg sosem :D Parfümben meg még inkább soha :P Szóval ha valaki ilyen elmebeteg, mint én, hogy 4 éves kora óta frászt kap a gyerekektől, az se féljen, nem lesz "Ödönke lebüfizte Anyucit, ugye milyen cuki?"-szaga. Ez nem olyan tej. Inkább a hajnali kelést megkönnyítő tej a tejeskávéba, de nem "babás" hál' istennek. Aztán lehet, hogy nyáron az lesz...akkor lehúzom 1 csillagra :D

Up: sajnos nagyon gyorsan elillan az illata (1-másfél óra), így muszáj levonnom egy csillagot. Mondjuk ilyen tartóssággal igazából kettőt kéne... Majd még 30 fokban teszek vele egy próbát, hátha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

kvin

2019. február 16.

Nagyjából egyetértek Acyra véleményével, de én nem leszek most ennyire szigorú, hiszen voltak ennél kellemetlenebb illatélményeim is, amiknél jogosabbnak éreztem az 1 csillagot. Eddig egyik próbált Lanvin sem működött rajtam, ő sem kivétel. Ez nagyon semmilyen, tényleg mintha szappanos vízzel kezet mostam volna, vagy az izzadt bőrre ráfújtam volna egy kis kommersz parfümöt, fura elegy... nem jó. Kész.
Máson biztos eléri a célját, mi nem működünk jól együtt a márkával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Máson biztos eléri a célját, mi nem működünk jól együtt a márkával.

Pupi1984

2018. augusztus 7.

Serdülőként imádtam ezt az illatot és volt is egy üveggel belőle. Aztán valahogy feledésbe merült. Eltűnt! Vagy csak az egyetem miatt nem volt pénzem megvenni :-) Nemrég rendeltem mintát belőle, hogy ismét érezhessem. Könnyed, nagyon bőrközeli, egybeolvad a bőrömmel! Esti tusolás után használtam és egy pohár rozéval kiültem az erkélyre! Naplemente és egy kis hűvös szellő! Frissnek, tisztának és könnyűnek éreztem magam! Jól esett kussba lenni, jól esett, hogy senki sem pofázik végre! Jó! határozottan jó! Nem mondanám tucatillatnak, sőt. Cukros, édes, testes és füstös illatok világát éljük és esküszöm ez az illat annyira jó közöttük! Jó, de nem veszem újra, mert esti zuhanyzást követő rozézás naplementében ritkán adatik meg nekem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Timi8

2018. július 31.

Update: Hát, dehogyisnem! Tényleg tejes-borsos. Csak ennyire időjárásfüggő, hogy mikor mit villant meg magábòl. Továbbra is nagyon tetszik, pillanatok alatt megszerettem és nem tágìtok mellőle azòta sem.

Magam is meglepődtem, mennyire tetszik! Rajtam se tejesség se bors. De gyönyörű ùgy ahogy van. Komfortillat a javábòl. Finom, egyszerű, lágy, ártatlan. ...plusz pont amiatt, mert képes Laura Biagiotti Tempore Donna-ként leszáradni a bőrömöm!!! / ilyet pedig csak a nagynevű Amouage Sunshine tud, ami leszáradásában szintén Biagiotti-t, de Roma Uomo-t produkál :D/
Mondjuk nekem ő egyébként nem kék illat, matt vagy tejüveges, barackba hajlò vajszìnt társìtok hozzá.
Plusz csillag jár az átváltozòművész-illatoknak, ìgy neki is!
Szuper kis négyévszakos parfüm, mely minőség-ár arányát tekintve is helyt áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Plusz csillag jár az átváltozòművész-illatoknak, ìgy neki is!
Szuper kis négyévszakos parfüm, mely minőség-ár arányát tekintve is helyt áll.

Pamador

2018. július 14.

Passz. Ezt az illatot nem tudom hová tenni. Kifújáskor egy katyvasz nekem, a tejet keresgélem benne, de nem akar előbukkanni. Többet vártam, teszzek majd még egy próbát, de már nem várom a csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Kisangyalcsillag

2018. július 5.

Rajtam erős borsos nyitánya van, kicsit szúrós, de aztán egy nagyon finom édeskés, fűszeres illattá szelídül, mely mindig viselhető. Számomra mégis inkább nyári, mert azért a téli illataim....🤣❤❤
Szóval ez nem egy nagyágyú, olyan....kis ....parfümöcske.Írni sem lehet róla ódákat 😃😃Nem első soros a parfümös polcomon, de jóóó..😃😃😃🤣 Nekem tetszik.
Ára nagyon baráti, tartóssága is egész tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Ára nagyon baráti, tartóssága is egész tűrhető.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.