Best of Beauty 2019

Lavera

Ár:   875 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

Védelem és hidratálás bio mandulával és sheavajjal. A kamillakivonat ápolja és nyugtatja a kéz bőrét.

manobeka

2019. április 9.

Én a Mixát váltottam le erre, nekem ez jobban bejött. nekem jól hidratál és sokáig tart a hatása, szeretem az illatát is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 9.

Mila85

2018. július 11.

Ma vettem úgyhogy még nem bizti, hogy ez végleges vélemény lesz, de úgy megörültem már annak is amit ma tapasztaltam. Nekem sajna se zsír se víz nincs a kezembe hiába kenem, aha-zom télen, hialuronos szérumot is kenek rá... na szóval már a hialuron beinjekciózáson is elgondolkoztam:D Mindig olyan vízhiányos a kézfejem:( De ez a krém nagyon kellemes, hosszan tartó a hatása nem érzem fel óra múlva h semmit nem kentem. Érződik hogy van benne olaj, vajak, olyan szép a bőröm fénye. Éjszakára is fogom használni, remélem kicsit segít:) Illata lehetne jobb, de nem rossz csak nem érzem hogy húú de finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Piciandi

2018. április 14.

Hamar beszívja a böröm, de ha sokat nyomok ki akkor fehér porszerü réteg marad. Engem nem hidratál, kb ugyanolyan száraz marad a kezem. Az illata kellemes, de megvakartam a szemem pár perccel a kezem bekenése után és elkezdte csípni a szememet. Tudom, hogy nem arckrém vagy szemkörnyékápoló, de akkor is elfogadhatatlan...
El fogom ajándékozni, hátha csak nekem nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

El fogom ajándékozni, hátha csak nekem nem jön be.

mizantrop

2018. március 19.

update: nem tudom, mitől, de már nem morzsolódik a krém, jól beszívódik a bőrömbe, illata kellemes, nem képez réteget. nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Valentine

2017. július 20.

Próbáltam már a testápolót, amit kifejezetten szeretek. Ezért gondoltam adok a kézkrémnek is egy esélyt. Nagyon kellemes az illata. Szokványos kézkrémekhez képest viszonylag hamar beszívódik. Nem éreztem, hogy utána réteget képezne a bőrömön és elzsírosítaná. Hamar szárad a kézfejem, még nyári időszakban is, de ez rendbe szedi. Téli időszakban még nem próbáltam. Egyelőre megkapja az 5*-ot. Próbálgatok más kézkrémeket is, de ezt még télen újra kipróbálom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

eeyorehoney

2017. április 28.

Sokszor találkozom rossz minőségű szappannal (áruházak, iroda kézmosójában), ami kegyetlenül ki tudja szárítani a kezemet. Organikus terméket kerestem, és eddig ez az első, ami tökéletesen ellensúlyozza a szárazságot. Teljesen meg vagyok vele elégedve, az illata csodás, nem bírok betelni vele :).
Kevés is elég belőle, így tartós. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Kevés is elég belőle, így tartós. Csak ajánlani tudom.

Golyakalifa

2017. március 7.

Már több Lavera terméket próbáltam, ez a kézkrém átment nálam a rostán. Kicsit zsíros, de könnyen beszívódik a bőrbe, ezért nem zavaró. Semleges illata van, ami hamar elillan. A kiszerelés nálunk több hónapi is bírja napi 1-2 kenéssel. Szerintem ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Zafír

2017. február 1.

Olyan kézkrémet kerestem, ami natúr, de nem túl drága. A Müllerben találtam rá, akkor még nem ismertem ezt a márkát. Az illata citrusos, friss, nagyon imádom. Érdekes, hogy sokan azt írják hamar beszívódik, nekem nem. Sőt, utána olajos, zsíros marad a kezem. Hidratáló hatása közepes, a tubusból a végén alig lehetett kinyomni a krémet. Összességében csak az illatáról őrzök kellemes emlékeket, átlagos termék, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

natasa

2016. november 5.

Kis kiszerelést rendeltem, és jól tettem. Nem táplál eléggé, nem érzem különösebben a hatását. Amikor bekenem, gyorsan beszívja a bőröm, nem ragad, nem marad zsíros érzet, de ennyi. Ápolásról, hidratáltságról nem tudok beszámolni. Ugyanolyan száraznak érzem a bőröm, mint kenegetés előtt. Az illata kicsit mű, de még elmegy. Elhasználom ezt a kicsi kiszerelést, de nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.

redrick

2016. október 29.

Állandó útitárs a táskámban, hidratál és igényes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Állandó útitárs a táskámban, hidratál és igényes illata van.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0