Laura Mercier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,50 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2014. október 3.

Kiszerelés:   3,50 g
Lelőhely:   külföld, online külföldről

Hosszantartó, vízálló szemhéjtus

8 árnyalatban kapható

Pöti

2015. május 14.

Indigo árnyalatban vettem meg, a képen felül a jobb szélső. Gyönyörű kék... :) Még csak kézfejen teszteltem, de ott meggyőzött. Gyakorlatilag alig tudtam levakarni a bőrömről.. :) Az állaga tökéletes, egy nagyon kicsit puhább a Bobbi tusnál. Szerintem szeretni fogjuk egymást. Egyelőre 5 csillag, ha változik a véleményem, akkor jövök frissíteni... :D

Update: akciós az eperneten, így gondolkodás nélkül vettem belőle egy barnát, Espresso árnyalatot. A képen a középső alul. Ez valami fantasztikus, gyönyörű telt barna szín, krémes, tartós. Van 3 barna Bobbi tusom (Sephia, Dark Chocolate, Shimmer Chocolate), de ennek sokkal kezelhetőbb az állaga és a színe imádat. Mivel még mindig akcióban van (nem egészen 4000 Ft), így rendeltem még egy kéket (Cobalt), a fenti képről a felső középsőt.. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0