Lavera

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mihrek, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Lágy krém normál bőrre bio-jojobával és bio-aloe verával. Arcra, testre, kézre.

A könnyű összetevőknek köszönhetően gyorsan beszívódik és hosszantartó hidratálást biztosít. Az értékes bio-jojobaolajjal, bio-aloe verával és E-vitaminnal bőrét érezhetően frissé, és ápolttá teszi. Alkalmas mindennapi használatra.

• Bio-jojobaolaj: nagyon értékes ápoló növényi olaj.
  • Bio-aloe vera: hidratáló és frissítő hatású.

Bőrkímélő hatását dermatológiai vizsgálatok igazolják. A Lavera ellenzi az állatkísérleteket. Vegán.

Forianka

2019. március 11.

Már talán a 3. tégellyel veszem, ez az általános arckrémem, mert 1. isteni az illata, 2. gyorsan és maradéktalanul beszívódik, könnyű állagú, 3. jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

evike2008

2018. július 2.

Kissé folyékony állagú, de aki kevésbé zsiros testápolóra vágyik vegyszerek nélkül jó választás és az ára is kedvező

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

eeraa

2018. március 29.

Nekem nagyon nehezen szívódott be a bőrömbe, inkább egy ragacsos réteget képzett. Ha az arcomra használtam pattanásos lett a bőröm pedig keveset használtam belőle. Egyetlen pozitívuma, hogy a szárza kezemnek jót tett, viszont mivel nagyon ragacsos csak esténként használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Moringa

2017. április 19.

Most is van az éjjeli szekrényem fiókjában, de sajos nem tudom nagyon kihasználni. Nem túl jó a "hidratáló képessége". Amit szeretek benne: a natúrsága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

delorean

2016. március 28.

Arckrémnek használom, nappalra, smink alá szoktam egy keveset feltenni. 50 ml-es tégelybe veszek ki belőle, a többit meg bent tartom a hűtőben. Ár/érték arányban szerintem a legjobb. Müllerben szoktam venni 1500 ft-ért. (Ha valaki tud ennél olcsóbban, az szóljon. :) )

Update:

Hosszú távon ez sem bizonyult a legjobb hidratálókrémnek, nem fogom újravásárolni, legalábbis egy ideig biztos nem. Testápolónak Dermax-ot használok, az arcomra keresek jó krémet, amit hosszú távon tudok használni, de nem ez lesz az. Nincs rossz illata, de egy idő után, a tégely utolsó harmadánál már besokalltam tőle. Jobban szeretem az illatmenteset, mert azt nem unom meg, vagy ha nagyon hiányzik valami illat, akkor 1-2 csepp illóolajjal lehet rajta segíteni. Ráadásul mostanában nagyon száraz volt a bőröm, és nagyon nem volt jó érzés bekennem magam vele, pedig tavaly nyáron nagyon szerettem, de nem tudta felülmúlni a Piactér Patikai vitaminos éjszakai krémjét. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

narancsik

2015. december 9.

Két éve a No.1 arckrémem, pedig nem hittem az általános test-arc krémekben előtte. Most már csak ezt használom, mióta az Ilcsiről váltottam. Imádom: nem ragad, nem zsíros, tökéletesen hidratál, nem pattogok ki tőle, nem fojtja le a bőrt, de nem is kevés. Nagyon kellemes állag és illat. Télre-nyárra, smink alá, sosem hagyott cserben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

mihrek

2015. január 28.

Nagyon jó! Pillanatok alatt beszívódik, a kezemen, és az arcomon is! :) Szerintem szuper felüdülés lesz az arcomnak, ha mostantól rendszeresen használom, mert ebben a hideg, szeles időben, illetve a fűtött, száraz lakásban is kezdett kiszáradni a bőröm :) Hosszútávú hatásáról majd még írok :) De az érzékeny arcbőröm első körben úgy néz ki, hogy bírja :) Az illata nagyon finom!

Update:
Kedvenc arckrémem! :) Már lassan 3 hónapja használom, és úgy érzem, kiváló termék, főleg a téli időszakban! Egyáltalán nem száradt ki az arcom. Minden este használom, illetve néha reggelente is, és vékony rétegben alapozó alá is teljesen jó, könnyebb vele eldolgozni az alapozót, hidratál és nekem picit még mattít is :) Imádom, mert nem annyira zsíros, mint a hagyományos változata, azt nem használnám az arcomra. Ez tényleg egy könnyedebb, lágyabb kis krém, de mégis elég télen is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate