Lavera

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

Egy érzéki illat a szerves kókusz és vanília illatával. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, réteget a bőrön.

Holdsarlo

2020. május 14.

Kiárusítás során vettem, lehet a szavatossága miatt nem hatott már igazán. Tényleg hamar beszívódik, viszont nekem másnap uganolyan száraz a bőröm, mint előtte volt. Számomra így sajnos kevés ez a krém. Az illata a vanília és a kókusz miatt nekem mát túl édeskés. Annak viszont örülük, hogy natúrkozmetikum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

zsizsebiH

2020. január 29.

Egészen jó, szerettem használni, mert jól hidratált, és az illata is jó volt. Kókuszban vannak nagyon gagyi illatok, de ez számomra a kellemesebb változatok közé tartozik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Kriszti1976

2019. október 30.

Este bekentem vele a lábam, és másnap se volt száraz. Nekem nagyon durván pikkelyesre szárad a bőröm. Nehezen szivódik be, és nemsokára lejáratos, ezért volt 600 forint 2300 helyett. Még használ, nem rossz, de érezni hogy kezdi elveszíteni szavatosságát, a krém szaga nem friss.
A salicylate és parfüm miatt 4 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

A salicylate és parfüm miatt 4 pont.

Valentine

2017. július 20.

Külön-külön is imádom a kókusz és a vanília illatát. Ebben pedig a kettő együtt van jelen. Számomra nem volt émelyítő az illata, kifejezetten tetszett. Viszonylag hamar beszívódik, kellemes, puha bőr marad utána. Az előttem szólóval egyet értek, hogy az extrém repedezett bőrre nem elég. Viszont ez nem von le az értékéből. Nálam újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Biloba

2017. február 19.

Az illata kicsit émelyítő volt elsőre, nem sikerült eltalálni a vanília-kókusz arányt, de megbarátkoztam vele, bőrre kenve pár perc után kellemes. Kicsit "vizes", talán épp ezért nagyon hamar beszívódik, a mindennapi hidratálásra tökéletes. Ha este felkenem, reggelre a testápoló "zsírosságának" nyoma sincs, csak a pihe-puha bőr marad. :) Az extrém repedezett bőrrel nem birkózik meg, de arra ott a sheavaj :)
Organikus, vegán, hidratál, 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

Organikus, vegán, hidratál, 5*.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0