Laponie

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BlackRose101, Módosítva: 2020. szeptember 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arctisztító tej egy vegán, növényi alapú termék, melyet leginkább az egyszerűség és a letisztultság jellemez. Hangzatos összetevők helyett valóban működő, jól bevált, válogatott alapanyagokkal törekszik az egészséges és szép bőr fenntartására. Minimalista bőrápolás - felsleges adalékanagok nélkül: A nyugtató hatóanyagokban gazdag, normál, száraz és enyhén olajos bőrön egyaránt alkalmazható gyengéd arctisztító tej nem károsítja a bőr természetes védőrétegét. Nem vonja el a vizet, ám hatékonyan tisztítja a pórusokat, eltávolítja a különböző szennyeződéseket. Nem tartalmaz irritáló és szárító összetevőket - például szalicilsavat vagy az etil-alkoholt. Krémes textúrájú, ugyanakkor nem túlzottan zsíros vagy olajos.

BlackRose101

2020. szeptember 9.

Mióta ráálltam a vegán arcápolásra, azóta kifejezetten nagy keresésben vagyok, főleg a lemosókat illetően. Enyhén sminkelem csak magam - de a színezett fényvédőt is igen nehéz lemosni este a spirállal együtt, és mivel az erőteljes kemikáliáktól már tartózkodom, egy hatékony, de kíméletes megoldást szerettem volna találni a bőröm tisztításához. És azt hiszem, végre megtaláltam! 
Ez a Laponie vegán arclemosó tej eddig nagyon ígéretesnek tűnik: egy növényi alapú termék, egyszerű, letisztult, a jól csengő összetevők helyett valóban bevált, válogatott alapanyagokkal (pl. repceolaj, mely egy kiváló antioxidáns, telis-teli Omega 3 – és 6 olajakkal, A – és E vitaminokkal, növényi glicerinnel, stb.)
Mivel korábban gyulladt pattanásos volt a bőröm, és azok előtt a bizonyos napok előtt még ma is akad egy-kettő, ezért nagyon szuper, hogy ez a lemosó tej az anti-mikrobális hatása révén enyhíti a gyulladást és az irritációt. Nekem nagyon szépen tisztít, üdít, mégsem szárítja ki a bőrömet és nem is tömíti el a pórusokat sem. Jelenleg épp pollenallergiától szenvedek, és a gyulladt szemeimre az egyik legjobb lemosó volt eddig, amit próbáltam.
Érzékeny, gyulladt bőrre, szemre tehát valóban tökéletes, de normál vagy száraz bőrre is jó lehet szerintem, mert nagyon sok tápláló, a bőr egészségét védő jó dolgot tettek bele. Az pedig, hogy parfümmentes, illatmentes szintén nagyon sokat segít, hogy tényleg irritáció-mentes legyen az arclemosásunk, a szemnél is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Hidratálók: Xylitol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2