Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timiea, az összetevőket feltöltötte: Jazz Juice, Módosítva: 2021. március 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2000

Fejjegyek: indiai fehér bors, bergamott

Szívjegyek: tej, gardénia, rózsa

Alapjegyek: írisz, pézsma, fehér szantálfa

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bridzsitta

2022. május 31.

Cseles kis illat, az biztos. Télen vettem, azonmód rá is vetettem magam. Fújtam, mint a jógyerekek, de a borson és egy kis aromásságon kívül semmit nem éreztem. Lemondóan nekiláttam a takarításnak és elkönyveltem, hogy befürödtem vele. Aztán ahogy belendültem a munkába, jött fel az orrom felé egy gyönyörű, meleg illat, ami azért volt érdekes, mert íriszes gardéniás volt, és azokat én mindig zöldnek - ropogósnak érzem. Na itt értettem meg a tejet.
Aztán tavasz lett, és már felfújástól érezni az íriszes alapot egy finom ózonos felhanggal, utána kezd lágyulni.
Viszont fizikai aktivitás hatására mindig változik, és ez valami elképesztő.
Az biztos, hogy különleges és iszonyatosan bőrfüggő, hogy kinek mit ad ki. Nekem egy erős négyes, mert fantasztikus, de azért vannak napok, amikor megtréfál 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 31.

Viszont fizikai aktivitás hatására mindig változik, és ez valami elképesztő.

6vilag

2022. február 27.

Szegényebb lennék nélküle az biztos. Elkísér már sok-sok éve, és így is fog maradni, soha nem leszek hozzá hűtlen. A férfi változatát is megvettem a férjemnek, mivel nagyon szereti ezt az illatot rajtam. Bátran állítom, mind a kettő tökéletes. Ha beköszönt a hűvösebb idő, máris megkívánom a meleg bújós báját.
Nagyon - nagyon tartós, finom vizes, a tejessége és a visszafogott púderessége érvényesül rajtam, amit nagyon szeretek. Először felfújáskor friss, kissé szúrós illat, itt nagy a hasonlóság a férfi és a női illat között. De változik nap során, a kezdeti firss illat csupán talán egy fél óráig tart. Utána szelidűl és marad a tejes puhaság kicsit hangsúlyosabban az irisszel.
Az alattam szólók negatív véleménye igencsak elszomorított.
Nálam nem múlhat el tél nélküle én inkább hűvösben használom. Zárt térben puha tejes, aqvás, ami csöppet sem tolakodó, de mégis határozottan jelen van, amolyan igazi komfort illatként. A tej miatt bizonyos időben -a felfújás után néhány órával- kissé babás is, de mellette egyben szuper nőies is.
Télen a nyarat csempészi a szürke hétköznapokba. Remélem, hogy soha, de soha sem fogják megszüntetni.
Volt, hogy ezt kívántam meg a tavaszi melegben. Reggel befújtam magam (mondjuk nem sajnáltam) és este, mikor hazajöttem, a férjem azt mondta meg ne fürödj, olyan jó illatod van. Hm...azért megfürödtem...de tényleg nagyon szép illata volt még a nap végén is, talán a bújós szócska jellemzi a legjobban.
Amit különösen szeretek benne, hogy nem egy lineáris parfüm, és mivel változik a viselőjén, napszakokon belül is eltér az illat, így ezt lehetetlen megunni.
Csillagos 5 a "sokadikon", mert ez egy ikon, mint a tervezője, Alberto Morillas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 27.

Az alattam szólók negatív véleménye igencsak elszomorított.

Deeinna

2022. január 6.

Tejes illatokat próbálgatva bukkantam rá.
Nem az, aminek a neve és a csomagolása alapján tippelnénk, nincs benne légies vaggy aquás vonal.
Bár a tej jegy volt a hívószó, nem is kimondottan az.Borsos, púderesen lágy, tiszta, visszafogott illat, ami mégis markánsan jelen van.Nem édes, kicsit olyan hidegnek, távolságtartónak érzem emiatt.
Rajtam mindig ugyanazt az érzetet adta vissza időjárástól függetlenül.Irodába, munkába járós illatnak ápoltságot sugárzó elegáns volta miatt tökéletes lehet.Tartóssága átlagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 6.

Tejes illatokat próbálgatva bukkantam rá.

vanillacaramella.sweet

2021. március 10.

Nekem anno nagy csalódást okozott, annyira jó híre volt, sok ismim imádta. Ránézésre ugye egy üde, friss, tiszta, légies illatra számítanánk...de nem az!
Pikáns, fűszeres, virágos illat, nagyon kicsi frissességgel (bergamott), leszáadásban szantálos, pézsmás, púderes rajtam. A rózsa, tej szinte nem érezhető, mondjuk a tejet nem is tudom itt mire vélni. A gardénia sem olyan megszokott így benne, mint amit szeretek.
Nekem nagyon nem való ez az illat, nem illünk össze.

Fej: Indiai fehér bors, Bergamott
Szív: Tej, Gardénia, Rózsa
Alap: írisz, Pézsma, Fehér szantálfa

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

Nekem nagyon nem való ez az illat, nem illünk össze.

