Best of Beauty 2019

Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nesnes, Módosítva: 2013. május 9.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Bio rózsakivonattal és bio mézzel. Enyhén illatosított, gyengéden ugyanakkor alaposan tisztítja a normál típusú hajat.

roseanne

2019. január 1.

Én nem ezt a csomagolását ismerem, bár látom, a termék már több, mint 5 éve lett ide feltöltve. Szóval, a fehér flakonos sampont használjuk, ez a natur samponok közül, az árát is beleszámítva, a legjobb, amit próbáltam. A sokadik flakonnal vettem már, nekem a 2. helyezett a Börlind zöld színű samponja után. Kiadós, sokáig elég. (Én minden sampont higítok, mert úgy jó a hajnak.) Sem ezt, sem más sampont nem használok folyamatosan, inkább 3-4 félét felváltva, ettől hálás a hajkoronám. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

cicababa

Korcsoport: >54
2015. augusztus 17.

Száraz, festett hajam van. Ez a sampon (+ balzsam) szuper puhává varázsolja. Kicsit drágának tartom, de az ilyen natur termékek középmezőnyébe tartozik az árát tekintve. Tényleg jó. (Zsíros hajra talán nem annyira, de ezt nem tudom megítélni.) Gyakran "bűnbe esek" és kipróbálok ezt azt, de ehhez mindig visszatérek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

tonic

2015. március 1.

Nekem nem pont ez van,de az nincs a listán, hanem a hajszerkezet javító bio aloe és komlós. Szeretem, igaz először belement a szemembe és órákig tartott,mire elmúlt a vörösség...de a hajra bevált eddig, szépen tisztította és simította is a hajszálakat. 1300 körüli összeg volt az ára a Müllerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 1.

sebidori91

2014. január 18.

Én sajnos egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. Azért vettem mert érzékeny a fejbőröm és reméltem ez rendbe hozza. Az állaga borzasztó, ilyen nyákos és egyáltalán nem habzik, csak ha kb. a fél flakot a fejemre öntöm. De nem is lenne baj, hogy nem habzik ha tisztítana, de már másnap úgy érzem, hogy nem is mostam hajat. Annyira szerettem volna szeretni, most félre raktam, de lehet még teszek vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

joey222

2013. december 5.

Nagyon szuper sampon! Kitolta a hajmosásomat 1 nappal, szép fényes a hajam tőle és nekem az illata is bejön. Kétszer kell használnom egy hajmosás alkalmával, de ez nem mérvadó a hatásához mérten, ahogy az említett tényleg érdekes állaga se. Abszolút 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

katniss

2013. november 29.

Több mint egy éve használom, és nagyon elégedett vagyok vele. A folyton száraz szalma hajammal olyat nem várok egy sampontól sem, hogy hidratáljon is, csak, hogy tisztítson, és ennek maximálisan eleget tesz. Az állaga tényleg fura, zselés, de ez legyen a legnagyobb gond. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

nesnes

2013. május 3.

Számomra az eddigi legjobb natur sampon, amit találtam. Az állaga... nem vonzó, konkrétan mint valami nyák, de a hajamon könnyen szétoszlatható, kimosható és nem gubancolódik valami száraz érzetű kazallá az egész, könnyen kifésülhető hajmosás után. Enyhe illatú, számomra kellemes. A hajam balzsam nélkül is fényes napokig, . Az egy csillag levonás nálam azért, mert reményeimben a 4-5 naponkénti hajmosás szerepel, ezt inkább 3-4 naponta kell használnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 3.

Hidratálók: Betaine, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT