Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. november 16.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Könnyű testápoló, mely a bőrt megfelelően hidratálja. Gyorsan beszívódik, védelmet ad az érzékeny bőrnek. A német BDIH által ellenőrzött termék, vegán. Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz.

CBlue

2016. június 23.

Gyorsan felszivodo konnyed formula, sokaig hidratal. Illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Gyorsan felszivodo konnyed formula, sokaig hidratal. Illata kellemes.

Valentine

2016. április 29.

Először a lavera krémes sminklemosóját kezdtem el használni. Annak annyira megtetszett az illata, hogy gondoltam kipróbálom a testápolót is. Az illata ennek is isteni. :) Nekem már a tubusos kiszerelés van még. Viszonylag gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros állagot maga után és nagyon jól hidratál, télen és melegebb időben egyaránt. Számomra külön öröm, hogy eddig ez az egyetlen testápoló amely képes megnyugtatni a Párom bőrét borotválkozás után. :) Az ára ugyan kicsit magas, de nekem sokáig elég volt. Mindenképpen újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

La-Fee

2015. április 22.

Spontán vettem, nagyon nagyon tetszik! Lágy, könnyen beszívódik, isteni illata van, valami ami gyerekkoromat idézi és valami jó dolgra emlékeztet, de nem tudom mi az...
Könnyü textúrájú krém, de hasszan hidratál. Tetszik úgy ahogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

Könnyü textúrájú krém, de hasszan hidratál. Tetszik úgy ahogy van!

manócska

2012. június 25.

Nagyon szeretem ezt a testápolót. Nem zsíros, így nem pattog ki a bőröm tőle, mint az olajos testápolóktól. Ha a tusfürdőjével együtt használjuk, tökéletesen elég, mivel a tusfürdője egyáltalán nem szárít. Az illata tökéletes, megfelelő simaságú a bőröm tőle. 5 *-ra értékelem, szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 25.

miramax

2012. június 1.

Nekem túl könnyű ez a krém. Szinte meg sem érzem, hogy bekentem magam vele. Az előttem szólók fiatalabbak nálam, lehet, hogy nekik azért vált be annyira ez a krém. Nekem egy kicsit krémesebb, táplálóbb krém jobban bejön. Pozitívum, hogy az illata friss, üde, az egésznek hűsítő hatása van. Lehet, hogy nyáron jobb lett volna használni, akkor nem ennyire száraz a bőröm, így olyankor a könnyű, hűsítő krémeket jobban kedvelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 1.

Grifo

2012. február 5.

Nagyon hamar felszívódik és nagyon jó az illata, csatlakozom az előttem szólóhoz, az összetétele is jó, megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Debbie

2011. november 17.

Nyáron használtam ezt a testápolót és nagyon meg voltam vele elégedve. Nem túl zsíros, inkább könnyedebb, vizesebb az állaga, kiválóan hidratál. Az összetétele is, és a hatása is csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate