Best of Beauty 2019

Laura Geller Beauty

Ár:   28 €   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 gr   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. május 30.

Ár:   28 €
Kiszerelés:   4,5 gr
Lelőhely:   online külföldről

Hibrid textúrájú highlighter, a formula szilárd, de felvitel után krémes érzetet ad. Áttetsző ragyogást ad az arcnak. 4 árnyalatban elérhető.

Laura Geller Baked Highlighter - 1,8 g - French Vanilla
Ár: 2000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Laura Geller Easy Illuminating Stick - új
Ár: 3800 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
Anheszenamon

2019. március 7.

Nekem is Gilded Honey színben van meg, de az én bőrtónusomhoz ezt túl aranynak találom, ezért fel is tettem eladásra. Ennek ellenére ez egy nagyon jó highlighter, gyönyörű fénye van, tetszik a formula. És olyan kis szép a mintája, jó ránézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Paannii

2017. július 31.

Nagyon jó highlighter. Először a Gilded Honey-t vettem meg, viszont rá kellett jönnöm, hogy az talán picit túl sötét, túl arany.
Utána következett a Peach Glow és ez hozta meg a rajongást a termék iránt. Gyönyörű szín és nagyon szép formula.
A Gilded Honey-t is újravettem, de csak mini változatban, mert nyárra nem vészes az árnyalat, valamint a szemhéjon is szépen mutat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

vivuss87

2017. április 10.

Először a Gilded Honey árnyalatot rendeltem meg, amit nagyon szerettem, de kíváncsi voltam a többire is. Pont szuper áron volt a 3 árnyalatot tartalmazó kis paletta. Így a Honey ment, a többiek jöttek. Nagyon szép, napközben is többször megcsodálom, ha ez van rajtam. Kevés kell belőle, a 3 árnyalat tökéletesen kombinálható. Nem potyog, nem maszatolódik és tartós is. Persze fixálóval lefújva. Inkább fényes mint csillámos. Aki a visszafogottabb dolgokat kedveli, az ne ezt válassza. Talán egy állásinterjúra nem őt választanám :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Antioxidánsok: Squalene, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.