Lavera

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Bio körömvirággal és homoktövissel. Gyakori kézmosás esetén is kíméletesen tisztítja a bőrt, kellemes természetes illat jellemzi.

nekoSX

2019. július 23.

Elfogyott a kedvenc Madara-m, amit kézmosónak használtam és mivel nálunk nem kapható a márka, ezt vettem meg helyette. Szép az összetevőlista, bár nem makulátlan: a which hazel igazán nem tudom mit keres itt a "sensitive" jelzőnél és parfüm sem igazán kellene, na de ezeken túllépve egész jó kézmosó, engem nem irritált, de vigyázat van benne só is (sea salt az aloe vera után= az itt feltüntetett összetevőlista nem pontos!) előkelő helyen, ami bizony csíphet kisebb sebeket. Az illata fimon visszafogott és néha tusfürdőnek is ezt használom, ott is teljesen korrekt: jól habzik-jól tisztít. Ár-érték arányban abszolult NEM éri meg és azt sem igazán értem, hogy ha már bio/zöld/nemtommi akkor MIÉRT nem kapható utántöltője/nagyobb kiszerelése kevesebb műanyag terheléssel? Mindezek miatt fogok ismét mást keresni, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 23.

brobertina

2019. január 12.

Télen ekcémás kezem van, így a szappan kardinális kérdés nálam. Ez a szappan kellemesen habzik, jó az adagolója, visszafogott illata van, és nem szárítja ki a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

roseanne

2019. január 1.

Nem váltotta meg a világot, ár-érték arányban csalódást okozott. :( Bár nem szárított, de azt más (fél)natur kézmosó is tudja, fele ennyiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

Amea

2018. április 22.

Lehet ez szuper bio öko vegán megahippi kíméletes natúrtermék, szárítja a kezemet és a kontaktekcémám se szereti. Gondolom, a glicerines alkoholos parfüm allergén illatanyagokkal az oka (Limonene, Linalool, Geraniol...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

sqleila

2016. december 25.

Nekünk ez van itthon, maximálisan elégedett vagyok vele, szép tiszták az összetevői, és nagyon lassan fogy, ami gyerek mellett kész csoda! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water