Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2014. május 23.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Bio piros grapefruittal és bio piros borssal, ápolja és hűsíti a bőrt, hosszantartóan hidratál.

100%-ban természetes növényi összetevőkkel, bio növényi kivonatokkal és bio olajokkal

Bublup

2018. január 20.

Nagyon finom illata van, és rákaptam télen is. Könnyű az állaga, de kiválóan hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

Holdfény

2017. október 16.

Egy könnyű állagú, friss illatú testápoló tejet kerestem natúr vonalon, kifejezetten a kánikulai időszakra. Jelentem, megtaláltam. Az illata valami fenomenális, tökéletes frissen facsart grapefruit illat! Aki szereti az igazi, élethű citrusos illatokat, annak szívből ajánlom. Emellett megfelelően hidratál, és árban is megfizethető. Nyárra tökéletes választás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Tvylvis

2014. szeptember 3.

Hatalmas szerelem lett ez a testápoló!
A Lavera testápolói nem a legolcsóbbak, de szerintem nagyon jó ápoló hatással rendelkeznek, így megéri kipróbálni őket.
Ez a verzió igazi kánikulai szupersztár szerintem. Elég híg (lotion), így nagyon könnyen oszlatható, pikk-pakk beszívódik. Megfelelően ápol is, bár én imádok esténként testápolózni, így nem kell őrülten száraz bőrrel megküzdenie. És amit a natúrkozmetikumoknál imádok, nem hagy réteget maga után.
A legjobb azonban ennél a terméknél az illat. Nálam nem a friss grépfruitra emlékeztet, hanem a 100 %-os grépfruit gyümölcslére, elég erős borsos beütéssel.... isteni magamra kenni :-) Különleges és egyedi illat, abszolút telitalálat nyárra. Egyértelmű ötös, ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Hatalmas szerelem lett ez a testápoló!

La-Fee

2014. július 23.

Meg kellett vennem, mint ahogy a csokis limitált szériát is. Fanyar frissen facsart grépfruit, finom illat, 35fokban ideális választás! Tavaly a kókuszosért is odavoltam, most ezért, ajándékozni is ideális szerintem bármelykböl egy tusfürdö, testápoló párost. Szerintem ezeknek mindenki örül. Remélem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.