Fej: Indiai fehér bors, Bergamott
Szív: Tej, Gardénia, Rózsa
Alap: írisz, Pézsma, Fehér szantálfa

nygigi

2019. november 20.

Az üvege szép, letisztult, de az illat nem túl jó. Kifújáskor tetszett a frissessége, de van benne valami zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 20.

csylvie

2019. november 15.

Nyár elehe óta fújom, de olyan nehéz eldönteni...adnék neki 5öt, csak lenne picit nőiesebb...
Sportolok napi szinten, és ha őt használom, rengetegszer visszaköszön. Energikus, tiszta, mindezt citrusosság nélkül....szóval ügyes. Adnám az 5öt, de csak pasis...na meglátjuk a nagy hidegben mi lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

KittiASzuperpocok

2019. június 21.

Hőségillat
Nekem, szerintem meleg idő kell neki. Picit szúrós, maszkulin, vagány, fiatalos. Ahogy telik az idő szappanos tiszta illat lesz, amit én nagyon szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 21.

Hőségillat

pomme

2019. április 13.

Nagyon rég ki akartam próbálni, és hála kvin jósnőket megszégenyítő ráérzésének, ajándékba kaptam belőle egy mintát. :)
Frissen kenve ez én vagyok 18 éves koromban, amikor érettségire készülök, és olyan szinten utálok mindent a reggel 5:15-ös keléstől kezdve a mikromakro közgazdaságtanig, hogy legszívesebben Chuck Norris-os pörgőrúgással leölném az első nekem nem tetsző embert az utcán. Kétszer :D Szóval ez az illat az akkori énemhez tökéletesen illene. Éles, fémes, kicsit sem kedves, kicsit sem érdekli, hogy te mit akarsz. Néha beédesedik rajtam picit (aki megérdemli :D), de alapból egy maszkulinabb, olyan tényeg szívből leszarok mindent illat :D Amikor még nagyon fiatal vagy és nagyon határozott véleményed van mindenről. És azért kedves is vagy azokkal, akik megérdemlik, mert tényeg jó fejek (ez a pici puha rész benne), és annak szeretnek, aki vagy. Féltem a tej illatjegytől, mert azt hittem, olyasmi lesz, mint a Loverdose Tattoo-ban. Az az igazi, undorító babás-nyálas gyerekszag (anyukaszag?). Vessetek a mókusok elé, de én nem vagyok babarajongó. Olyan 7-8 éves kortól oké, kezd kifejlődni az agyuk, de előtte, köszi, nem. Otthonra meg sosem :D Parfümben meg még inkább soha :P Szóval ha valaki ilyen elmebeteg, mint én, hogy 4 éves kora óta frászt kap a gyerekektől, az se féljen, nem lesz "Ödönke lebüfizte Anyucit, ugye milyen cuki?"-szaga. Ez nem olyan tej. Inkább a hajnali kelést megkönnyítő tej a tejeskávéba, de nem "babás" hál' istennek. Aztán lehet, hogy nyáron az lesz...akkor lehúzom 1 csillagra :D

Up: sajnos nagyon gyorsan elillan az illata (1-másfél óra), így muszáj levonnom egy csillagot. Mondjuk ilyen tartóssággal igazából kettőt kéne... Majd még 30 fokban teszek vele egy próbát, hátha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

kvin

2019. február 16.

Nagyjából egyetértek Acyra véleményével, de én nem leszek most ennyire szigorú, hiszen voltak ennél kellemetlenebb illatélményeim is, amiknél jogosabbnak éreztem az 1 csillagot. Eddig egyik próbált Lanvin sem működött rajtam, ő sem kivétel. Ez nagyon semmilyen, tényleg mintha szappanos vízzel kezet mostam volna, vagy az izzadt bőrre ráfújtam volna egy kis kommersz parfümöt, fura elegy... nem jó. Kész.
Máson biztos eléri a célját, mi nem működünk jól együtt a márkával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Máson biztos eléri a célját, mi nem működünk jól együtt a márkával.

Pupi1984

2018. augusztus 7.

Serdülőként imádtam ezt az illatot és volt is egy üveggel belőle. Aztán valahogy feledésbe merült. Eltűnt! Vagy csak az egyetem miatt nem volt pénzem megvenni :-) Nemrég rendeltem mintát belőle, hogy ismét érezhessem. Könnyed, nagyon bőrközeli, egybeolvad a bőrömmel! Esti tusolás után használtam és egy pohár rozéval kiültem az erkélyre! Naplemente és egy kis hűvös szellő! Frissnek, tisztának és könnyűnek éreztem magam! Jól esett kussba lenni, jól esett, hogy senki sem pofázik végre! Jó! határozottan jó! Nem mondanám tucatillatnak, sőt. Cukros, édes, testes és füstös illatok világát éljük és esküszöm ez az illat annyira jó közöttük! Jó, de nem veszem újra, mert esti zuhanyzást követő rozézás naplementében ritkán adatik meg nekem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Antioxidánsok: BHT

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.