Laura Mercier

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: gabi4040, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 19.

Ár:   $39

Áttetsző, selymes púder, mely természetes megjelenést és érzést ad

• A legfinomabb francia kasmír csillámot tartalmazza
  • Fényvisszaverő összetevőivel megpuhítja a finom vonalakat és a tökéletlenségeket
  • Kiegyenlíti az arcbőrt
  • A bőrt tökéletessé teszi az alapozó felviteléhez

honeybya

2020. április 3.

Én is mintát kaptam belőle, de én szeretem hogy csillog. Sajnos nem mindig sikerül kialudni magam, így hiába a jó korrektor még mindig fáradtnak és karikásnak látom a szemem, de tettem fel ebből egy keveset a szemem alá és a csillogásnak köszönhetően sokkal üdébbnek látszattja a tekintetet. Highlighterként is szuper, mert nagyon kis visszafogott. 4 csillagot az ára miatt kap

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Lucyshyne

2020. március 15.

Egy mintát kaptam belőle a vásárlásom után a Lookfantastictól. Gondoltam, egy ilyen ikonikus termék csak jó lehet. Igen ám, de ez a GLOW változat. A szemem alá akartam feltenni, mivel a szintén ikonikus NARS Radinat Creamy Concealert akartam vele fixálni, ami úgyszint életem legnagyobb csalódása volt, úgy beleül a legmikroszkopikusabb ráncokba is. Hiába a translucent árnyalat, ez totál arany színű, és úgy csillog-villog, mint egy highlighter, holott kb. 3 porszemet applikáltam föl belőle. Púdernek semmiképp nem javaslom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.