Laura Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. július 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kiváló szépség a tenger mélyéről.

A különleges tusolókrém értékes tengeri ásványai és értékes gyöngyei érezhető vitalizáló erőt kölcsönöznek bőrének. Száraz bőre rugalmas lesz és puha, új fényt kap használata után.

senskin

2016. május 3.

Szeretem a Vandini tusolókat, krémesek, nőies illatúak és hidratálnak. Tudom ajánlani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

hbrigi25

2015. december 19.

Testápolójával együtt kaptuk díszdobozba csomagolva. Hát, hogy is mondjam...elhasználtuk.. illatával annyira nem voltunk kibékülve, ráadásul használata után az èn bőröm elkezdett viszketni is. Nem tudom mi okozhatta az irritációt. A csomagolása szép, könnyen kinyomható a tubusból, a textúrája is kellemes, jó volt a vizes bőrre kenni, olyan símogató érzés volt. Használata után a bőt is selymes érzetű lett, az illata hamar elillant viszont. Összeségében jó termék lenne ha szeretné a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

galagonyanya

2014. augusztus 19.

Nemrég kezdtem el használni ezt a rózsás-nőcis illatú tusit (némi tenger-felhanggal). Hozza a szokásos Vandini-minőséget, hidratál, nem szárít, az ára miatt azonban csak akciósan éri meg kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.