Lavera

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aszilvia, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

• Bio naranccsal és bio homoktövissel
  • 24 órás védelem
  • Vegán
  • Nem tartalmaz: alkoholt, alumíniumsót és parabént.

aszilvia

2020. augusztus 19.

Hát, ugye ez egy alumíniummentes, natúrkozmetikum. Hónaljra lassan 10 éve csak natúrkozmetikumot használok. Ilyet is, olyat is. Nem vagyok válogatós. A lényeg, hogy ne tartalmazzon alumíniumot. Az igazat megvallva, nem nagyon találtam még tökéletes natúrterméket e téren. Sajnos fel nem vehetik alumíniumos társaikkal a versenyt, így használatukkor mindig érzem magamon, khm, hogy úgy mondjam, hogy nem alumíniumosat használok. Nem szégyellem, hogy megkérdeztem már egy-két barátnőmet, munkatársamat, amikor rettenetesen éreztem magam, mert hirtelen stressz hatására beindult az izzadási folyamat, és erőteljesen éreztem magamon az izzadságot. Azt mondták nem éreznek semmit. Nem nyugtat meg, de én magamra nem kenem a 48 meg 72 órás hatású deókat. Nem mondom, hogy ártanak, mert nem bizonyított, de ez nekem valamiért parám, mert olvastam, hogy veszélyes is lehet. Ezt a deót, amikor először magamra kentem és büdösen izzadtam, úgy gondoltam, nem fogom elhasználni, ezért ez is ott fog megrohadni a szekrény mélyén. Aztán elővettem, mert nem szeretek pazarolni és gondoltam, hogy majd egy másfajával együtt használom. Végül úgy bevált, hogy magam is meglepődtem. El is használtam az egészet. Most fogyott el, és vennék másikat, ha lenne akcióban. Mert a teljes árát horrornak tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.